Ulvsundskydning 2011 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
98995 Benjamin Korfitzen Nørre Alslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
87540 Nicholai Skov Jørgensen Stege Ndr. Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
101879 Victor Foged Lohmann Stege Ndr. Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
84865 Nanna Kristiansen Stege Ndr. Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
55319 Preben Michaelsen Ornebjerg Skytteforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
81722 Rasmus Larsen Stensved Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
92515 Rikke Lindegaard Faxe Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
55163 Louise Nøhr Stege Ndr. Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
94703 Henrik Johansen Nykøbing F. Skytteforening 2 178.000 178.000 Hovedskydning
56827 Niels Müller Kongsted Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
55139 Oline Cecilie S. Andkjær Stege Ndr. Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
101873 Hanne Dall Coermann Stege Ndr. Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
55490 Jørgen Zander Stensved Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
92859 Julie Adelørn Stensved Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening V3 189.000 189.000 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
96140 Glen Kaup Nykøbing F. Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
87324 Michael Kristansen Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
55235 Frederik Nøhr Stege Ndr. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
81434 Mikkel B. Andersen Damsholte Skytteforening UNG 185.000 185.000 Hovedskydning
101723 Stine R.D. Jensen Stege Ndr. Skytteforening BK4 197.000 197.000 Hovedskydning
96140 Glen Kaup Tingsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening J1 184.000 184.000 Hovedskydning
101872 Elias Winther Stege Ndr. Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
102818 Carsten Christensen Stensved Skytteforening ÅK3 171.000 171.000 Hovedskydning
55313 Bernt Hansen Stensved Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
55299 Gert W. Olsen Næstved Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
86418 Lars Andersen Stege Ndr. Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
92825 Gertie Fogt Stensved Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
102109 Frederik Rasmussen Stensved Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
102268 Mathias Nielsen Stensved Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
55275 Anne Boya Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
56455 Jørgen Jensen Kongsted Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
55542 Flemming Larsen Stensved Skytteforening 3 165.000 165.000 Hovedskydning
90163 Jonas Jørgensen Ornebjerg Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
101724 Mathilde L.D. Jensen Stege Ndr. Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Damsholte Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
56134 Tor O Riddervold Kongsted Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
55109 Stefan Rasmussen Ornebjerg Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
101518 Anna Danielsen Stensved Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
75400 Lonny Nielsen Stensved Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
94858 Josephine Halling Stensved Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
55477 Kenneth Bremer Ornebjerg Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
55339 Johnny Andersen Stensved Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning

Til toppen