150 års Jubilæums stævne - terræn (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 71.000 49.000 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GP 63.000 43.000 Hovedskydning
59374 Carsten Samuelsen Korsør Skytteforening GP 71.000 49.000 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening GP 61.000 42.000 Hovedskydning
16943 Peter Bentsen Asaa Skytteforening GP 53.000 36.000 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GP 58.000 40.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening GP 65.000 45.000 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening GP 52.000 36.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening GP 53.000 36.000 Hovedskydning
56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening GP 58.000 40.000 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GP 56.000 38.000 Hovedskydning
GP 63.000 43.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard Kongsted Skytteforening GP 29.000 20.000 Hovedskydning
96741 Peer Larsen Holmegaard Skytteforening GP 36.000 25.000 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GP 59.000 40.000 Hovedskydning
14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds GP 68.000 47.000 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GP 62.000 42.000 Hovedskydning
56241 Jeanette Kristensen Holmegaard Skytteforening GP 56.000 38.000 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GP 63.000 43.000 Hovedskydning
17477 Valther Jørgensen Skytteklubben DSB/ASF GP 53.000 36.000 Hovedskydning
24926 Palle Stausholm Århus Pistolklub GP 54.000 37.000 Hovedskydning
25537 Kari Hillers Skytteklubben DSB/ASF GP 58.000 40.000 Hovedskydning
37741 Merete Mogensen Skjern Skytteforening GP 44.000 30.000 Hovedskydning
56420 Alf Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening GP 40.000 27.000 Hovedskydning
85288 Laila Naja Andersen Engesvang Skyttekreds GP 67.000 46.000 Hovedskydning
23724 Hans Kurt Pedersen Grenå Skyttekreds GP 43.000 29.000 Hovedskydning
26402 Jens Krukow Allingåbro Skytteforening GP 62.000 42.000 Hovedskydning
94228 Kim Bossow Sørensen Grenå Skyttekreds GP 52.000 36.000 Hovedskydning
24801 Lars Gregersen Skytteklubben DSB/ASF GP 73.000 50.000 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GP 61.000 42.000 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GP 67.000 46.000 Hovedskydning
34458 Lars Schmidt Vejle Skytteforening GP 66.000 45.000 Hovedskydning
44044 Finn H. O. Andersen Aabenraa Skytteforening GP 32.000 22.000 Hovedskydning
88363 Anneli Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening GP 72.000 49.000 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening GP 69.000 47.000 Hovedskydning
68234 Kenneth Hilligsøe Ballerup Skytteforening GP 49.000 34.000 Hovedskydning
56644 Leif Andersen Holmegaard Skytteforening GP 50.000 34.000 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GP 73.000 50.000 Hovedskydning
32224 Martin Erni Lind Skytteforening GP 65.000 45.000 Hovedskydning
11094 Lars Peter Høgh Hjørring Skytteforening GP 57.000 39.000 Hovedskydning
30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening GP 61.000 42.000 Hovedskydning
69349 Robert Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GP 65.000 45.000 Hovedskydning
20256 Anna Lis Nybo Østbirk Pistol Skytter GP 59.000 40.000 Hovedskydning
23637 Karsten Broberg Grenå Skyttekreds GP 55.000 38.000 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GP 52.000 36.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening GP 60.000 41.000 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GP 73.000 50.000 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GP 65.000 45.000 Hovedskydning
56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening GP 62.000 42.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening GP 51.000 35.000 Hovedskydning
22467 Kent Haaning Silkeborg Skyttekreds GP 52.000 36.000 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds GP 50.000 34.000 Hovedskydning
26061 Martin Fuglsang Jensen Skytteklubben DSB/ASF GP 45.000 31.000 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GP 71.000 49.000 Hovedskydning
56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening GP 65.000 45.000 Hovedskydning
60718 Pernille Hasselby Fløng-Hedehusene Skytteforening GP 41.000 28.000 Hovedskydning
14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds GP 63.000 43.000 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GP 66.000 45.000 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GP 62.000 42.000 Hovedskydning
24190 Lene Broberg Grenå Skyttekreds GP 38.000 26.000 Hovedskydning
35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening GP 51.000 35.000 Hovedskydning
43591 Bjørn Tarzarni Aabenraa Skytteforening GP 55.000 38.000 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GP 75.000 51.000 Hovedskydning
55907 Leif I. Pedersen Holmegaard Skytteforening GP 41.000 28.000 Hovedskydning
56382 Heidi Nyberg Holmegaard Skytteforening GP 67.000 46.000 Hovedskydning
101344 Adam Drewsen Holmegaard Skytteforening GP 15.000 10.000 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GP 34.000 23.000 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening GP 57.000 39.000 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening GP 59.000 40.000 Hovedskydning
90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening GP 58.000 40.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening GP 61.000 42.000 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening GP 54.000 37.000 Hovedskydning
GP 48.000 33.000 Hovedskydning
17021 Linda Hougaard Asaa Skytteforening GP 56.000 38.000 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i GP 52.000 36.000 Hovedskydning
47012 LARS KRUMHOLT Svendborg Skyttekreds GP 37.000 25.000 Hovedskydning
57465 Knud Madsen Svinninge Skytteforening GP 27.000 18.000 Hovedskydning
92435 Lone Stenbæk Brejning- Nr. Omme SF GP 25.000 17.000 Hovedskydning

Til toppen