150 års Jubilæums stævne Bane (Nordisk Program, 300m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 2 273.000 273.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 2 299.000 299.000 Hovedskydning
42951 Jens ernst Christiansen Sundeved Skytteforening 2 292.000 292.000 Hovedskydning
43371 Benny Jørgensen Grænseegnens Skytteforening 2 286.000 286.000 Hovedskydning
59244 Søren Skov Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 305.000 305.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening 2 266.000 266.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening 2 276.000 276.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 1 315.000 315.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 323.000 323.000 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 306.000 306.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Hem Skytteforening 1 320.000 320.000 Hovedskydning
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening 2 278.000 278.000 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 2 306.000 306.000 Hovedskydning
25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening 1 295.000 295.000 Hovedskydning
22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 1 293.000 293.000 Hovedskydning
50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 1 329.000 329.000 Hovedskydning
54217 Stine Stangholt Tingsted Skytteforening UNG 297.000 297.000 Hovedskydning
80900 Kim Nørager Bay Hillerød Skytteforening 1 309.000 309.000 Hovedskydning
25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening 2 260.000 260.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening 1 307.000 307.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening UNG 295.000 295.000 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 308.000 308.000 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 293.000 293.000 Hovedskydning
49022 Mie Nielsen Middelfart Skytteforening 2 290.000 290.000 Hovedskydning
32352 Kristian Grene Ibsen Ørre Skytteforening 1 306.000 306.000 Hovedskydning
25247 Nanna Bissø Samsø Skytteforening 2 273.000 273.000 Hovedskydning
35128 René Kristiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 1 326.000 326.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 1 307.000 307.000 Hovedskydning
54285 Andreas Christiansen Tingsted Skytteforening UNG 266.000 266.000 Hovedskydning
62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 1 304.000 304.000 Hovedskydning
63101 Christoffer Fries Hillerød Skytteforening UNG 301.000 301.000 Hovedskydning
54267 Jacob Høegh Tingsted Skytteforening UNG 300.000 300.000 Hovedskydning
76641 Jonas Hansen Ballerup Skytteforening UNG 318.000 318.000 Hovedskydning
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 278.000 278.000 Hovedskydning
19220 Kristian Larsen Ørre Skytteforening 1 314.000 314.000 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 2 254.000 254.000 Hovedskydning
31260 Rikke Mæng Ørre Skytteforening 2 314.000 314.000 Hovedskydning
28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 2 282.000 282.000 Hovedskydning
43003 Eva E Rasmussen Sundeved Skytteforening 2 298.000 298.000 Hovedskydning
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 1 313.000 313.000 Hovedskydning
19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 2 301.000 301.000 Hovedskydning
25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 2 299.000 299.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 1 327.000 327.000 Hovedskydning
80892 Casper Norup Bertelsen Karup Skytteforening UNG 286.000 286.000 Hovedskydning
43006 Esben Egeskov Jakobsen Ribe Skyttekreds 2 307.000 307.000 Hovedskydning
28312 Daniel Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening UNG 290.000 290.000 Hovedskydning
2 284.000 284.000 Hovedskydning
25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening 1 307.000 307.000 Hovedskydning
25849 Helene Klejs Dam Sørensen Skytteklubben DSB/ASF UNG 317.000 317.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 320.000 320.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 296.000 296.000 Hovedskydning
20732 Anders Kildehøj Horsens Skyttekreds 2 284.000 284.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Stenløse Skytteforening 1 304.000 304.000 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 1 283.000 283.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening 2 275.000 275.000 Hovedskydning
28766 Palle Holm Sjørring Skytteforening 2 287.000 287.000 Hovedskydning
2 319.000 319.000 Hovedskydning
41611 Bent P. Nielsen Brørup Skyttekreds 1 321.000 321.000 Hovedskydning
66082 Finn Petersen Hillerød Skytteforening 2 249.000 249.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening 2 298.000 298.000 Hovedskydning
61795 Peter Hørdum Jæger Ølstykke Skytteforening 2 287.000 287.000 Hovedskydning
63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 2 292.000 292.000 Hovedskydning

Til toppen