Pistol terræn Tubæk den 25-8-2013 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56248 Henning Grevelund Haslev Pistolklub GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 35.0 26.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 58.0 43.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Slagelse Skytteforening GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 49.0 37.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
111586 Kell Thomas RI 98 Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 54.0 40.0 Hovedskydning
55827 Poul Henning Jensen Storstrømmens Skytteforening GPA 48.0 36.0 Hovedskydning
101176 Frank P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
91804 Morten Jensen Slagelse Skytteforening GPA 62.0 46.0 Hovedskydning
86700 Jan Bolvig Andersen Karlslunde Skytteforening GPA 58.0 43.0 Hovedskydning
111993 Bo Zangenberg Karlslunde Skytteforening GPA 10.0 7.0 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 26.0 19.0 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 57.0 43.0 Hovedskydning
97137 Poul Lüpke Slagelse Skytteforening GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
101948 Anne-Mette P Hariken Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 40.0 30.0 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening GPA 67.0 50.0 Hovedskydning
56655 Anthony Facchin Kongsted Skytteforening GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening GPA 39.0 29.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 40.0 30.0 Hovedskydning
GPA 41.0 31.0 Hovedskydning
88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening GPA 39.0 29.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger Bellahøj Skytteforening GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
104108 Robert Torpe Meulengracht Næstved Skytteforening GPA 60.0 45.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Bellahøj Skytteforening GPA 55.0 41.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 71.0 53.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 57.0 43.0 Hovedskydning
57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening GPA 53.0 40.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 43.0 32.0 Hovedskydning
106100 Michael Jørgensen Kongsted Skytteforening GPA 36.0 27.0 Hovedskydning
91076 Rene Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug GPA 56.0 42.0 Hovedskydning

Til toppen