12000 Divisionsskydning 2. runde (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 119.000 119.000 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 138.000 138.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 137.000 137.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 1 137.000 137.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 134.000 134.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
69698 Bo Schmidt Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 123.000 123.000 Hovedskydning
88648 Magnus Nielsen Ballerup Skytteforening JUN 146.000 146.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK 146.000 146.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
V2 139.000 139.000 Hovedskydning
102253 Dennis Feldborg Mortensen Gundsølille Sg&if BK 131.000 131.000 Hovedskydning
60680 Steffen Nicolaisen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
77306 Jacob Aunstrup Ballerup Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 141.000 141.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 137.000 137.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening JUN 143.000 143.000 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening ÅK2 128.000 128.000 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening 3 127.000 127.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 2 130.000 130.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 143.000 143.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 141.000 141.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 137.000 137.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening ÅK1 144.000 144.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Stenløse Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening BK 144.000 144.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK 145.000 145.000 Hovedskydning
104203 Laurits Brok Gundsølille Sg&if BK 139.000 139.000 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 141.000 141.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 138.000 138.000 Hovedskydning
96370 Emma Bjergbakke Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 144.000 144.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 144.000 144.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 140.000 140.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK 145.000 145.000 Hovedskydning
82536 Henrik Aunstrup Ballerup Skytteforening ÅK2 135.000 135.000 Hovedskydning

Til toppen