Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Ravnsborg Stævne (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Faxe Skytteforening
Frejlev-Vantore Skytteforening
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
Holmegaard Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Maribo Skytteforening
Nakskov Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Nørre Alslev Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vester Ulslev Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Øster Ulslev Skytteforening
Østmøn Sg&i
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK3
196.000
196.000
Mesterskab
94703
Henrik Johansen
Nykøbing F. Skytteforening
3
174.000
174.000
Hovedskydning
94703
Henrik Johansen
Nykøbing F. Skytteforening
3
174.000
174.000
Mesterskab
93321
Mikkel Bülow
Øster Ulslev Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Mesterskab
79922
Didde Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V1
194.000
194.000
Mesterskab
54860
Jette Madsen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
53047
Rasmus Løje
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Mesterskab
53091
Line N. With
Østmøn Sg&i
UNG
190.000
190.000
Mesterskab
56284
Benny Christiansen
Kongsted Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
V2
195.000
195.000
Mesterskab
88120
Løkke Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
54829
Kirsten Jakobsen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK3
190.000
190.000
Mesterskab
87091
Tanja R. Wriedt
Næstved Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
ÅK3
188.000
188.000
Mesterskab
54679
Steen Rasmussen
Nykøbing F. Skytteforening
2
183.000
183.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
3
180.000
180.000
Mesterskab
54253
Kjeld Noergaard
Tingsted Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
87090
Mette Sønderstgård
Næstved Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
53949
Marcus Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
53977
Emma Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
2
191.000
191.000
Mesterskab
V2
193.000
193.000
Mesterskab
54446
Nicklas Krog
Tingsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
84839
Jan Sønderstgård
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
93567
Sara Hansen
Ravnsborg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
88951
Bjarne Hansen
Tingsted Skytteforening
ÅK3
189.000
189.000
Mesterskab
53984
Cecilie Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
54631
Bjarne Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
90324
Andreas Karlsson
Ravnsborg Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
83686
Andreas Madsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
83679
Sabine Madsen
Ravnsborg Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
55047
Bjarke Min Hansen
Damsholte Skytteforening
3
186.000
186.000
Mesterskab
53053
Per Henriksen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
54874
Jens Møller
Nørre Alslev Skytteforening
V2
180.000
180.000
Mesterskab
84860
Tobias Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Damsholte Skytteforening
3
178.000
178.000
Mesterskab
55908
Leif Klausen
Næstved Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
53755
Lars Schilling
Nakskov Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
54180
Finn Munksbo
Væggerløse Skytteforening
V1
197.000
197.000
Mesterskab
53229
Kaj Pedersen
Maribo Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
54928
Erik Andrè
Væggerløse Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
53381
Nicolai Henriksen
Maribo Skytteforening
UNG
186.000
186.000
Mesterskab
53648
Erling Christensen
Ravnsborg Skytteforening
V2
184.000
184.000
Mesterskab
94863
Henrik Lundahl
Nykøbing F. Skytteforening
3
175.000
175.000
Mesterskab
53622
Erling Ahmt
Ravnsborg Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
54547
Jette Skov Pedersen
Vestfalster Skytteforening
V1
196.000
196.000
Mesterskab
98431
Mike Dunbak
Øster Ulslev Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
93322
Lasse Mortensen
Øster Ulslev Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
54622
Camilla Olsen
Nørre Alslev Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
53258
Aksel Christensen
Vester Ulslev Skytteforening
V2
188.000
188.000
Mesterskab
53235
Inge Christensen
Vester Ulslev Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
90206
Katrine Jørgensen
Øster Ulslev Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
53951
Lasse Hoffmann
Øster Ulslev Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
90285
Nicolaj Lundahl
Nykøbing F. Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
54957
Carsten Friis Petersen
Nykøbing F. Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
53784
Jonas Knudsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
53756
Kurt Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK2
192.000
192.000
Mesterskab
53942
Mikkel Vallensholm
Øster Ulslev Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
53054
Per Andersen
Tingsted Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Mesterskab
96141
Allan Stryhn
Tingsted Skytteforening
ÅK2
195.000
195.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
2
178.000
178.000
Mesterskab
54892
Ingelise Steen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
190.000
190.000
Mesterskab
54509
Knud Holse
Vestfalster Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
53872
Anita Dalsig
Nakskov Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
81144
Rasmus Bengtson
Nørre Alslev Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
84054
Camilla Anna Kristiansen
Næstved Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
54091
Allan Rugaard
Frejlev-Vantore Skytteforening
V2
186.000
186.000
Mesterskab
88407
Simone Lund Hansen
Tingsted Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Mesterskab
88327
Morten Frederiksen
Nørre Alslev Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
53547
Nichlas Bælum
Ravnsborg Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
53552
Mogens Popowitz
Ravnsborg Skytteforening
ÅK3
191.000
191.000
Mesterskab
56313
Rasmus Pedersen
Ravnsborg Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
53874
Anders F. Jacobsen
Ravnsborg Skytteforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
94928
Sara Kaufmann Venøbo
Tingsted Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
54965
Britta Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
53865
Belinda B. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
92515
Rikke Lindegaard
Faxe Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
55319
Preben Michaelsen
Ornebjerg Skytteforening
V3
187.000
187.000
Mesterskab
53685
Rene Larsen
Ravnsborg Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
90013
Finn Gyldenholm
Frejlev-Vantore Skytteforening
V3
191.000
191.000
Mesterskab
83818
Andreas Raae
Tingsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
54814
Leif Hansen
Væggerløse Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
54740
Niels Corfitsen
Væggerløse Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
98224
Josephine Jensen
Ravnsborg Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
98225
Emil Larsen
Ravnsborg Skytteforening
BK4
187.000
187.000
Mesterskab
90666
Magnus Vesterlund Gustafsen
Ravnsborg Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
90286
Tor Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
91082
Tobias Jørgensen
Ravnsborg Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
84010
Matias Petersen
Nørre Alslev Skytteforening
BK1
191.000
191.000
Mesterskab
55770
Tove Sønderstgård
Næstved Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
95424
René Emil B. Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
98081
Johan B. Grønning
Nykøbing F. Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Mesterskab
88406
Andrè Kappe Larsen
Tingsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
90663
Camilla Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
92855
Leif Andreasen
Nykøbing F. Skytteforening
V3
186.000
186.000
Mesterskab
92857
Kristian Jensen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
95748
Cecilie Opfermann
Næstved Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
85490
Sabrina Sjølund
Nykøbing F. Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
86063
Freja Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
53599
Jonas Bælum
Ravnsborg Skytteforening
BK3
177.000
177.000
Mesterskab
53542
Per T. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
53640
Ole Plæge
Ravnsborg Skytteforening
V3
166.000
166.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
53860
Birgitte Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
91410
June Jørgensen
Ravnsborg Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Mesterskab
53042
Simone Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
93568
Lea Hansen
Ravnsborg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
90205
Rasmus Jørgensen
Øster Ulslev Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
53662
Thomas Nielsen
Nakskov Skytteforening
UNG
172.000
172.000
Mesterskab
53750
Lasse Eriksen
Nakskov Skytteforening
UNG
169.000
169.000
Mesterskab
54607
Christoffer Olsen
Nørre Alslev Skytteforening
J1
194.000
194.000
Mesterskab
55691
Solvej Hahn Larsen
Damsholte Skytteforening
ÅK2
191.000
191.000
Mesterskab
98309
Michael Larsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK3
186.000
186.000
Mesterskab
98432
Lizett Heitmann
Ravnsborg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
88694
Jesper Bo Nielsen
Næstved Skytteforening
J2
183.000
183.000
Mesterskab
54168
Allan Bruun
Væggerløse Skytteforening
V2
192.000
192.000
Mesterskab
54172
Preben Grubbe
Væggerløse Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
55299
Gert W. Olsen
Næstved Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
53774
Katarina Dalsig
Nakskov Skytteforening
2
190.000
190.000
Mesterskab
83729
Tanja Wehlast Jørgensen
Nakskov Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Mesterskab
94628
Willia Olivia T.B Mäkeläinen
Nakskov Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Mesterskab
90251
Jens V. Henriksen
Holmegaard Skytteforening
2
174.000
174.000
Mesterskab
114301
Christian Kaj Mitteldorf
Ravnsborg Skytteforening
ÅK3
193.000
193.000
Mesterskab
56455
Jørgen Jensen
Kongsted Skytteforening
V2
191.000
191.000
Mesterskab
56827
Niels Müller
Kongsted Skytteforening
V3
195.000
195.000
Mesterskab
53543
Per Bælum
Ravnsborg Skytteforening
3
175.000
175.000
Mesterskab
95344
Michael Kristensen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK2
199.000
199.000
Mesterskab
53807
Henrik Leon Hansen
Ravnsborg Skytteforening
2
178.000
178.000
Mesterskab
53108
Jonas Jensen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
97761
Joe Jensen
Damsholte Skytteforening
3
174.000
174.000
Mesterskab
59402
Torben Kaalund-Ramm
Gimlinge Skytte- og Idrætsforening
V1
193.000
193.000
Mesterskab
53723
Mikkel Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
53119
Jens Peter Hansen
Nykøbing F. Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
86824
Simon Børgesen
Maribo Skytteforening
UNG
183.000
183.000
Mesterskab
59981
Jørgen Søndergård
Næstved Skytteforening
V2
193.000
193.000
Mesterskab
88524
Bo Sønderstgård
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
54619
Casper Olsen
Nørre Alslev Skytteforening
ÅK1
193.000
193.000
Mesterskab
93982
Mie Petersen
Nørre Alslev Skytteforening
BK4
169.000
169.000
Mesterskab
56134
Tor O. Riddervold
Kongsted Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
55911
Leif Johansen
Næstved Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
98433
Rasmus Daniel Sunke
Ravnsborg Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Mesterskab
54558
Jeanette Green
Tingsted Skytteforening
ÅK2
194.000
194.000
Mesterskab
139142
Benjamin Winter Nielsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
92406
Nicklas Hansen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
53738
Martin Villadsen
Ravnsborg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
Til toppen