Hvidovre Pokalen 2012 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
102509 Alexander Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
102509 Alexander Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Mesterskab
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 2 181.000 181.000 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds 2 180.000 180.000 Mesterskab
104681 Victoria Wirenfeldt Hvidovre Skyttekreds J2 186.000 186.000 Mesterskab
104681 Victoria Wirenfeldt Hvidovre Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
102510 Andreas Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds BK3 167.000 167.000 Mesterskab
102510 Andreas Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
107217 Mads Kraak Hvidovre Skyttekreds BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
100378 Søren Christoffersen Hvidovre Skyttekreds 3 171.000 171.000 Mesterskab
100378 Søren Christoffersen Hvidovre Skyttekreds 3 156.000 156.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 3 176.000 176.000 Mesterskab
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 3 176.000 176.000 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds 3 186.000 186.000 Hovedskydning
68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds 3 186.000 186.000 Mesterskab
81474 Rasmus H Bach-Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J1 195.000 195.000 Hovedskydning
81474 Rasmus H Bach-Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 2 180.000 180.000 Mesterskab
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Mesterskab
100376 Casper Zean Rauff Hvidovre Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
100376 Casper Zean Rauff Hvidovre Skyttekreds BK3 171.000 171.000 Mesterskab
100642 Simon Toft Tårnby Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
100642 Simon Toft Tårnby Skytteforening ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
67782 Berit K L Gjermandsen Hvidovre Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
67782 Berit K L Gjermandsen Hvidovre Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
69094 Naja Helene Nielsen Hvidovre Skyttekreds J2 182.000 182.000 Mesterskab
69094 Naja Helene Nielsen Hvidovre Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds 3 175.000 175.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds ÅK2 198.000 198.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 1 184.000 184.000 Mesterskab
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds 1 180.000 180.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen