Sommerturnering 2011 omg. 05 på 200m (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
70446 Tommi Gjermandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
63237 Ejgil Reimers Kjøbenhavns Skytteforening 2 134.000 134.000 Mesterskab
63237 Ejgil Reimers Kjøbenhavns Skytteforening 2 142.000 142.000 Hovedskydning
88850 Søren Monies Historisk Riffelskytteforening Sjælland ÅK2 142.000 142.000 Mesterskab
88850 Søren Monies Historisk Riffelskytteforening Sjælland ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
101315 Bertil Bager Skytteforeningen Krudttønden BK 115.000 115.000 Mesterskab
101315 Bertil Bager Skytteforeningen Krudttønden BK 128.000 128.000 Hovedskydning
67570 Knud Bagge Kjøbenhavns Skytteforening V2 138.000 138.000 Mesterskab
67570 Knud Bagge Kjøbenhavns Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug V1 143.000 143.000 Hovedskydning
67201 Kurt Nielsen Garderforeningens Skyttelaug V1 139.000 139.000 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V1 144.000 144.000 Mesterskab
69016 Torben Sonne Garderforeningens Skyttelaug V1 143.000 143.000 Hovedskydning
70151 Mathias B H Laursen Skytteforeningen Krudttønden JUN 140.000 140.000 Hovedskydning
69275 Carl Clemmensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 134.000 134.000 Mesterskab
69275 Carl Clemmensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 132.000 132.000 Hovedskydning
70151 Mathias B H Laursen Skytteforeningen Krudttønden JUN 140.000 140.000 Mesterskab
87370 Mogens Blomsterberg Garderforeningens Skyttelaug V2 137.000 137.000 Hovedskydning
87370 Mogens Blomsterberg Garderforeningens Skyttelaug V2 138.000 138.000 Mesterskab
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 1 143.000 143.000 Hovedskydning
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 1 147.000 147.000 Mesterskab
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 145.000 145.000 Hovedskydning
79295 Axel Vermehren Garderforeningens Skyttelaug V1 148.000 148.000 Mesterskab
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 121.000 121.000 Hovedskydning
67449 Peter Christensen Parbst Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 108.000 108.000 Mesterskab
58091 Allan West Kjøbenhavns Skytteforening ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
58091 Allan West Kjøbenhavns Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Mesterskab
77684 Hans Erik Skov Nielsen Garderforeningens Skyttelaug V2 102.000 102.000 Hovedskydning
69222 Hans Nielsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 84.000 84.000 Hovedskydning
69222 Hans Nielsen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 102.000 102.000 Mesterskab
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening V1 147.000 147.000 Hovedskydning
67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug ÅK1 139.000 139.000 Mesterskab
66469 Jan Stoltenborg Garderforeningens Skyttelaug ÅK1 137.000 137.000 Hovedskydning
68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 128.000 128.000 Hovedskydning
68239 Jørgen Søbæk Sørensen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 137.000 137.000 Mesterskab
93044 Bjarne R. Rye Nielsen Historisk Riffelskytteforening Sjælland V2 145.000 145.000 Hovedskydning
93044 Bjarne R. Rye Nielsen Historisk Riffelskytteforening Sjælland V2 145.000 145.000 Mesterskab
66318 Per Westh-Henrichsen Kjøbenhavns Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
66318 Per Westh-Henrichsen Kjøbenhavns Skytteforening V1 149.000 149.000 Mesterskab
69886 Jørgen Ringholm Andersen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 103.000 103.000 Mesterskab
69886 Jørgen Ringholm Andersen Falsterske Fods Skf Region Hovedst V2 109.000 109.000 Hovedskydning

Til toppen