12000 Divisionsskydning 3. runde (Standardpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60328 Henrik Tolstrup Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 459.0 459.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅKL 504.0 504.0 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Brøndby Skytte Forening 2 520.0 520.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening ÅKL 479.0 479.0 Hovedskydning
61921 Bo Jacobsen Stenløse Skytteforening 2 497.0 497.0 Hovedskydning
61936 Anders H. Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 543.0 543.0 Hovedskydning
VET 503.0 503.0 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening 3 499.0 499.0 Hovedskydning
66122 Poul Møller Hansen Ledøje-Smørum Skytteforening 1 526.0 526.0 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening 3 480.0 480.0 Hovedskydning
100314 Claus Christensen Herfølge Skytteforening 3 524.0 524.0 Hovedskydning
60269 Rasmus Ketelsen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 480.0 480.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening VET 451.0 451.0 Hovedskydning
67841 Peter Rasch Ledøje-Smørum Skytteforening 2 530.0 530.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening VET 431.0 431.0 Hovedskydning
88709 Mette Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 479.0 479.0 Hovedskydning
60263 Steen Knudsen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 490.0 490.0 Hovedskydning
60326 Jan Larsen Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 474.0 474.0 Hovedskydning
67917 Bo Skat Andersen Ledøje-Smørum Skytteforening VET 485.0 485.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening VET 518.0 518.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening VET 432.0 432.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 537.0 537.0 Hovedskydning
100123 Brian Niebling Karlslunde Skytteforening 3 441.0 441.0 Hovedskydning
96237 Arne Jensen Ledøje-Smørum Skytteforening 3 490.0 490.0 Hovedskydning
67894 Henning Berle Ledøje-Smørum Skytteforening VET 471.0 471.0 Hovedskydning
67883 John Skat Andersen Ledøje-Smørum Skytteforening 2 524.0 524.0 Hovedskydning
69413 Lars Rasmussen Reerslev Skytteforening 3 480.0 480.0 Hovedskydning
105849 Nicholas Wauder Roskilde Skytteforening 3 388.0 388.0 Hovedskydning
100933 Klaus Frederiksen Roskilde Skytteforening ÅKL 467.0 467.0 Hovedskydning
87530 Jesper Schlotfeldt Reerslev Skytteforening 2 524.0 524.0 Hovedskydning
60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening 3 481.0 481.0 Hovedskydning
60050 Mogens Hemann Roskilde Skytteforening 2 464.0 464.0 Hovedskydning
106040 Daniel Samssund Brøndby Skytte Forening 3 530.0 530.0 Hovedskydning
92174 Tore Løland Stenløse Skytteforening 3 523.0 523.0 Hovedskydning
91853 Kenneth Eklöw Sommer Herfølge Skytteforening 2 530.0 530.0 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening 3 518.0 518.0 Hovedskydning
101601 John Hansen Ledøje-Smørum Skytteforening VET 466.0 466.0 Hovedskydning
104284 Carsten Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 369.0 369.0 Hovedskydning
69619 Poul-Mogens B. Hansen Ishøj Skytteforening 17. Kreds 3 514.0 514.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening 2 504.0 504.0 Hovedskydning
48080 Lennart Rasmussen Ishøj Skytteforening 17. Kreds 1 525.0 525.0 Hovedskydning
68988 Jens Carlsson Ishøj Skytteforening 17. Kreds 2 480.0 480.0 Hovedskydning
100988 Faith Berk Herfølge Skytteforening 3 442.0 442.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening ÅKL 564.0 564.0 Hovedskydning
60279 Palle Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 490.0 490.0 Hovedskydning
60329 Henning Frederiksen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 420.0 420.0 Hovedskydning
81966 Steen Taphouse Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅKL 508.0 508.0 Hovedskydning
93082 Tobias Gamst Kirke Hyllinge Idrætsforening JUN 472.0 472.0 Hovedskydning
104283 Kim Chabert Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅKL 444.0 444.0 Hovedskydning
69802 Jens Johannesen Reerslev Skytteforening 3 477.0 477.0 Hovedskydning
100312 Jørgen Jensen Herfølge Skytteforening 3 448.0 448.0 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening ÅKL 538.0 538.0 Hovedskydning
80531 Mathias Nøhr Christiansen Roskilde Skytteforening JUN 428.0 428.0 Hovedskydning
96187 Jannik Poulsen Roskilde Skytteforening 3 507.0 507.0 Hovedskydning
92336 Jesper Helmersen Reerslev Skytteforening 2 533.0 533.0 Hovedskydning
67843 Pauli Petersen Ledøje-Smørum Skytteforening VET 461.0 461.0 Hovedskydning
71913 Tommy Jørgensen Ishøj Skytteforening 17. Kreds 3 409.0 409.0 Hovedskydning
60355 Anders Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening 3 499.0 499.0 Hovedskydning
70948 Ken Fogelberg Karlslunde Skytteforening 3 410.0 410.0 Hovedskydning
75889 Kristian Hansen Karlslunde Skytteforening 2 498.0 498.0 Hovedskydning
69958 Michael K. Barnes Brøndby Skytte Forening 2 516.0 516.0 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening 2 500.0 500.0 Hovedskydning
81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening ÅKL 512.0 512.0 Hovedskydning
68700 Rene Hindborg Karlslunde Skytteforening 3 495.0 495.0 Hovedskydning

Til toppen