Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12000 DDS Roskilde LDM 25, 50 & 200 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Herfølge Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Roskilde Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
123.000
123.000
Mesterskab
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2
136.000
136.000
Mesterskab
V1
142.000
142.000
Mesterskab
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
142.000
142.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
142.000
142.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Herfølge Skytteforening
2
142.000
142.000
Mesterskab
58192
Lisbeth Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
60714
Peter Scheffel
Roskilde Skytteforening
ÅK2
141.000
141.000
Mesterskab
60402
Erik Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
UNG
132.000
132.000
Mesterskab
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
J2
147.000
147.000
Mesterskab
69735
John Andersen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
ÅK2
146.000
146.000
Mesterskab
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
144.000
144.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
68831
Kurt Nielsen
Greve Skytteforening
V1
143.000
143.000
Mesterskab
61652
Rasmus Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
BK1
147.000
147.000
Mesterskab
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
1
141.000
141.000
Mesterskab
75149
Maja Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
147.000
147.000
Mesterskab
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
146.000
146.000
Mesterskab
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Stenløse Skytteforening
1
146.000
146.000
Mesterskab
68855
John Andersen
Greve Skytteforening
V2
132.000
132.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
146.000
146.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
61751
Christer Marnæs
Stenløse Skytteforening
J1
149.000
149.000
Mesterskab
69398
Marianne Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
146.000
146.000
Mesterskab
V2
141.000
141.000
Mesterskab
V1
146.000
146.000
Mesterskab
82483
Carina Grønbjerg Jakobsen
Stenløse Skytteforening
J2
141.000
141.000
Mesterskab
60904
Bodil Andersen
Roskilde Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
79192
Bente Torp
Roskilde Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
69334
Stine Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
UNG
131.000
131.000
Mesterskab
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
133.000
133.000
Mesterskab
73992
Nanna Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
134.000
134.000
Mesterskab
89677
Rasmus Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
145.000
145.000
Mesterskab
68206
Allan Holmbach Engelbrecht
Ballerup Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Mesterskab
96645
Søs Haynes
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
ÅK2
137.000
137.000
Mesterskab
96477
Benny Mastrup
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
ÅK2
131.000
131.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK1
149.000
149.000
Mesterskab
60371
Mia Lundgreen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
145.000
145.000
Mesterskab
89459
Sabrina Roed Jensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
130.000
130.000
Mesterskab
61992
Nanna Hother
Ballerup Skytteforening
UNG
144.000
144.000
Mesterskab
76641
Jonas Hansen
Ballerup Skytteforening
J1
148.000
148.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
77306
Jacob Aunstrup
Stenløse Skytteforening
J1
147.000
147.000
Mesterskab
69404
Lisa Graversen
Stenløse Skytteforening
2
145.000
145.000
Mesterskab
102940
Mads Nielsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
144.000
144.000
Mesterskab
86956
Frederik Bagger
Greve Skytteforening
BK2
146.000
146.000
Mesterskab
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
68908
Asger Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
115.000
115.000
Mesterskab
69462
Henrik Pangel
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
88648
Magnus Nielsen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
69472
Hans Frederiksen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
132.000
132.000
Mesterskab
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
3
141.000
141.000
Mesterskab
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
85565
Patricia Holm
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK1
147.000
147.000
Mesterskab
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V1
142.000
142.000
Mesterskab
60859
Grete Jensen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
135.000
135.000
Mesterskab
93369
Sebastian Mastrup
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
77610
Helle Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
144.000
144.000
Mesterskab
93367
Asger W. Bertelsen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
149.000
149.000
Mesterskab
96354
Nicolai Haynes
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
84531
Jesper Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
J2
149.000
149.000
Mesterskab
87996
Karin Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
90169
Cecilie Bach Storegaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
146.000
146.000
Mesterskab
87465
Sebastian Holmer
Stenløse Skytteforening
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
145.000
145.000
Mesterskab
90073
Martin Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
93363
Christian Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
147.000
147.000
Mesterskab
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
68861
Jan Bo Haag
Greve Skytteforening
UNG
130.000
130.000
Mesterskab
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
1
142.000
142.000
Mesterskab
92044
Mikkel Holm
Greve Skytteforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK1
147.000
147.000
Mesterskab
94745
Benjamin Mastrup
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
149.000
149.000
Mesterskab
68224
Nicolai Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
62229
Mette Tranegaard Sukstorf
Stenløse Skytteforening
2
131.000
131.000
Mesterskab
69629
Per Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
140.000
140.000
Mesterskab
82954
Jesper Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
142.000
142.000
Mesterskab
82484
Mie Biermann Nielsen
Stenløse Skytteforening
UNG
128.000
128.000
Mesterskab
68760
Svend Thomsen
Greve Skytteforening
V2
116.000
116.000
Mesterskab
91772
Rihard Kipans
Ballerup Skytteforening
BK2
126.000
126.000
Mesterskab
60330
Henning Sørensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
2
140.000
140.000
Mesterskab
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
128.000
128.000
Mesterskab
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
3
123.000
123.000
Mesterskab
90170
Lukas Bach Storgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
142.000
142.000
Mesterskab
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
61764
Alon Hansen
Stenløse Skytteforening
J2
143.000
143.000
Mesterskab
Til toppen