12033 Hvalsø 50 meter (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 141.000 141.000 Mesterskab
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 144.000 144.000 Mesterskab
V2 143.000 143.000 Mesterskab
V2 141.000 141.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK2 147.000 147.000 Mesterskab
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK2 150.000 150.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 150.000 150.000 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 142.000 142.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 143.000 143.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 148.000 148.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 149.000 149.000 Mesterskab
88648 Magnus Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 150.000 150.000 Mesterskab
88648 Magnus Nielsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 149.000 149.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 148.000 148.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 150.000 150.000 Mesterskab
58190 Lydia Mielow Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 137.000 137.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 149.000 149.000 Mesterskab
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 134.000 134.000 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 137.000 137.000 Mesterskab
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 139.000 139.000 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 143.000 143.000 Mesterskab
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 124.000 124.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 3 138.000 138.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 3 138.000 138.000 Mesterskab
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 142.000 142.000 Mesterskab
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 148.000 148.000 Mesterskab
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 150.000 150.000 Mesterskab
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 143.000 143.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 147.000 147.000 Mesterskab
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 146.000 146.000 Mesterskab
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 149.000 149.000 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 146.000 146.000 Hovedskydning
58209 Durning Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 138.000 138.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 142.000 142.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 140.000 140.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 136.000 136.000 Mesterskab
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 138.000 138.000 Hovedskydning
96354 Nicolai Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 148.000 148.000 Mesterskab
96354 Nicolai Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 148.000 148.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 150.000 150.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 148.000 148.000 Mesterskab
90168 Joshua Ersgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 139.000 139.000 Hovedskydning
90168 Joshua Ersgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 140.000 140.000 Mesterskab
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
96645 Søs Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
96645 Søs Haynes Vallensbæk Riffelskytter af VI39 ÅK2 145.000 145.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 123.000 123.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 148.000 148.000 Mesterskab
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
V2 138.000 138.000 Hovedskydning
V2 141.000 141.000 Mesterskab
58212 Axel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1 146.000 146.000 Hovedskydning
100111 Asger Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 144.000 144.000 Mesterskab
100111 Asger Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 144.000 144.000 Hovedskydning
60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
60372 Mette Kjep Andersen Vaabengaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 147.000 147.000 Mesterskab
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 135.000 135.000 Hovedskydning
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 138.000 138.000 Mesterskab
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 144.000 144.000 Mesterskab
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
58211 Bente Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 140.000 140.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 139.000 139.000 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 137.000 137.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 141.000 141.000 Mesterskab
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 140.000 140.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 147.000 147.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 147.000 147.000 Mesterskab

Til toppen