12000 Divisionsskydning 3. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 146.000 146.000 Hovedskydning
60328 Henrik Tolstrup Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 115.000 115.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 124.000 124.000 Hovedskydning
V2 142.000 142.000 Hovedskydning
V2 128.000 128.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 134.000 134.000 Hovedskydning
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 146.000 146.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 142.000 142.000 Hovedskydning
60657 Torben Christensen Roskilde Skytteforening 3 115.000 115.000 Hovedskydning
69437 Jytte Olsen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening 2 135.000 135.000 Hovedskydning
77306 Jacob Aunstrup Ballerup Skytteforening J1 145.000 145.000 Hovedskydning
60904 Bodil Andersen Roskilde Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
79192 Bente Torp Roskilde Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 135.000 135.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
69735 John Andersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 1 140.000 140.000 Hovedskydning
69698 Bo Schmidt Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 118.000 118.000 Hovedskydning
94398 Søren Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 141.000 141.000 Hovedskydning
101519 Per Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
25955 Nanna Westby Ballerup Skytteforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
58190 Lydia Mielow Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 136.000 136.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
90168 Joshua Ersgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 141.000 141.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 138.000 138.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 131.000 131.000 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 149.000 149.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
V2 143.000 143.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
69741 Henrik Høj Andersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
61825 Mogens Sukstorf Stenløse Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 143.000 143.000 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening J1 150.000 150.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 147.000 147.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 3 144.000 144.000 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
90978 Caroline Weber Fløng-Hedehusene Skytteforening UNG 123.000 123.000 Hovedskydning
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 140.000 140.000 Hovedskydning
58059 Stefan Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 137.000 137.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Meulengracht Greve Skytteforening 2 141.000 141.000 Hovedskydning
58108 Mike Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 120.000 120.000 Hovedskydning
74470 Michael Johannesen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 124.000 124.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 138.000 138.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 144.000 144.000 Hovedskydning
94481 Paw Meineche Marnæs Ballerup Skytteforening ÅK2 138.000 138.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 135.000 135.000 Hovedskydning
87996 Karin Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 139.000 139.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 129.000 129.000 Hovedskydning
73014 Rasmus P. Olesen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 146.000 146.000 Hovedskydning
87992 Emil Magnussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 144.000 144.000 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 143.000 143.000 Hovedskydning
96645 Søs Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
60919 Anne-Lise Pedersen Roskilde Skytteforening 3 120.000 120.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening V2 136.000 136.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
97780 Peter Leunbach Ballerup Skytteforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
99946 Mikkel Lund Ballerup Skytteforening 3 146.000 146.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 144.000 144.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 145.000 145.000 Hovedskydning
61742 Finn Jørgensen Stenløse Skytteforening V2 134.000 134.000 Hovedskydning
98822 Andreas Amtsbille Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 135.000 135.000 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening J1 147.000 147.000 Hovedskydning
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 150.000 150.000 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 140.000 140.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK2 150.000 150.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening 3 135.000 135.000 Hovedskydning
60335 Erling Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 129.000 129.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V2 140.000 140.000 Hovedskydning
96370 Emma Bjergbakke Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 150.000 150.000 Hovedskydning
99036 Nicklas Rytter Eliasen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
92044 Mikkel Holm Greve Skytteforening J2 147.000 147.000 Hovedskydning
100111 Asger Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 148.000 148.000 Hovedskydning
100236 Frederik Flensborg Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 142.000 142.000 Hovedskydning
94745 Benjamin Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
58212 Axel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1 145.000 145.000 Hovedskydning
99945 Magnus Kristiansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 132.000 132.000 Hovedskydning
88127 Janich Marnæs Ballerup Skytteforening BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
82484 Mie Biermann Nielsen Ballerup Skytteforening UNG 135.000 135.000 Hovedskydning
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V2 139.000 139.000 Hovedskydning
88002 Helle Hansen Roskilde Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 120.000 120.000 Hovedskydning
58211 Bente Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 140.000 140.000 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening BK2 145.000 145.000 Hovedskydning
79240 Benny Østerbye Roskilde Skytteforening 3 129.000 129.000 Hovedskydning
101144 Jonas Fuglsang Greve Skytteforening BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Stenløse Skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
58067 Jo Westby Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 145.000 145.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening UNG 146.000 146.000 Hovedskydning
69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 133.000 133.000 Hovedskydning
93369 Sebastian Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
96354 Nicolai Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
68891 Christen D. Clausen Greve Skytteforening V2 137.000 137.000 Hovedskydning
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V2 148.000 148.000 Hovedskydning
83300 Nicolai Pedersen Greve Skytteforening J1 146.000 146.000 Hovedskydning
56712 Egon Madsen Stenløse Skytteforening V2 144.000 144.000 Hovedskydning
70149 Mette Palm Petersen Stenløse Skytteforening 2 138.000 138.000 Hovedskydning
60368 Mogens Klarskov Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 138.000 138.000 Hovedskydning
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 138.000 138.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 144.000 144.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening V2 141.000 141.000 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V2 133.000 133.000 Hovedskydning
58209 Durning Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 132.000 132.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 142.000 142.000 Hovedskydning
58195 Kurt Johnsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 139.000 139.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 130.000 130.000 Hovedskydning
60886 Dan Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 136.000 136.000 Hovedskydning
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 150.000 150.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
96477 Benny Mastrup Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 127.000 127.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
101674 Frederik Schmock Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 129.000 129.000 Hovedskydning
60621 Henrik Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK3 136.000 136.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 147.000 147.000 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
97867 Kevin Schmidt Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 146.000 146.000 Hovedskydning
61764 Alon Hansen Ballerup Skytteforening J1 146.000 146.000 Hovedskydning
68039 Phillip Orup Ballerup Skytteforening ÅK2 149.000 149.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
98760 Nicklas Nielsen Stenløse Skytteforening BK2 145.000 145.000 Hovedskydning

Til toppen