Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12000 Amtsturnering 3. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Herfølge Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Ledøje-Smørum Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Reerslev Skytteforening
Roskilde Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Taastrup Skytteforening 13.kr.
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
94735
Simon Vittov
Greve Skytteforening
BK3
147.000
147.000
Mesterskab
58067
Jo Westby
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
1
141.000
141.000
Mesterskab
62263
Lasse Tranegaard Sukstorf
Stenløse Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
58212
Axel Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V1
148.000
148.000
Mesterskab
62408
Christian Mortensen
Stenløse Skytteforening
2
136.000
136.000
Mesterskab
60907
Bjarne Straarup
Roskilde Skytteforening
3
136.000
136.000
Mesterskab
60400
Gitte Kjep Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
146.000
146.000
Mesterskab
69607
Søren Hertzum
Taastrup Skytteforening 13.kr.
3
132.000
132.000
Mesterskab
V1
145.000
145.000
Mesterskab
V2
142.000
142.000
Mesterskab
62076
Gert Hansen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
120.000
120.000
Mesterskab
68855
John Andersen
Greve Skytteforening
V2
132.000
132.000
Mesterskab
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
148.000
148.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
ÅK1
149.000
149.000
Mesterskab
60818
Jørgen Jensen
Roskilde Skytteforening
V1
143.000
143.000
Mesterskab
68878
Elan Hansen
Greve Skytteforening
1
141.000
141.000
Mesterskab
69431
Karsten Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
143.000
143.000
Mesterskab
68781
Peter Mortensen
Stenløse Skytteforening
3
132.000
132.000
Mesterskab
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
120.000
120.000
Mesterskab
60401
Eskil Gotfredsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2
144.000
144.000
Mesterskab
80901
Anne Aaslev Olsen
Stenløse Skytteforening
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
2
143.000
143.000
Mesterskab
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Herfølge Skytteforening
2
143.000
143.000
Mesterskab
60714
Peter Scheffel
Roskilde Skytteforening
ÅK2
139.000
139.000
Mesterskab
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
143.000
143.000
Mesterskab
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
69369
Ole Olsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
137.000
137.000
Mesterskab
69698
Bo Schmidt
Taastrup Skytteforening 13.kr.
3
123.000
123.000
Mesterskab
69437
Jytte Olsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
142.000
142.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
149.000
149.000
Mesterskab
75222
Mads Hansen
Ballerup Skytteforening
J2
148.000
148.000
Mesterskab
88648
Magnus Nielsen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK1
150.000
150.000
Mesterskab
75149
Maja Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
142.000
142.000
Mesterskab
88002
Helle Hansen
Roskilde Skytteforening
ÅK2
139.000
139.000
Mesterskab
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
1
148.000
148.000
Mesterskab
61652
Rasmus Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
77609
Helle Lundgreen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
145.000
145.000
Mesterskab
69410
Laura Graversen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
93366
Gustav Mast
Ledøje-Smørum Skytteforening
BK3
139.000
139.000
Mesterskab
65332
Jens Mikkelsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
137.000
137.000
Mesterskab
60621
Henrik Zabel
Gundsølille Sg&if
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
69462
Henrik Pangel
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
147.000
147.000
Mesterskab
60657
Torben Christensen
Roskilde Skytteforening
3
120.000
120.000
Mesterskab
V1
143.000
143.000
Mesterskab
68908
Asger Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
117.000
117.000
Mesterskab
82311
Joakim Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
86956
Frederik Bagger
Greve Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
95854
Frederik Skriver
Gundsølille Sg&if
BK3
141.000
141.000
Mesterskab
75269
Mads Nielsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
147.000
147.000
Mesterskab
61742
Finn Jørgensen
Stenløse Skytteforening
V2
131.000
131.000
Mesterskab
61825
Mogens Sukstorf
Stenløse Skytteforening
V2
135.000
135.000
Mesterskab
69404
Lisa Graversen
Stenløse Skytteforening
2
142.000
142.000
Mesterskab
77306
Jacob Aunstrup
Stenløse Skytteforening
J1
147.000
147.000
Mesterskab
82483
Carina Grønbjerg Jakobsen
Stenløse Skytteforening
J2
140.000
140.000
Mesterskab
77621
Helene Lamhauge
Gundsølille Sg&if
J2
146.000
146.000
Mesterskab
79192
Bente Torp
Roskilde Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
69344
Signe Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
141.000
141.000
Mesterskab
87990
Nikolai Schwartz
Ledøje-Smørum Skytteforening
BK3
135.000
135.000
Mesterskab
69334
Stine Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
UNG
118.000
118.000
Mesterskab
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
126.000
126.000
Mesterskab
69497
Bjarne Jensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
141.000
141.000
Mesterskab
69501
Birger Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
141.000
141.000
Mesterskab
84212
Kasper Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
91332
Anna Laursen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
140.000
140.000
Mesterskab
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V1
146.000
146.000
Mesterskab
94398
Søren Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
150.000
150.000
Mesterskab
BK3
128.000
128.000
Mesterskab
96651
Jakop Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
122.000
122.000
Mesterskab
25955
Nanna Westby
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
1
142.000
142.000
Mesterskab
58190
Lydia Mielow
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V2
132.000
132.000
Mesterskab
58213
Anne Sørensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
146.000
146.000
Mesterskab
73992
Nanna Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
140.000
140.000
Mesterskab
89677
Rasmus Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
146.000
146.000
Mesterskab
93371
Morten Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
93369
Sebastian Mastrup
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
149.000
149.000
Mesterskab
96354
Nicolai Haynes
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
145.000
145.000
Mesterskab
68035
Poul Kristensen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK1
150.000
150.000
Mesterskab
81401
Alex Vinding
Ballerup Skytteforening
J2
142.000
142.000
Mesterskab
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
J2
150.000
150.000
Mesterskab
94468
Mona Bach Storgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
139.000
139.000
Mesterskab
60363
Per Madsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
3
135.000
135.000
Mesterskab
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
3
141.000
141.000
Mesterskab
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
62359
Hanne Christiansen
Stenløse Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
61992
Nanna Hother
Ballerup Skytteforening
UNG
143.000
143.000
Mesterskab
80489
Søren Hansen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
144.000
144.000
Mesterskab
58211
Bente Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V2
141.000
141.000
Mesterskab
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V1
143.000
143.000
Mesterskab
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
144.000
144.000
Mesterskab
85935
Jens Heinrich Møller
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
3
115.000
115.000
Mesterskab
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
144.000
144.000
Mesterskab
85583
Jessica Nielsen
Ballerup Skytteforening
BK1
149.000
149.000
Mesterskab
68861
Jan Bo Haag
Greve Skytteforening
UNG
141.000
141.000
Mesterskab
84580
Søren Højberg Pedersen
Greve Skytteforening
BK3
128.000
128.000
Mesterskab
68224
Nicolai Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
147.000
147.000
Mesterskab
69328
Søren Smith Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
137.000
137.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK3
145.000
145.000
Mesterskab
58174
Peter Witthøft Rasmussen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
139.000
139.000
Mesterskab
60370
Michael Å. Hansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
136.000
136.000
Mesterskab
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
3
141.000
141.000
Mesterskab
62229
Mette Tranegaard Sukstorf
Stenløse Skytteforening
2
141.000
141.000
Mesterskab
68697
Steen K. Pedersen
Greve Skytteforening
1
139.000
139.000
Mesterskab
69127
Lis Sode
Ballerup Skytteforening
V1
146.000
146.000
Mesterskab
69554
Lars Skopek Hansen
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
3
142.000
142.000
Mesterskab
69586
Brian Skopek Hansen
Ishøj Skytteforening 17. Kreds
2
143.000
143.000
Mesterskab
83300
Nicolai Pedersen
Greve Skytteforening
J2
147.000
147.000
Mesterskab
96251
Fredrik Nielsen
Gundsølille Sg&if
BK3
143.000
143.000
Mesterskab
45964
Kristine Buch
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
2
143.000
143.000
Mesterskab
56712
Egon Madsen
Stenløse Skytteforening
V1
140.000
140.000
Mesterskab
62187
Poul E. Christiansen
Stenløse Skytteforening
3
128.000
128.000
Mesterskab
66684
Mikkel Bolbroe
Stenløse Skytteforening
3
139.000
139.000
Mesterskab
70149
Mette Palm Petersen
Stenløse Skytteforening
2
143.000
143.000
Mesterskab
78194
Dorte P. Mortensen
Stenløse Skytteforening
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
96445
Freddy Bossen Tryk
Stenløse Skytteforening
ÅK2
143.000
143.000
Mesterskab
60330
Henning Sørensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
2
144.000
144.000
Mesterskab
60675
Søren Christiansen
Roskilde Skytteforening
V2
134.000
134.000
Mesterskab
60775
Leif Gulholm
Roskilde Skytteforening
V2
128.000
128.000
Mesterskab
56494
Pia Eriksen
Reerslev Skytteforening
ÅK2
137.000
137.000
Mesterskab
88037
Palle Andersen
Reerslev Skytteforening
V2
138.000
138.000
Mesterskab
96629
Camilla Rasmussen
Reerslev Skytteforening
BK3
136.000
136.000
Mesterskab
67875
Kenneth Malmros
Taastrup Skytteforening 13.kr.
3
101.000
101.000
Mesterskab
96357
Mark Persson
Ledøje-Smørum Skytteforening
BK3
138.000
138.000
Mesterskab
69629
Per Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
134.000
134.000
Mesterskab
60617
Jens Kristian Andreasen
Gundsølille Sg&if
V1
134.000
134.000
Mesterskab
58192
Lisbeth Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
144.000
144.000
Mesterskab
87465
Sebastian Holmer
Stenløse Skytteforening
BK3
144.000
144.000
Mesterskab
90169
Cecilie Bach Storegaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
144.000
144.000
Mesterskab
89459
Sabrina Roed Jensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
143.000
143.000
Mesterskab
96349
Christian Petersen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
142.000
142.000
Mesterskab
90165
Trine Nielsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
139.000
139.000
Mesterskab
82954
Jesper Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
145.000
145.000
Mesterskab
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
137.000
137.000
Mesterskab
68760
Svend Thomsen
Greve Skytteforening
V2
135.000
135.000
Mesterskab
92044
Mikkel Holm
Greve Skytteforening
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
60811
Karl Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
123.000
123.000
Mesterskab
60859
Grete Jensen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
139.000
139.000
Mesterskab
84531
Jesper Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
J2
149.000
149.000
Mesterskab
87996
Karin Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
149.000
149.000
Mesterskab
90345
Heidi Larsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
139.000
139.000
Mesterskab
93362
Amalie Amtoft
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
BK3
146.000
146.000
Mesterskab
58160
Victor Straus
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
147.000
147.000
Mesterskab
58163
Susanne Jørgensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK1
148.000
148.000
Mesterskab
58183
Mogens Dalsgaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
3
123.000
123.000
Mesterskab
60372
Mette Kjep Andersen Vaabengaard
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J1
147.000
147.000
Mesterskab
73014
Rasmus P. Olesen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J2
146.000
146.000
Mesterskab
83125
Kirsten Iversen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅK2
147.000
147.000
Mesterskab
90073
Martin Andersen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
150.000
150.000
Mesterskab
93363
Christian Jensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
143.000
143.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
BK1
148.000
148.000
Mesterskab
94745
Benjamin Mastrup
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK2
148.000
148.000
Mesterskab
76641
Jonas Hansen
Ballerup Skytteforening
J1
150.000
150.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
BK2
150.000
150.000
Mesterskab
91772
Rihard Kipans
Ballerup Skytteforening
BK2
146.000
146.000
Mesterskab
60345
Casper Christensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
145.000
145.000
Mesterskab
90170
Lukas Bach Storgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
141.000
141.000
Mesterskab
94476
Birgit Roed Jensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
140.000
140.000
Mesterskab
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK3
143.000
143.000
Mesterskab
96513
Allan Roed Jensen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
139.000
139.000
Mesterskab
61764
Alon Hansen
Stenløse Skytteforening
J2
145.000
145.000
Mesterskab
60678
Sv. Erik Rasmussen
Reerslev Skytteforening
V2
131.000
131.000
Mesterskab
58209
Durning Sørensen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V2
132.000
132.000
Mesterskab
Til toppen