12000 Amtsturnering 3. runde 200 meter (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Mesterskab
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 139.0 139.0 Mesterskab
82507 Robin T. Kristensson Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 143.0 143.0 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 141.0 141.0 Mesterskab
77306 Jacob Aunstrup Ballerup Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening ÅK1 147.0 147.0 Mesterskab
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 137.0 137.0 Mesterskab
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 132.0 132.0 Mesterskab
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening ÅK2 149.0 149.0 Mesterskab
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 147.0 147.0 Mesterskab
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 136.0 136.0 Mesterskab
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 148.0 148.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 147.0 147.0 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 140.0 140.0 Mesterskab
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 1 141.0 141.0 Mesterskab
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening ÅK1 144.0 144.0 Mesterskab
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 142.0 142.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 134.0 134.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 94.0 94.0 Mesterskab
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 143.0 143.0 Mesterskab
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 142.0 142.0 Mesterskab
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 138.0 138.0 Mesterskab
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 148.0 148.0 Mesterskab
60907 Bjarne Nielsen Roskilde Skytteforening 3 128.0 128.0 Mesterskab
60402 Erik Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 131.0 131.0 Mesterskab
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 138.0 138.0 Mesterskab
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 141.0 141.0 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 146.0 146.0 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 148.0 148.0 Mesterskab
79240 Benny Østerbye Roskilde Skytteforening 3 123.0 123.0 Mesterskab
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening UNG 131.0 131.0 Mesterskab
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 146.0 146.0 Mesterskab
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V2 145.0 145.0 Mesterskab
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 135.0 135.0 Mesterskab
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 131.0 131.0 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if ÅK1 148.0 148.0 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 148.0 148.0 Mesterskab
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening ÅK1 147.0 147.0 Mesterskab
68697 Steen K. Pedersen Stenløse Skytteforening ÅK1 150.0 150.0 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 143.0 143.0 Mesterskab
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 132.0 132.0 Mesterskab
82960 Malthe T. Kristensson Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK 148.0 148.0 Mesterskab
84531 Jesper Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. JUN 140.0 140.0 Mesterskab
60372 Mette Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 144.0 144.0 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 144.0 144.0 Mesterskab
81401 Alex Vinding Ballerup Skytteforening JUN 136.0 136.0 Mesterskab
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Mesterskab
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 137.0 137.0 Mesterskab
61764 Alon Hansen Ballerup Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab

Til toppen