Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12000 Divisionsskydning 3. runde luft (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Stenløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
V2
193.000
193.000
Mesterskab
68831
Kurt Nielsen
Greve Skytteforening
V2
197.000
197.000
Mesterskab
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
181.000
181.000
Mesterskab
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2
173.000
173.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
181.000
181.000
Mesterskab
69398
Marianne Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
61751
Christer Marnæs
Ballerup Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
1
191.000
191.000
Mesterskab
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
181.000
181.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
60777
Leif Mikkelsen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
60819
Jytte Kristoffersen
Gundsølille Sg&if
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
97439
Christoffer Kjerside Vinther
Gundsølille Sg&if
BK3
176.000
176.000
Mesterskab
60363
Per Madsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
3
179.000
179.000
Mesterskab
68035
Poul Kristensen
Ballerup Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
77306
Jacob Aunstrup
Ballerup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
69404
Lisa Graversen
Stenløse Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
98048
Rune Hansen
Gundsølille Sg&if
BK3
174.000
174.000
Mesterskab
95854
Frederik Skriver
Gundsølille Sg&if
J2
175.000
175.000
Mesterskab
86956
Frederik Bagger
Greve Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
V2
190.000
190.000
Mesterskab
60617
Jens Kristian Andreasen
Gundsølille Sg&if
V2
193.000
193.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
69497
Bjarne Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
69462
Henrik Pangel
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
175.000
175.000
Mesterskab
90072
Karsten Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
84212
Kasper Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
60773
Lone Hoffmann
Gundsølille Sg&if
ÅK1
191.000
191.000
Mesterskab
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
1
195.000
195.000
Mesterskab
61652
Rasmus Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
69622
Peter B. Frandsen
Ballerup Skytteforening
1
198.000
198.000
Mesterskab
83602
Annette Ulla Madsen
Gundsølille Sg&if
ÅK2
189.000
189.000
Mesterskab
60621
Henrik Zabel
Gundsølille Sg&if
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
69532
Ole Kjenner
Greve Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
68206
Allan Holmbach Engelbrecht
Ballerup Skytteforening
ÅK2
200.000
200.000
Mesterskab
68949
Claus Bruun
Greve Skytteforening
2
182.000
182.000
Mesterskab
96370
Emma Bjergbakke
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Mesterskab
96251
Fredrik Nielsen
Gundsølille Sg&if
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
180.000
180.000
Mesterskab
88127
Janich Marnæs
Ballerup Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
84531
Jesper Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
J1
200.000
200.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
87996
Karin Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
58213
Anne Sørensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
73992
Nanna Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
145.000
145.000
Mesterskab
68861
Jan Bo Haag
Greve Skytteforening
UNG
185.000
185.000
Mesterskab
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
69472
Hans Frederiksen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
3
174.000
174.000
Mesterskab
83300
Nicolai Pedersen
Greve Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
96445
Freddy Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
58160
Victor Straus
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
58163
Susanne Jørgensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
87465
Sebastian Holmer
Stenløse Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
69333
Susanne Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
178.000
178.000
Mesterskab
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
61799
Peter Hansen
Ballerup Skytteforening
2
191.000
191.000
Mesterskab
76641
Jonas Hansen
Ballerup Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
90170
Lukas Bach Storgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
61764
Alon Hansen
Ballerup Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
68224
Nicolai Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
3
183.000
183.000
Mesterskab
97440
William Hanger
Gundsølille Sg&if
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
96610
Flemming Stig Sode
Ballerup Skytteforening
V2
186.000
186.000
Mesterskab
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
98822
Andreas Amtsbille
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
97779
Jennifer W. Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
174.000
174.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
69127
Lis Sode
Ballerup Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
58183
Mogens Dalsgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
171.000
171.000
Mesterskab
60372
Mette Kjep Andersen Vaabengaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
90073
Martin Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
93363
Christian Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
Til toppen