12000 Divisionsskydning 4. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 150.0 150.0 Hovedskydning
75750 Lars Kristensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 105.0 105.0 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 141.0 141.0 Hovedskydning
58212 Axel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1 138.0 138.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 140.0 140.0 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening J1 147.0 147.0 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 1 135.0 135.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 141.0 141.0 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 145.0 145.0 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 131.0 131.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 148.0 148.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK2 146.0 146.0 Hovedskydning
58059 Stefan Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 138.0 138.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 145.0 145.0 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 143.0 143.0 Hovedskydning
77306 Jacob Aunstrup Ballerup Skytteforening J1 147.0 147.0 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 150.0 150.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 145.0 145.0 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Hovedskydning
69735 John Andersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK1 147.0 147.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 148.0 148.0 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening BK3 146.0 146.0 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening V2 117.0 117.0 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 141.0 141.0 Hovedskydning
102785 Thilde Lemann Greve Skytteforening BK3 141.0 141.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 148.0 148.0 Hovedskydning
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening ÅK1 147.0 147.0 Hovedskydning
101800 Patrick Drews Jepsen Stenløse Skytteforening BK3 139.0 139.0 Hovedskydning
V2 142.0 142.0 Hovedskydning
69379 Mogens Larsen Reerslev Skytteforening V2 131.0 131.0 Hovedskydning
79240 Benny Østerbye Roskilde Skytteforening 3 132.0 132.0 Hovedskydning
61742 Finn Jørgensen Stenløse Skytteforening V2 136.0 136.0 Hovedskydning
79192 Bente Torp Roskilde Skytteforening ÅK2 141.0 141.0 Hovedskydning
88002 Helle Hansen Roskilde Skytteforening ÅK2 139.0 139.0 Hovedskydning
88648 Magnus Nielsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK1 149.0 149.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 147.0 147.0 Hovedskydning
84147 Klaus Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 121.0 121.0 Hovedskydning
60657 Torben Christensen Roskilde Skytteforening 3 125.0 125.0 Hovedskydning
58108 Mike Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 126.0 126.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 1 141.0 141.0 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 141.0 141.0 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Tåstrup Skytteforening 13.kr. 3 128.0 128.0 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 143.0 143.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 148.0 148.0 Hovedskydning
96645 Søs Haynes Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK2 140.0 140.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 135.0 135.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 148.0 148.0 Hovedskydning
94398 Søren Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 137.0 137.0 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 138.0 138.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 147.0 147.0 Hovedskydning
62408 Christian Mortensen Stenløse Skytteforening 2 144.0 144.0 Hovedskydning
62359 Hanne Christiansen Stenløse Skytteforening ÅK2 145.0 145.0 Hovedskydning
61992 Nanna Hother Ballerup Skytteforening 1 143.0 143.0 Hovedskydning
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening 3 134.0 134.0 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 142.0 142.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 148.0 148.0 Hovedskydning
69437 Jytte Olsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 144.0 144.0 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 147.0 147.0 Hovedskydning
60402 Erik Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 140.0 140.0 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 148.0 148.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 140.0 140.0 Hovedskydning
101519 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 129.0 129.0 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK2 147.0 147.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 143.0 143.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 138.0 138.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 135.0 135.0 Hovedskydning
58211 Bente Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 132.0 132.0 Hovedskydning
98762 Cecilie Marie Patshe Stenløse Skytteforening BK3 145.0 145.0 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening V2 139.0 139.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 132.0 132.0 Hovedskydning
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening 2 140.0 140.0 Hovedskydning
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 136.0 136.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 148.0 148.0 Hovedskydning
81550 Emma Møller Nielsen Greve Skytteforening BK3 144.0 144.0 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 146.0 146.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 150.0 150.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V2 132.0 132.0 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening J1 148.0 148.0 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 141.0 141.0 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 143.0 143.0 Hovedskydning
25955 Nanna Westby Ballerup Skytteforening 2 139.0 139.0 Hovedskydning
97778 Jannick W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 146.0 146.0 Hovedskydning
60335 Erling Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 130.0 130.0 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V2 144.0 144.0 Hovedskydning
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 141.0 141.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 149.0 149.0 Hovedskydning
96477 Benny Mastrup Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK2 142.0 142.0 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 147.0 147.0 Hovedskydning
98760 Nicklas Nielsen Stenløse Skytteforening BK2 143.0 143.0 Hovedskydning
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V2 146.0 146.0 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening BK2 145.0 145.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 149.0 149.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 149.0 149.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 142.0 142.0 Hovedskydning
61825 Mogens Sukstorf Stenløse Skytteforening V2 140.0 140.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 147.0 147.0 Hovedskydning
58190 Lydia Mielow Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 140.0 140.0 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 2 146.0 146.0 Hovedskydning
68891 Christen D. Clausen Greve Skytteforening V2 140.0 140.0 Hovedskydning
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V2 138.0 138.0 Hovedskydning
56712 Egon Madsen Stenløse Skytteforening V2 140.0 140.0 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 146.0 146.0 Hovedskydning
94745 Benjamin Mastrup Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK1 150.0 150.0 Hovedskydning
68224 Nicolai Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 148.0 148.0 Hovedskydning
90168 Joshua Ersgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 141.0 141.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 149.0 149.0 Hovedskydning
69497 Bjarne Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 136.0 136.0 Hovedskydning
60368 Mogens Klarskov Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 132.0 132.0 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 145.0 145.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 143.0 143.0 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 149.0 149.0 Hovedskydning
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 143.0 143.0 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK3 147.0 147.0 Hovedskydning
69698 Bo Schmidt Tåstrup Skytteforening 13.kr. 3 119.0 119.0 Hovedskydning
93369 Sebastian Mastrup Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK1 148.0 148.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 140.0 140.0 Hovedskydning
96354 Nicolai Haynes Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK2 150.0 150.0 Hovedskydning
99036 Nicklas Rytter Eliasen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 145.0 145.0 Hovedskydning
98822 Andreas Amtsbille Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 142.0 142.0 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 142.0 142.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 118.0 118.0 Hovedskydning
101826 Michael Petersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 137.0 137.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 140.0 140.0 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 149.0 149.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 150.0 150.0 Hovedskydning
60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 146.0 146.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 150.0 150.0 Hovedskydning
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 145.0 145.0 Hovedskydning
87992 Emil Magnussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 143.0 143.0 Hovedskydning
97779 Jennifer W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK3 139.0 139.0 Hovedskydning
90073 Martin Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 147.0 147.0 Hovedskydning
101522 Kristoffer Pedersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 140.0 140.0 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 141.0 141.0 Hovedskydning
60886 Dan Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 135.0 135.0 Hovedskydning
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 148.0 148.0 Hovedskydning
58209 Durning Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 127.0 127.0 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 147.0 147.0 Hovedskydning
100111 Asger Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 140.0 140.0 Hovedskydning
90978 Caroline Weber Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 124.0 124.0 Hovedskydning
69741 Henrik Høj Andersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK2 145.0 145.0 Hovedskydning
100236 Frederik Flensborg Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 147.0 147.0 Hovedskydning
60318 Kaj Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 135.0 135.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 140.0 140.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 138.0 138.0 Hovedskydning
96370 Emma Bjergbakke Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 147.0 147.0 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening ÅK2 145.0 145.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 142.0 142.0 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 147.0 147.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 145.0 145.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 146.0 146.0 Hovedskydning
58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 124.0 124.0 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 133.0 133.0 Hovedskydning
91772 Rihard Kipans Ballerup Skytteforening BK1 149.0 149.0 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V2 147.0 147.0 Hovedskydning
99946 Mikkel Lund Ballerup Skytteforening 3 145.0 145.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 147.0 147.0 Hovedskydning

Til toppen