12000 Divisionsskydning 4. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
58212 Axel Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V1 194.000 194.000 Hovedskydning
60907 Bjarne Straarup Roskilde Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 193.000 193.000 Hovedskydning
107610 Mathias Molin Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
69698 Bo Schmidt Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 175.000 175.000 Hovedskydning
69735 John Andersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 185.000 185.000 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V2 198.000 198.000 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 182.000 182.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
88002 Helle Hansen Roskilde Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Ishøj Skytteforening 17. Kreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
58059 Stefan Holm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 182.000 182.000 Hovedskydning
81724 Henning Morville Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V3 175.000 175.000 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 176.000 176.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60773 Lone Hoffmann Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
V2 191.000 191.000 Hovedskydning
69607 Søren Hertzum Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 172.000 172.000 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
94829 Malte Myhlendorph Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
61654 Preben Bach Stenløse Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 187.000 187.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V1 196.000 196.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 197.000 197.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
80901 Anne Aaslev Olsen Stenløse Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 187.000 187.000 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
84147 Klaus Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 173.000 173.000 Hovedskydning
75750 Lars Kristensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK3 173.000 173.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
69490 Claus Bergø Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
92598 Steen Rasmussen Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V3 185.000 185.000 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
94126 Søren Riis Andersen Roskilde Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
88127 Janich Marnæs Ballerup Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
61742 Finn Jørgensen Stenløse Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
61825 Mogens Sukstorf Stenløse Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
V2 193.000 193.000 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
79192 Bente Torp Roskilde Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
88648 Magnus Nielsen Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
87990 Nikolai Schwartz Ledøje-Smørum Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
58195 Kurt Johnsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 187.000 187.000 Hovedskydning
108538 Christine Klaris Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
69334 Stine Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 167.000 167.000 Hovedskydning
96645 Søs Haynes Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening V3 175.000 175.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
105670 Bent Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
110069 Emil Rosenkilde Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 193.000 193.000 Hovedskydning
25955 Nanna Westby Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 183.000 183.000 Hovedskydning
60657 Torben Christensen Roskilde Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
58108 Mike Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
V2 192.000 192.000 Hovedskydning
68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 176.000 176.000 Hovedskydning
78195 Dorte Brydebøll Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
104923 Nikolaj Esbensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
108568 Michael Nielsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
96354 Nicolai Haynes Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. J2 190.000 190.000 Hovedskydning
100620 Emilie Ida G. Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
107574 Shamon Bagi Gundsølille Sg&if BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
107773 Casper Johnsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
25955 Nanna Westby Ballerup Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
60680 Steffen Nicolaisen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
77306 Jacob Aunstrup Ballerup Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 188.000 188.000 Hovedskydning
77962 Finn Dahl Hansen Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 169.000 169.000 Hovedskydning
109642 Alex Lassen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
60318 Kaj Rasmussen Kirke Hyllinge Idrætsforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
60335 Erling Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
108068 Sofie Beck Ludvigsen Ledøje-Smørum Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
106699 Stephan Thomsen Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
85450 Ib Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 180.000 180.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 2 185.000 185.000 Hovedskydning
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
110070 Ida Dich Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
93369 Sebastian Mastrup Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. J2 186.000 186.000 Hovedskydning
101366 Jannik Holmer Stenløse Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
97867 Kevin Schmidt Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. J1 192.000 192.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
102839 Søren Christensen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. J2 196.000 196.000 Hovedskydning
104671 Jasper Nielsen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
106625 Alexander Petersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
69404 Lisa Graversen Stenløse Skytteforening 2 190.000 190.000 Hovedskydning
105106 Nima Romano Henriksen Ballerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
62229 Mette Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
68891 Christen D. Clausen Greve Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
99036 Nicklas Rytter Eliasen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
87008 Julie Sparre Ledøje-Smørum Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
90165 Trine Nielsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 191.000 191.000 Hovedskydning
107577 Rico Skov Gundsølille Sg&if BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
V3 176.000 176.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
85935 Jens Heinrich Møller Ishøj Skytteforening 17. Kreds 3 168.000 168.000 Hovedskydning
90673 Thomas Myhlendorph Ishøj Skytteforening 17. Kreds 3 164.000 164.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 185.000 185.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
106405 Simon Christiansen Greve Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
56488 Torben Andersen Reerslev Skytteforening ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 189.000 189.000 Mesterskab
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 178.000 178.000 Hovedskydning
60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening V3 178.000 178.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 195.000 195.000 Hovedskydning
68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening 1 189.000 189.000 Hovedskydning
102504 Michael Jøgensen Taastrup Skytteforening 13.kr. 3 164.000 164.000 Hovedskydning
69741 Henrik Høj Andersen Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. ÅK3 198.000 198.000 Hovedskydning
69653 Lars Klaris Ishøj Skytteforening 17. Kreds 3 174.000 174.000 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
102817 Magnus Matthisen Greve Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
69472 Hans Frederiksen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 182.000 182.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
58211 Bente Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V2 191.000 191.000 Hovedskydning
107353 Alexander Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
108569 Simon Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
70149 Mette Palm Petersen Stenløse Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
91664 Gert Christensen Stenløse Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
104287 Mie Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
96445 Freddy Bossen Tryk Stenløse Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
109064 Marcus Flittner Stenløse Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
58176 Otto Baltsersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 183.000 183.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 2 183.000 183.000 Hovedskydning
90073 Martin Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
100111 Asger Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
103542 Henning Hansen Roskilde Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
110380 Marcus Stawitzki Ledøje-Smørum Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
56712 Egon Madsen Stenløse Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 191.000 191.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Kirke Hyllinge Idrætsforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
99542 Thobias Østergaard Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107581 Nikolai Agger Høy Køge Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
104567 Victor Rasmussen Greve Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
106041 Phillip Simon Greve Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
107771 Jonas V. Pedersen Greve Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 3 177.000 177.000 Hovedskydning
110071 Mathilde Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 178.000 178.000 Hovedskydning
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening UNG 196.000 196.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening UNG 164.000 164.000 Hovedskydning
105309 William Beierholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
60368 Mogens Klarskov Jensen Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
60542 Hans Olsen Kirke Hyllinge Idrætsforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
94745 Benjamin Mastrup Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97866 Frederik Thøgersen Synnest Vallensbæk Skytteforening VI39 43.kr. BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
109641 Karina Lassen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
56508 Svend Erik Sjøtlow Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen