Store Skydedag Musse 2013 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
99459 Claus Hansen Vestfalster Skytteforening ÅK2 179.000 179.000 Mesterskab
99459 Claus Hansen Vestfalster Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V2 192.000 192.000 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 1 189.000 189.000 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 3 187.000 187.000 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Damsholte Skytteforening 3 179.000 179.000 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Damsholte Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening 3 188.000 188.000 Mesterskab
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
111560 Anders Røge Næstved Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 189.000 189.000 Mesterskab
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 171.000 171.000 Hovedskydning
54253 Kjeld Noergaard Tingsted Skytteforening V1 193.000 193.000 Mesterskab
54253 Kjeld Noergaard Tingsted Skytteforening V1 187.000 187.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 177.000 177.000 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
77309 Jacob Larsen Næstved Skytteforening UNG 185.000 185.000 Mesterskab
77309 Jacob Larsen Næstved Skytteforening UNG 192.000 192.000 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 191.000 191.000 Mesterskab
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 185.000 185.000 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 2 189.000 189.000 Mesterskab
54679 Steen Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
54679 Steen Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
92041 Søren Jensen Vestfalster Skytteforening ÅK1 189.000 189.000 Hovedskydning
92041 Søren Jensen Vestfalster Skytteforening ÅK1 189.000 189.000 Mesterskab
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 193.000 193.000 Mesterskab
99741 Oliver Ebsen Vestfalster Skytteforening BK1 186.000 186.000 Hovedskydning
99741 Oliver Ebsen Vestfalster Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 195.000 195.000 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 190.000 190.000 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 188.000 188.000 Mesterskab
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 2 191.000 191.000 Mesterskab
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 2 196.000 196.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V1 186.000 186.000 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V1 182.000 182.000 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 179.000 179.000 Mesterskab
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
53053 Per Henriksen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
53091 Line N. With Maribo Skytteforening 1 194.000 194.000 Mesterskab
53091 Line N. With Maribo Skytteforening 1 188.000 188.000 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
53047 Rasmus Løje Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
53047 Rasmus Løje Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 196.000 196.000 Mesterskab
94703 Henrik Johansen Tingsted Skytteforening 3 182.000 182.000 Mesterskab
94703 Henrik Johansen Tingsted Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 194.000 194.000 Mesterskab
100212 Mogens Tonny Bonde Nykøbing F. Skytteforening V2 191.000 191.000 Mesterskab
100212 Mogens Tonny Bonde Nykøbing F. Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
101724 Mathilde L.D. Jensen Stege Ndr. Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
101724 Mathilde L.D. Jensen Stege Ndr. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
111296 Henriette Ibsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Mesterskab
111296 Henriette Ibsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening ÅK2 183.000 183.000 Hovedskydning
53361 Sonny Vinther Maribo Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
53361 Sonny Vinther Maribo Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
111679 Niklas Larsen Maribo Skytteforening BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
111679 Niklas Larsen Maribo Skytteforening BK3 161.000 161.000 Mesterskab
111681 Benjamin Sørensen Maribo Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
111681 Benjamin Sørensen Maribo Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
53865 Belinda B. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
53865 Belinda B. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
83686 Andreas Madsen Ravnsborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
83686 Andreas Madsen Ravnsborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Ravnsborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Ravnsborg Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
93797 Mikkel Nielsen Ravnsborg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
93797 Mikkel Nielsen Ravnsborg Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
99341 Julie Schæffer Ravnsborg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
99341 Julie Schæffer Ravnsborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
101228 Philip Petersen Ravnsborg Skytteforening BK1 185.000 185.000 Hovedskydning
54217 Stine Stangholt Tingsted Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
54217 Stine Stangholt Tingsted Skytteforening UNG 185.000 185.000 Mesterskab
88406 Andrè Kappe Larsen Tingsted Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
88406 Andrè Kappe Larsen Tingsted Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
89994 Victor Mortensen Tingsted Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
89994 Victor Mortensen Tingsted Skytteforening J2 173.000 173.000 Mesterskab
105053 Anne M. Hansen Vestfalster Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
105053 Anne M. Hansen Vestfalster Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
106128 Sigurd Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
106128 Sigurd Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V1 193.000 193.000 Mesterskab
55789 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
105294 William Andersen Næstved Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
105294 William Andersen Næstved Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
108613 Victor Jensen Næstved Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
108613 Victor Jensen Næstved Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
109742 Simon Johansen Næstved Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
109742 Simon Johansen Næstved Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
97648 Mathilde Pedersen Kongsted Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
97648 Mathilde Pedersen Kongsted Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Mesterskab
53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 178.000 178.000 Mesterskab
53134 Hans Helge Løje Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 173.000 173.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
V2 184.000 184.000 Mesterskab
V2 176.000 176.000 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V1 188.000 188.000 Mesterskab
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening UNG 191.000 191.000 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
108972 Lucas Christfort Kongsted Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
108972 Lucas Christfort Kongsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening UNG 179.000 179.000 Hovedskydning
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
81869 Leif Nielsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V2 185.000 185.000 Mesterskab
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
102879 Jonas Andersen Ravnsborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
102879 Jonas Andersen Ravnsborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
53431 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 2 184.000 184.000 Mesterskab
53431 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 2 191.000 191.000 Hovedskydning
101872 Elias Winther Stege Ndr. Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
101872 Elias Winther Stege Ndr. Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
110538 David Filtenborg Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
110538 David Filtenborg Nielsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 175.000 175.000 Mesterskab
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening BK3 166.000 166.000 Mesterskab
111482 Jakob Pryds Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
53723 Mikkel Villadsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
53723 Mikkel Villadsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
53042 Simone Hansen Nykøbing F. Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
53042 Simone Hansen Nykøbing F. Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Mesterskab
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
54892 Ingelise Steen Tingsted Skytteforening V1 192.000 192.000 Mesterskab
54892 Ingelise Steen Tingsted Skytteforening V1 188.000 188.000 Hovedskydning
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening 1 189.000 189.000 Mesterskab
95424 René Emil B. Andersen Nykøbing F. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
95424 René Emil B. Andersen Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
101723 Stine R.D. Jensen Stege Ndr. Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
101723 Stine R.D. Jensen Stege Ndr. Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Maribo Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
111680 Emil M. Jørgensen Maribo Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Mesterskab
53738 Martin Villadsen Ravnsborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
53738 Martin Villadsen Ravnsborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Mesterskab
101423 Yasmin Sebech Ravnsborg Skytteforening BK1 189.000 189.000 Hovedskydning
101423 Yasmin Sebech Ravnsborg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
105118 Adrian Kristensen Ravnsborg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
105118 Adrian Kristensen Ravnsborg Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
108009 Frederik Christoffersen Ravnsborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
108009 Frederik Christoffersen Ravnsborg Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
111722 Line Munk-Knudsen Ravnsborg Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
54267 Jacob Høegh Tingsted Skytteforening UNG 142.000 142.000 Hovedskydning
54267 Jacob Høegh Tingsted Skytteforening UNG 190.000 190.000 Mesterskab
101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening V1 195.000 195.000 Mesterskab
101056 Børge Jørgensen Tingsted Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
109098 Mathias Hansen Tingsted Skytteforening J2 178.000 178.000 Hovedskydning
109098 Mathias Hansen Tingsted Skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
109102 Frederik Palbom Tingsted Skytteforening BK3 148.000 148.000 Hovedskydning
109102 Frederik Palbom Tingsted Skytteforening BK3 148.000 148.000 Mesterskab
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 197.000 197.000 Mesterskab
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
92040 Marc Jensen Vestfalster Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
92040 Marc Jensen Vestfalster Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
107081 Kasper Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
107081 Kasper Larsen Stege Ndr. Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
111324 William Arnsdorf Dam Stege Ndr. Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
103378 Martin Nielsen Ornebjerg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
103378 Martin Nielsen Ornebjerg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V2 185.000 185.000 Mesterskab
56057 Ebbe Kristensen Næstved Skytteforening V2 176.000 176.000 Mesterskab
56057 Ebbe Kristensen Næstved Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening V2 198.000 198.000 Hovedskydning
85764 Erik Hudlebusch Næstved Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
102820 Alexander Erik Meulengracht Næstved Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
102820 Alexander Erik Meulengracht Næstved Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen