Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
12000 Amtsturnering 3. runde (Finpistol, 25m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordsjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Brøndby Skytte Forening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Ledøje-Smørum Skytteforening
Roskilde Skytteforening
Stenløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
60328
Henrik Tolstrup
Kirke Hyllinge Idrætsforening
VET
476.000
476.000
Mesterskab
61650
Richard Thers
Stenløse Skytteforening
VET
525.000
525.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅKL
566.000
566.000
Mesterskab
VET
523.000
523.000
Mesterskab
61745
Dorrit Thers
Stenløse Skytteforening
VET
493.000
493.000
Mesterskab
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅKL
508.000
508.000
Mesterskab
60041
Theodor Diener
Roskilde Skytteforening
2
555.000
555.000
Mesterskab
60269
Rasmus Ketelsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
JUN
555.000
555.000
Mesterskab
58195
Kurt Johnsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
VET
433.000
433.000
Mesterskab
66122
Poul Møller Hansen
Ledøje-Smørum Skytteforening
2
563.000
563.000
Mesterskab
67889
Jan Guldbrandsen
Ballerup Skytteforening
ÅKL
566.000
566.000
Mesterskab
VET
545.000
545.000
Mesterskab
61936
Anders H. Nielsen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
VET
540.000
540.000
Mesterskab
90346
Jan Oster Pedersen
Brøndby Skytte Forening
2
518.000
518.000
Mesterskab
92174
Tore Løland
Stenløse Skytteforening
3
524.000
524.000
Mesterskab
61921
Bo Jacobsen
Stenløse Skytteforening
3
452.000
452.000
Mesterskab
60863
Frank Andersen
Roskilde Skytteforening
3
529.000
529.000
Mesterskab
68692
Tage Ebbensgaard
Roskilde Skytteforening
3
477.000
477.000
Mesterskab
67819
Torben Brødholt
Ledøje-Smørum Skytteforening
VET
528.000
528.000
Mesterskab
67883
John Skat Andersen
Ledøje-Smørum Skytteforening
3
503.000
503.000
Mesterskab
67894
Henning Berle
Ledøje-Smørum Skytteforening
VET
524.000
524.000
Mesterskab
96237
Arne Jensen
Ledøje-Smørum Skytteforening
3
527.000
527.000
Mesterskab
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
550.000
550.000
Mesterskab
87057
Jonas Ørtoft Larsen
Ballerup Skytteforening
3
560.000
560.000
Mesterskab
60279
Palle Rasmussen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
VET
553.000
553.000
Mesterskab
81966
Steen Taphouse
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅKL
516.000
516.000
Mesterskab
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
485.000
485.000
Mesterskab
2
542.000
542.000
Mesterskab
60370
Michael Å. Hansen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
ÅKL
555.000
555.000
Mesterskab
60870
Erik H. Pedersen
Roskilde Skytteforening
3
508.000
508.000
Mesterskab
67843
Pauli Petersen
Ledøje-Smørum Skytteforening
VET
538.000
538.000
Mesterskab
68654
Per Stampe
Ledøje-Smørum Skytteforening
3
480.000
480.000
Mesterskab
56894
Hans-Henrik Hjort-Bak
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
355.000
355.000
Mesterskab
68493
Henrik Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
528.000
528.000
Mesterskab
81407
Christa Rassow
Ballerup Skytteforening
ÅKL
525.000
525.000
Mesterskab
84814
Leif Stenkilde Jensen
Brøndby Skytte Forening
3
537.000
537.000
Mesterskab
88490
Jan Agerbo
Brøndby Skytte Forening
3
494.000
494.000
Mesterskab
Til toppen