Pistol terræn kulsbjerg 21-April 2013 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GPA 62.000 44.000 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GPA 74.000 52.000 Hovedskydning
68370 Finn Pedersen HSF Falcon GPA 73.000 51.000 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 60.000 42.000 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 29.000 20.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening GPA 38.000 27.000 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 56.000 39.000 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 70.000 49.000 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 62.000 44.000 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 61.000 43.000 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening GPA 36.000 25.000 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening GPA 36.000 25.000 Hovedskydning
54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 42.000 30.000 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Sorø Skytteforening GPA 32.000 23.000 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 74.000 52.000 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 49.000 35.000 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 45.000 32.000 Hovedskydning
109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening GPA 22.000 15.000 Hovedskydning
GPA 51.000 36.000 Mesterskab
GPA 46.000 32.000 Hovedskydning
111246 Kenneth R. Hansen Nykøbing F. Skytteforening GPA 6.000 4.000 Hovedskydning
111305 Flemming Jensen Bellahøj Skytteforening GPA 27.000 19.000 Hovedskydning
100959 Per Tenggren Sorø Skytteforening GPA 35.000 25.000 Hovedskydning
79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening GPA 63.000 44.000 Hovedskydning
111189 Steen Salling IF Elefanten GPA 29.000 20.000 Hovedskydning
111248 Jesper Schou Nielsen Karlslunde Skytteforening GPA 39.000 27.000 Hovedskydning
102078 Allan Pedersen Køge Skytteforening GPA 43.000 30.000 Hovedskydning
64410 Michael Wichmann Brøndby Skytte Forening GPA 58.000 41.000 Hovedskydning
106773 Paw Lorentz Kunz Brøndby Skytte Forening GPA 38.000 27.000 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 50.000 35.000 Hovedskydning
87205 Kent Minding Bellahøj Skytteforening GPA 60.000 42.000 Hovedskydning
106909 Kim Johannes Hartung Kristensen Bellahøj Skytteforening GPA 22.000 15.000 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 41.000 29.000 Hovedskydning
85812 Mikael Kristensen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 45.000 32.000 Hovedskydning
100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 17.000 12.000 Hovedskydning
70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 56.000 39.000 Hovedskydning
86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 12.000 8.000 Hovedskydning
100532 Birger Johansen Skytteforeningen Af 1949 GPA 57.000 40.000 Hovedskydning
91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 60.000 42.000 Hovedskydning
106900 Lasse Vrangbak Mortensen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 22.000 15.000 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 50.000 35.000 Hovedskydning
111210 Ricky Jensen Nykøbing F. Skytteforening GPA 38.000 27.000 Hovedskydning
93786 Thue Schlaikjær Ravnsborg Skytteforening GPA 25.000 18.000 Hovedskydning
109791 Walther Nielsen Haslev Pistolklub GPA 33.000 23.000 Hovedskydning
91861 David Ansbo Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 39.000 27.000 Hovedskydning
85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 41.000 29.000 Hovedskydning
93771 Kim Lanng Fuglebjerg Skytteforening GPA 46.000 32.000 Hovedskydning
66872 Hanne Arantila IF Elefanten GPA 28.000 20.000 Hovedskydning
106908 Adam S. Nordqvist Schul Bellahøj Skytteforening GPA 42.000 30.000 Hovedskydning
100123 Brian Niebling Karlslunde Skytteforening GPA 51.000 36.000 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GPA 51.000 36.000 Hovedskydning
24104 Jan Bo Kristensen Hørsholm Pistolforening GPA 48.000 34.000 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening GPA 68.000 48.000 Hovedskydning
101176 Frank P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 58.000 41.000 Hovedskydning
101948 Anne-Mette P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 66.000 46.000 Hovedskydning
106049 Dennis Martlev Slagelse Skytteforening GPA 47.000 33.000 Hovedskydning
110393 Johan Mastrell Hørsholm Pistolforening GPA 49.000 35.000 Hovedskydning
111247 Anders Bo Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening GPA 37.000 26.000 Hovedskydning
95537 Tommy Hilmar Hansen Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 42.000 30.000 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening GPA 72.000 51.000 Hovedskydning
97137 Poul Lüpke Slagelse Skytteforening GPA 30.000 21.000 Hovedskydning
111207 Jonas Rune Slagelse Skytteforening GPA 47.000 33.000 Hovedskydning
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 52.000 37.000 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Sorø Skytteforening GPA 57.000 40.000 Hovedskydning
105752 Per Knudsen Fuglebjerg Skytteforening GPA 29.000 20.000 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 64.000 45.000 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 55.000 39.000 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening GPA 36.000 25.000 Hovedskydning
106120 Frank Kierby Karlslunde Skytteforening GPA 46.000 32.000 Hovedskydning
62716 Sune Sand Brøndby Skytte Forening GPA 72.000 51.000 Hovedskydning
67948 Peter Boysen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 62.000 44.000 Hovedskydning
100826 Thomas Blume Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 20.000 14.000 Hovedskydning
106949 Michael Bell IF Elefanten GPA 19.000 13.000 Hovedskydning
60905 Bo Johannesson Københavns Amts Skyttelaug GPA 49.000 35.000 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 53.000 37.000 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 42.000 30.000 Hovedskydning
91807 Per Dennis Westphalen Slagelse Skytteforening GPA 61.000 43.000 Hovedskydning
91862 Steen Thomsen Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 37.000 26.000 Hovedskydning
67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening GPA 60.000 42.000 Hovedskydning
105764 Allan Petersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf GPA 33.000 23.000 Hovedskydning
105672 Jørn Petersen Køge Skytteforening GPA 33.000 23.000 Hovedskydning
106008 Søren Nyborg Hansen Svendborg Skyttekreds GPA 51.000 36.000 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 59.000 42.000 Hovedskydning
81966 Steen Taphouse Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 33.000 23.000 Hovedskydning
56644 Leif Andersen Holmegaard Skytteforening GPA 55.000 39.000 Hovedskydning
111003 Kevin Nielsen Brøndby Skytte Forening GPA 56.000 39.000 Hovedskydning
66513 Søren Fugleberg Brøndby Skytte Forening GPA 71.000 50.000 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening GPA 63.000 44.000 Hovedskydning
111206 Danni Henriksen Slagelse Skytteforening GPA 22.000 15.000 Hovedskydning
57269 Flemming Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening GPA 57.000 40.000 Hovedskydning
111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening GPA 40.000 28.000 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 63.000 44.000 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 35.000 25.000 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening GPA 65.000 46.000 Hovedskydning
54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening GPA 40.000 28.000 Hovedskydning
56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 67.000 47.000 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GPA 69.000 49.000 Hovedskydning
60661 Tommy Hansen Kirke Hyllinge Idrætsforening GPA 33.000 23.000 Hovedskydning
106951 Rune Thorbek IF Elefanten GPA 23.000 16.000 Hovedskydning
70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer GPA 60.000 42.000 Hovedskydning
102090 Morten Fagerberg Roskilde Skytteforening GPA 19.000 13.000 Hovedskydning

Til toppen