Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Landsdel Mesterskaber Ungdom (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Faxe Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Nørre Alslev Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Stensved Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
88697
Kasper Danielsen
Næstved Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
93567
Sara Hansen
Ravnsborg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
53949
Marcus Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
J1
193.000
193.000
Mesterskab
84839
Jan Sønderstgård
Næstved Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
54446
Nicklas Krog
Tingsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
92111
Anna Christensen
Holmegaard Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Mesterskab
86961
Lasse Wulff
Tingsted Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Mesterskab
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
55139
Oline Cecilie S. Andkjær
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
53047
Rasmus Løje
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Mesterskab
79922
Didde Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
90285
Nicolaj Lundahl
Nykøbing F. Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
91182
Theis H. Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
91184
Thor H. Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
92011
Patrick Ziegler
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
96139
Martin Bülow
Nykøbing F. Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Mesterskab
96478
Sebastian Elsborg
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
53380
Nicolai Jørgensen
Maribo Skytteforening
J1
193.000
193.000
Mesterskab
82049
Marcus Kamper
Maribo Skytteforening
J1
192.000
192.000
Mesterskab
56313
Rasmus Pedersen
Ravnsborg Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
83679
Sabine Madsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
83686
Andreas Madsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
90666
Magnus Vesterlund Gustafsen
Ravnsborg Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
91082
Tobias Jørgensen
Ravnsborg Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
88406
Andrè Kappe Larsen
Tingsted Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
88407
Simone Lund Hansen
Tingsted Skytteforening
BK1
192.000
192.000
Mesterskab
89994
Victor Mortensen
Tingsted Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
94928
Sara Kaufmann Venøbo
Tingsted Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
81554
Nicky Jacobsen
Vestfalster Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
81144
Rasmus Bengtson
Nørre Alslev Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
84010
Matias Petersen
Nørre Alslev Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
88327
Morten Frederiksen
Nørre Alslev Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
98995
Benjamin Korfitzen
Stensved Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
55104
Tobias Garn Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
55163
Louise Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
55466
Kristina Dollerup Nielsen
Ornebjerg Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
90163
Jonas Jørgensen
Ornebjerg Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
96675
Regitze Harslund Sancoeur
Næstved Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
95004
Ida Skriver
Holmegaard Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Mesterskab
100011
Marius Karlshøj
Holmegaard Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
94858
Josephine Halling
Stensved Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
99422
Stefan Hylleqvist
Stensved Skytteforening
BK4
177.000
177.000
Mesterskab
92515
Rikke Lindegaard
Faxe Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
88119
Nikolaj Breiner
Næstved Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
86426
Frederikke Frederiksen
Stege Ndr. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
84865
Nanna Kristiansen
Stege Ndr. Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
83818
Andreas Raae
Tingsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
85490
Sabrina Sjølund
Nykøbing F. Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
86057
Emil E. Foged
Nykøbing F. Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
86063
Freja Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
90286
Tor Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
90663
Camilla Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
94695
Mikkel Kaup
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
95424
René Emil B. Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
99431
Mikkel Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
175.000
175.000
Mesterskab
87154
Rene Bonde
Maribo Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
53738
Martin Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
91410
June Jørgensen
Ravnsborg Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
93568
Lea Hansen
Ravnsborg Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
98224
Josephine Jensen
Ravnsborg Skytteforening
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
81434
Mikkel B. Andersen
Damsholte Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
54307
Frederik Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Mesterskab
92040
Marc Jensen
Vestfalster Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
93345
Christian Hagemann
Vestfalster Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
99457
Dennis Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
99458
Michael Hansen
Vestfalster Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Mesterskab
54607
Christoffer Olsen
Nørre Alslev Skytteforening
J1
195.000
195.000
Mesterskab
93982
Mie Petersen
Nørre Alslev Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
95299
Emilie Klagenberg
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
95300
Nanna Juul Madsen
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
97281
Casper Christensen
Ornebjerg Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
88694
Jesper Bo Nielsen
Næstved Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
95748
Cecilie Opfermann
Næstved Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
56352
Line Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
81867
Anna Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
87001
Søren Jansen Sørensen
Holmegaard Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
98992
Anders Therland-Larsen
Holmegaard Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
81722
Rasmus Larsen
Stensved Skytteforening
J2
189.000
189.000
Mesterskab
87028
Claes Jensen
Kongsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
53123
Janus Rasmussen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
92406
Nicklas Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
90014
André Svendsen
Maribo Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Mesterskab
99433
Alexander Nørholm Koch
Nykøbing F. Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Mesterskab
92857
Kristian Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
84860
Tobias Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
92959
Stefan Ilbert
Holmegaard Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
92287
Julie Andersen
Stege Ndr. Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
55168
Line P. Bertelsen
Stege Ndr. Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
54622
Camilla Olsen
Nørre Alslev Skytteforening
J2
191.000
191.000
Mesterskab
98432
Lizett Heitmann
Ravnsborg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
99434
Kristian N. Koch
Nykøbing F. Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Mesterskab
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
53977
Emma Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
Til toppen