Vestfalster Skytteforenings 15 m. Luftstævne 2013 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 192.0 192.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 194.0 194.0 Mesterskab
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V2 196.0 196.0 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 199.0 199.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
81554 Nicky Jacobsen Vestfalster Skytteforening UNG 173.0 173.0 Hovedskydning
81554 Nicky Jacobsen Vestfalster Skytteforening UNG 180.0 180.0 Mesterskab
111352 Jens Peter Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
111352 Jens Peter Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
98308 Poul-Erik Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Mesterskab
98308 Poul-Erik Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
108614 Ida Marie Bülow Næstved Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening J2 180.0 180.0 Hovedskydning
108615 Kristian Bülow Næstved Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V2 196.0 196.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 184.0 184.0 Mesterskab
55237 Frank Larsen Østmøn Sg&i V2 193.0 193.0 Hovedskydning
55237 Frank Larsen Østmøn Sg&i V2 191.0 191.0 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening V2 193.0 193.0 Mesterskab
54814 Leif Hansen Væggerløse Skytteforening V2 182.0 182.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 199.0 199.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
53047 Rasmus Løje Nykøbing F. Skytteforening J2 190.0 190.0 Mesterskab
53047 Rasmus Løje Nykøbing F. Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
54312 Bjarne Larsen Tingsted Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
80814 Marie Louise Andersen Vestfalster Skytteforening ÅK2 186.0 186.0 Hovedskydning
80814 Marie Louise Andersen Vestfalster Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
111530 Maja Juhl Hansen Vestfalster Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
111530 Maja Juhl Hansen Vestfalster Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 176.0 176.0 Mesterskab
87090 Mette Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 172.0 172.0 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Samsø Skytteforening UNG 176.0 176.0 Mesterskab
87090 Mette Sønderstgård Samsø Skytteforening UNG 172.0 172.0 Hovedskydning
54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 177.0 177.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 179.0 179.0 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 173.0 173.0 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 178.0 178.0 Mesterskab
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 3 170.0 170.0 Mesterskab
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
111000 Anna Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
111000 Anna Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 179.0 179.0 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening J2 196.0 196.0 Mesterskab
105294 William Andersen Næstved Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
105294 William Andersen Næstved Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
111316 Frederik Christensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
111316 Frederik Christensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
109282 Simone Lindhardt Carlsen Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening V2 197.0 197.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 191.0 191.0 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
111317 Rasmus Kristiansen Nykøbing F. Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening 2 189.0 189.0 Mesterskab
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening UNG 184.0 184.0 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening UNG 179.0 179.0 Hovedskydning
107314 Milli Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
107314 Milli Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
100203 Mads Nielsen Væggerløse Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
100203 Mads Nielsen Væggerløse Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V2 197.0 197.0 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V1 195.0 195.0 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
100200 Hans Corneliussen Væggerløse Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
100200 Hans Corneliussen Væggerløse Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
93345 Christian Hagemann Vestfalster Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
93345 Christian Hagemann Vestfalster Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
92040 Marc Jensen Vestfalster Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
92040 Marc Jensen Vestfalster Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK1 196.0 196.0 Mesterskab
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
80876 Ruddy Frederiksen Næstved Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
107497 Emma Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
107497 Emma Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
108972 Lucas Christfort Kongsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
108972 Lucas Christfort Kongsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
106258 Annika Engler Vestfalster Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
56017 Henrik Pedersen Næstved Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening V2 186.0 186.0 Mesterskab
109972 Kjeld Jensen Vestfalster Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
97648 Mathilde Pedersen Kongsted Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
97648 Mathilde Pedersen Kongsted Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
108975 Rasmus Caspersen Kongsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening V2 197.0 197.0 Mesterskab
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening J2 166.0 166.0 Hovedskydning
109743 Anders Ladefoged Næstved Skytteforening J2 177.0 177.0 Mesterskab
53091 Line N. With Maribo Skytteforening 2 196.0 196.0 Mesterskab
53091 Line N. With Maribo Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V1 190.0 190.0 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Sg&i V2 197.0 197.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Gimlinge Sg&i V2 189.0 189.0 Mesterskab
53042 Simone Hansen Nykøbing F. Skytteforening UNG 74.0 74.0 Hovedskydning
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening V1 196.0 196.0 Mesterskab
53054 Per Andersen Tingsted Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 2 173.0 173.0 Mesterskab
54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening 2 168.0 168.0 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
112808 Sirilak Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 171.0 171.0 Hovedskydning
112808 Sirilak Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 165.0 165.0 Mesterskab
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
108974 Kamilla Jakobsen Kongsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening J2 187.0 187.0 Mesterskab
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
108973 Tobias Ellehøj Kongsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
54263 Jock S. Pedersen Vestfalster Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
54263 Jock S. Pedersen Vestfalster Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
54774 Max Pil Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
56183 Martin Behrens Frederiksen Næstved Skytteforening 2 189.0 189.0 Mesterskab
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J1 196.0 196.0 Mesterskab
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J1 192.0 192.0 Hovedskydning

Til toppen