150 års Jubilæums stævne - terræn (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 63.000 48.000 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 48.000 36.000 Hovedskydning
31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening, GPA 30.000 23.000 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening GPA 38.000 29.000 Hovedskydning
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 57.000 43.000 Hovedskydning
41920 Kaj Kastrup Vejen/Skibelund Skf. GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
16943 Peter Bentsen Aalborg Skyttekreds GPA 34.000 26.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening GPA 43.000 33.000 Hovedskydning
33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening GPA 42.000 32.000 Hovedskydning
88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening GPA 33.000 25.000 Hovedskydning
86974 Franck Wagnersen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 39.000 30.000 Hovedskydning
86830 John Jensen Sorø Skytteforening GPA 62.000 47.000 Hovedskydning
44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds GPA 41.000 31.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 46.000 35.000 Hovedskydning
24926 Palle Stausholm Århus Pistolklub GPA 29.000 22.000 Hovedskydning
37613 Thomas Pagaard Skjern Skytteforening GPA 8.000 6.000 Hovedskydning
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening GPA 14.000 11.000 Hovedskydning
99448 Svend Priess Sørensen Allingåbro Skytteforening GPA 25.000 19.000 Hovedskydning
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GPA 40.000 30.000 Hovedskydning
26402 Jens Krukow Allingåbro Skytteforening GPA 46.000 35.000 Hovedskydning
94228 Kim Bossow Sørensen Grenå Skyttekreds GPA 66.000 50.000 Hovedskydning
25537 Kari Hillers Skytteklubben DSB/ASF GPA 47.000 36.000 Hovedskydning
34713 Per Jespersen Vejle Skytteforening GPA 42.000 32.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening GPA 58.000 44.000 Hovedskydning
56644 Leif Andersen Holmegaard Skytteforening GPA 34.000 26.000 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 50.000 38.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 67.000 51.000 Hovedskydning
32224 Martin Erni Lind Skytteforening GPA 60.000 45.000 Hovedskydning
30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening GPA 32.000 24.000 Hovedskydning
40927 John Skovgaard Esbjerg Skyttekreds GPA 50.000 38.000 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 44.000 33.000 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 56.000 42.000 Hovedskydning
90854 Kim Laursen Skive Pistolklub GPA 27.000 20.000 Hovedskydning
68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 50.000 38.000 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 51.000 39.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 57.000 43.000 Hovedskydning
56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening GPA 33.000 25.000 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GPA 46.000 35.000 Hovedskydning
22467 Kent Haaning Silkeborg Skyttekreds GPA 52.000 39.000 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
26061 Martin Fuglsang Jensen Skytteklubben DSB/ASF GPA 39.000 30.000 Hovedskydning
23200 Solveig kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 25.000 19.000 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GPA 39.000 30.000 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds GPA 54.000 41.000 Hovedskydning
43995 Marc Larsen Aabenraa Skytteforening GPA 18.000 14.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening GPA 28.000 21.000 Hovedskydning
87732 Thomas Dyregaard Hillerød Skytteforening GPA 39.000 30.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GPA 44.000 33.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Kongsted Skytteforening GPA 35.000 27.000 Hovedskydning
92827 Poul Ognew Aabenraa Skytteforening GPA 40.000 30.000 Hovedskydning
18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening GPA 13.000 10.000 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 60.000 45.000 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 12.000 9.000 Hovedskydning
56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening GPA 31.000 23.000 Hovedskydning
24801 Lars Gregersen Skytteklubben DSB/ASF GPA 65.000 49.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening GPA 56.000 42.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 63.000 48.000 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 67.000 51.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 41.000 31.000 Hovedskydning
59374 Carsten Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 62.000 47.000 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 61.000 46.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 61.000 46.000 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 55.000 42.000 Hovedskydning
91831 Thomas Overgård Galten Skytteforening GPA 7.000 5.000 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GPA 48.000 36.000 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Sorø Skytteforening GPA 39.000 30.000 Hovedskydning
55047 Bjarke Min Hansen Stege Ndr. Skytteforening GPA 52.000 39.000 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 52.000 39.000 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 64.000 48.000 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds GPA 49.000 37.000 Hovedskydning
31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds GPA 52.000 39.000 Hovedskydning
97761 Joe Jensen Stege Ndr. Skytteforening GPA 21.000 16.000 Hovedskydning
23604 Kristian Nørby Larsen Grenå Skyttekreds GPA 73.000 55.000 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 56.000 42.000 Hovedskydning
48179 Jan Pedersen Faaborg Skytteforening GPA 58.000 44.000 Hovedskydning
18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening GPA 43.000 33.000 Hovedskydning
55346 Brian Rasmussen Stege Ndr. Skytteforening GPA 45.000 34.000 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 68.000 52.000 Hovedskydning
23724 Hans Kurt Pedersen Grenå Skyttekreds GPA 53.000 40.000 Hovedskydning

Til toppen