Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Møn Åben Cal 22 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
API Skytteforening
Damsholte Skytteforening
Faxe Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Glumsøegnens Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Korsør Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nakskov Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Ringsted Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Østmøn Sg&i
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
90284
Bent Foged
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Mesterskab
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
82445
Frederic Olsen
Faxe Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
56625
Ole Højbjerg
Faxe Skytteforening
ÅK3
183.000
183.000
Mesterskab
53949
Marcus Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
53977
Emma Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Damsholte Skytteforening
3
173.000
173.000
Mesterskab
60211
Erik Jørgensen
Ringsted Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Mesterskab
66600
Frank Lyngsø
Nykøbing F. Skytteforening
2
189.000
189.000
Mesterskab
55123
Preben Villadsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
179.000
179.000
Mesterskab
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
V2
193.000
193.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
2
191.000
191.000
Mesterskab
2
182.000
182.000
Mesterskab
56391
Elisabeth Toftvad
Holmegaard Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
59830
Preben Hansen
Glumsøegnens Skytteforening
V3
186.000
186.000
Mesterskab
59919
Andreas Andersen
Tuse Skytteforening
UNG
174.000
174.000
Mesterskab
87542
Claus Frederiksen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
3
172.000
172.000
Mesterskab
84839
Jan Sønderstgård
Næstved Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
2
185.000
185.000
Mesterskab
60025
Morten Kleffel Petersen
Ringsted Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
90285
Nicolaj Lundahl
Nykøbing F. Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
91182
Theis H. Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Mesterskab
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V2
189.000
189.000
Mesterskab
55047
Bjarke Min Hansen
Damsholte Skytteforening
3
187.000
187.000
Mesterskab
92513
Henrik Lindegaard
Faxe Skytteforening
ÅK3
184.000
184.000
Mesterskab
72629
Simon Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
59247
Simone Skov
Korsør Skytteforening
UNG
178.000
178.000
Mesterskab
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
88697
Kasper Danielsen
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V2
197.000
197.000
Mesterskab
56824
Peter Stubberup
Ringsted Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
56824
Peter Stubberup
Ringsted Skytteforening
3
183.000
183.000
Mesterskab
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
91184
Thor H. Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
60087
Steen Hansen
Ringsted Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
96800
Lars Jacobsen
Holmegaard Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Mesterskab
53047
Rasmus Løje
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
94703
Henrik Johansen
Nykøbing F. Skytteforening
3
174.000
174.000
Mesterskab
94703
Henrik Johansen
Nykøbing F. Skytteforening
3
173.000
173.000
Hovedskydning
54860
Jette Madsen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
53755
Lars Schilling
Nakskov Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
92287
Julie Andersen
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
55178
Lars Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
2
191.000
191.000
Mesterskab
55884
Martin Christensen
Næstved Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Kongsted Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
75460
Line Sørensen
Ringsted Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
97647
Lars Juncker
Glumsøegnens Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
53091
Line N. With
Østmøn Sg&i
UNG
190.000
190.000
Mesterskab
55221
Jakob Frimand
Stege Ndr. Skytteforening
UNG
177.000
177.000
Mesterskab
87526
Danielle Lyfort
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
87541
Per Jørgensen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
54312
Bjarne Larsen
Tingsted Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
96478
Sebastian Elsborg
Nykøbing F. Skytteforening
BK4
184.000
184.000
Mesterskab
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK3
195.000
195.000
Mesterskab
56313
Rasmus Pedersen
Ravnsborg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
55163
Louise Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
96675
Regitze Harslund Sancoeur
Næstved Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
96751
Andreas Larsen
Stege Ndr. Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
55447
Mads Tu
Ornebjerg Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
90163
Jonas Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
54957
Carsten Friis Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
79922
Didde Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
89899
Jens H. V. Jensen
Faxe Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
56324
Niels-Erik Hansen
Holmegaard Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
55139
Oline Cecilie S. Andkjær
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
95344
Michael Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
60027
Martin Petersen
Ringsted Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
96139
Martin Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
96371
Oliver Sørensen
Næstved Skytteforening
J2
184.000
184.000
Mesterskab
56455
Jørgen Jensen
Kongsted Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
55319
Preben Michaelsen
Ornebjerg Skytteforening
V3
178.000
178.000
Mesterskab
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V1
191.000
191.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
54928
Erik Andrè
Væggerløse Skytteforening
V3
195.000
195.000
Mesterskab
86418
Lars Andersen
Stege Ndr. Skytteforening
3
184.000
184.000
Mesterskab
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
UNG
181.000
181.000
Mesterskab
88006
Henning Pedersen
Holmegaard Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
53108
Jonas Jensen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
V2
196.000
196.000
Mesterskab
55937
Klaus Wagner
Næstved Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
80876
Ruddy Frederiksen
Næstved Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
56827
Niels Müller
Kongsted Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
92515
Rikke Lindegaard
Faxe Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
56628
Lars Højbjerg
Faxe Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
56055
Egon Olsen
Næstved Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
84860
Tobias Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
83197
Jan Kristiansen
API Skytteforening
ÅK3
179.000
179.000
Mesterskab
90251
Jens V. Henriksen
Holmegaard Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
56409
Bjarne Jørgensen
Holmegaard Skytteforening
V3
184.000
184.000
Mesterskab
86063
Freja Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
93068
Jan Allan Israelsen
Holmegaard Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
95110
Flemming Ravn
Holmegaard Skytteforening
V3
178.000
178.000
Mesterskab
55299
Gert W. Olsen
Næstved Skytteforening
V2
197.000
197.000
Mesterskab
59826
Rene Svendsen
Glumsøegnens Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
59922
Anders Svendsen
Glumsøegnens Skytteforening
UNG
182.000
182.000
Mesterskab
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
82582
Malene Svendsen
Glumsøegnens Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
80876
Ruddy Frederiksen
Kongsted Skytteforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
87540
Nicholai Skov Jørgensen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
185.000
185.000
Mesterskab
56017
Henrik Pedersen
Næstved Skytteforening
ÅK3
192.000
192.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
87525
Bernadette Nordahl Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
53984
Cecilie Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
55691
Solvej Hahn Larsen
Damsholte Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
54892
Ingelise Steen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
187.000
187.000
Mesterskab
54965
Britta Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
85490
Sabrina Sjølund
Nykøbing F. Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
86057
Emil E. Foged
Nykøbing F. Skytteforening
J2
184.000
184.000
Mesterskab
70694
Jesper Kristiansen
API Skytteforening
UNG
168.000
168.000
Mesterskab
55109
Stefan Rasmussen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
55182
Klaus Kirkeberg
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
55235
Frederik Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
55241
Finn Rasmussen
Stege Ndr. Skytteforening
V3
181.000
181.000
Mesterskab
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
97645
Kim Iversen
Glumsøegnens Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
53042
Simone Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
53054
Per Andersen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
53119
Jens Peter Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
155.000
155.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
2
179.000
179.000
Mesterskab
95424
René Emil B. Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
53695
Pernille Maria Friis
Nakskov Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
53750
Lasse Eriksen
Nakskov Skytteforening
UNG
165.000
165.000
Mesterskab
83729
Tanja Wehlast Jørgensen
Nakskov Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
84865
Nanna Kristiansen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
87324
Michael Kristansen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
58727
Michael Andresen
Holmegaard Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
83921
Kenneth Sieck
Korsør Skytteforening
UNG
184.000
184.000
Mesterskab
92122
Karina Hvid Jørgensen
Ringsted Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
90565
Thor M Fagerli-Nielsen
API Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
90566
Bo V Frederiksen
API Skytteforening
ÅK3
180.000
180.000
Mesterskab
56407
Carina Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
95942
Erik Larsen
Holmegaard Skytteforening
V3
158.000
158.000
Mesterskab
53774
Katarina Dalsig
Nakskov Skytteforening
2
182.000
182.000
Mesterskab
94628
Willia Olivia T.B Mäkeläinen
Nakskov Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
94629
Allan Pedersen
Nakskov Skytteforening
J2
188.000
188.000
Mesterskab
92855
Leif Andreasen
Nykøbing F. Skytteforening
V3
180.000
180.000
Mesterskab
94863
Henrik Lundahl
Nykøbing F. Skytteforening
3
173.000
173.000
Mesterskab
95748
Cecilie Opfermann
Næstved Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
56352
Line Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
86678
Mathias Madsen
Damsholte Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
97761
Joe Jensen
Damsholte Skytteforening
3
177.000
177.000
Hovedskydning
97761
Joe Jensen
Damsholte Skytteforening
3
179.000
179.000
Mesterskab
90663
Camilla Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
92857
Kristian Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
87028
Claes Jensen
Kongsted Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
97566
Christian Petersen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK3
187.000
187.000
Mesterskab
81867
Anna Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
87001
Søren Jansen Sørensen
Holmegaard Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
56134
Tor O. Riddervold
Kongsted Skytteforening
V1
190.000
190.000
Mesterskab
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
86824
Simon Børgesen
Maribo Skytteforening
UNG
175.000
175.000
Mesterskab
55865
Mogens Andersen
Holmegaard Skytteforening
V2
197.000
197.000
Mesterskab
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
V3
195.000
195.000
Mesterskab
82573
Jette K. Olsen
Faxe Skytteforening
ÅK3
197.000
197.000
Mesterskab
97817
Annica Gullberg
Faxe Skytteforening
BK4
196.000
196.000
Mesterskab
55275
Anne Boya Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
95299
Emilie Klagenberg
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
97567
Nilas Petersen
Stege Ndr. Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
92406
Nicklas Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
Til toppen