Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12000 Landsdelsmesterskab ungdom (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Stenløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
96370
Emma Bjergbakke
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
58160
Victor Straus
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
97778
Jannick W. Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK3
199.000
199.000
Mesterskab
88127
Janich Marnæs
Ballerup Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Mesterskab
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
91772
Rihard Kipans
Ballerup Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
75149
Maja Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
191.000
191.000
Mesterskab
86956
Frederik Bagger
Greve Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
61751
Christer Marnæs
Ballerup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
61764
Alon Hansen
Ballerup Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
98760
Nicklas Nielsen
Stenløse Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
87465
Sebastian Holmer
Stenløse Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
77306
Jacob Aunstrup
Ballerup Skytteforening
J1
191.000
191.000
Mesterskab
61652
Rasmus Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
98822
Andreas Amtsbille
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
90170
Lukas Bach Storgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
93371
Morten Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
97864
Mathias Stigaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
84531
Jesper Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
J1
200.000
200.000
Mesterskab
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
90073
Martin Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
93363
Christian Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
Til toppen