Pistolterræn i Tubæk OKT. 2013 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
68370 Finn Pedersen HSF Falcon GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 55.0 42.0 Hovedskydning
67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 40.0 31.0 Hovedskydning
105672 Jørn Petersen Køge Skytteforening GPA 36.0 28.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 60.0 46.0 Hovedskydning
111210 Ricky Jensen Nykøbing F. Skytteforening GPA 51.0 39.0 Hovedskydning
111993 Bo Zangenberg Karlslunde Skytteforening GPA 14.0 11.0 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 52.0 40.0 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 49.0 38.0 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 62.0 48.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 61.0 47.0 Hovedskydning
79916 Jacob E. Nielsen Sorø Skytteforening GPA 57.0 44.0 Hovedskydning
97137 Poul Lüpke Slagelse Skytteforening GPA 28.0 22.0 Hovedskydning
111247 Anders Bo Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening GPA 13.0 10.0 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening GPA 42.0 32.0 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne GPA 34.0 26.0 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
87205 Kent Minding Bellahøj Skytteforening GPA 51.0 39.0 Hovedskydning
112303 Simon Mortensen Slagelse Skytteforening GPA 31.0 24.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 52.0 40.0 Hovedskydning
54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 65.0 50.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Ballerup Skytteforening GPA 70.0 54.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 64.0 49.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GPA 63.0 48.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 26.0 20.0 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening GPA 46.0 35.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 64.0 49.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Bellahøj Skytteforening GPA 45.0 35.0 Hovedskydning
GPA 57.0 44.0 Hovedskydning
91807 Per Dennis Westphalen Slagelse Skytteforening GPA 53.0 41.0 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening GPA 42.0 32.0 Hovedskydning
101096 Jane Thillerup Sorø Skytteforening GPA 20.0 15.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 65.0 50.0 Hovedskydning
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening GPA 60.0 46.0 Hovedskydning
87165 Jesper Frantzen Bellahøj Skytteforening GPA 47.0 36.0 Hovedskydning
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 35.0 27.0 Hovedskydning
112265 Florian Kaiser Bellahøj Skytteforening GPA 24.0 18.0 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 50.0 38.0 Hovedskydning
101095 Claus Sander Jensen Sorø Skytteforening GPA 49.0 38.0 Hovedskydning
101176 Frank P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 57.0 44.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 51.0 39.0 Hovedskydning
56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening GPA 55.0 42.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening GPA 67.0 52.0 Hovedskydning
101948 Anne-Mette P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 55.0 42.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 58.0 45.0 Hovedskydning
100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949 GPA 52.0 40.0 Hovedskydning
96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening GPA 46.0 35.0 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 35.0 27.0 Hovedskydning
60661 Tommy Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 53.0 41.0 Hovedskydning

Til toppen