DDS storstrømmen LDM Luft Riffel og pistol (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V1 189.0 189.0 Mesterskab
54678 Tage Jensen Nykøbing F. Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Stege Ndr. Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening V2 184.0 184.0 Hovedskydning
56448 Knud Nielsen Kongsted Skytteforening V2 194.0 194.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 199.0 199.0 Mesterskab
54116 Ole Ebbe Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening 3 170.0 170.0 Mesterskab
54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening V2 197.0 197.0 Hovedskydning
54509 Knud Holse Vestfalster Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening 3 175.0 175.0 Mesterskab
54713 Per Christensen Tingsted Skytteforening 3 170.0 170.0 Hovedskydning
55698 Karsten Larsen Damsholte Skytteforening 3 171.0 171.0 Mesterskab
55698 Karsten Larsen Damsholte Skytteforening 3 162.0 162.0 Hovedskydning
93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening J1 195.0 195.0 Mesterskab
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning
54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening 3 184.0 184.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
54113 Poul Erik Hansen Væggerløse Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
98308 Poul-Erik Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
98308 Poul-Erik Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Mesterskab
92041 Søren Jensen Vestfalster Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
92041 Søren Jensen Vestfalster Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 186.0 186.0 Mesterskab
54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening 2 189.0 189.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning
55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 3 181.0 181.0 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
53166 Berrit Carlsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 3 186.0 186.0 Mesterskab
55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening 3 182.0 182.0 Hovedskydning
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
87542 Claus Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Mesterskab
87542 Claus Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening 2 182.0 182.0 Mesterskab
53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening 3 183.0 183.0 Mesterskab
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
84839 Jan Sønderstgård Næstved Skytteforening UNG 186.0 186.0 Mesterskab
132483 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V1 195.0 195.0 Mesterskab
132483 Svend Erik Reckeweg Næstved Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
V2 195.0 195.0 Hovedskydning
V2 192.0 192.0 Mesterskab
54679 Steen Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening 2 181.0 181.0 Mesterskab
54679 Steen Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening 2 190.0 190.0 Hovedskydning
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
56391 Elisabeth Toftvad Næstved Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening UNG 181.0 181.0 Hovedskydning
53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening UNG 177.0 177.0 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 3 177.0 177.0 Hovedskydning
54142 Karen Lolle Væggerløse Skytteforening 3 175.0 175.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening UNG 193.0 193.0 Hovedskydning
55114 Sarah Garn Hansen Stege Ndr. Skytteforening UNG 187.0 187.0 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
56096 Birthe Skytte Næstved Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 185.0 185.0 Hovedskydning
54631 Bjarne Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 186.0 186.0 Mesterskab
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
106369 Emma Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
107315 Denni Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening ÅK1 189.0 189.0 Hovedskydning
96141 Allan Stryhn Tingsted Skytteforening ÅK1 192.0 192.0 Mesterskab
106378 Christoffer Petersen Ornebjerg Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
109098 Mathias Hansen Tingsted Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
109098 Mathias Hansen Tingsted Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
106378 Christoffer Petersen Ornebjerg Skytteforening BK3 185.0 185.0 Mesterskab
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
94835 Helle Hagemann Vestfalster Skytteforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
54180 Finn Munksbo Væggerløse Skytteforening V1 193.0 193.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
99458 Michael Hansen Vestfalster Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
53229 Kaj Pedersen Maribo Skytteforening V2 188.0 188.0 Mesterskab
107314 Milli Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK2 181.0 181.0 Mesterskab
107314 Milli Duranovic Nykøbing F. Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V1 198.0 198.0 Mesterskab
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
107498 Christine Hansen Vestfalster Skytteforening BK3 183.0 183.0 Mesterskab
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
100365 Natashia Hansen Ornebjerg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V1 190.0 190.0 Hovedskydning
55844 Ove Hansen Næstved Skytteforening V1 192.0 192.0 Mesterskab
56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
56001 Jan Mortensen Næstved Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
87001 Søren Jansen Sørensen Holmegaard Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
87001 Søren Jansen Sørensen Holmegaard Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
54172 Preben Grubbe Væggerløse Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 3 183.0 183.0 Mesterskab
53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening 3 180.0 180.0 Hovedskydning
54263 Jock S. Pedersen Vestfalster Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 191.0 191.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
54263 Jock S. Pedersen Vestfalster Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
54892 Ingelise Steen Tingsted Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
54892 Ingelise Steen Tingsted Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
54902 Hans Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 199.0 199.0 Mesterskab
99756 Rebecca Ellehave Frejlev-Vantore Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
81434 Mikkel B. Andersen Tingsted Skytteforening UNG 183.0 183.0 Mesterskab
102286 Julie Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
102286 Julie Hansen Nykøbing F. Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
81434 Mikkel B. Andersen Tingsted Skytteforening UNG 187.0 187.0 Hovedskydning
94930 Elisabeth Olsen Tingsted Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
94930 Elisabeth Olsen Tingsted Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Mesterskab
55908 Leif Klausen Næstved Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
54298 Mogens Guldborg Jensen Vestfalster Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J2 189.0 189.0 Mesterskab
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
99460 Frederik Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
99460 Frederik Smedegaard Vestfalster Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
107497 Emma Smedegaard Vestfalster Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
107497 Emma Smedegaard Vestfalster Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
54307 Frederik Petersen Vestfalster Skytteforening UNG 130.0 130.0 Mesterskab
100212 Mogens Tonny Bonde Nykøbing F. Skytteforening V2 192.0 192.0 Mesterskab
100212 Mogens Tonny Bonde Nykøbing F. Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
97642 Flemming Larsen Nykøbing F. Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
54307 Frederik Petersen Vestfalster Skytteforening UNG 139.0 139.0 Hovedskydning
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening 1 192.0 192.0 Mesterskab
54958 Carsten Klich Maribo Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
99433 Alexander Nørholm Koch Nykøbing F. Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
99756 Rebecca Ellehave Frejlev-Vantore Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
93345 Christian Hagemann Vestfalster Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
95424 René Emil B. Andersen Nykøbing F. Skytteforening BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 194.0 194.0 Mesterskab
54808 Lisbeth Pil Nykøbing F. Skytteforening V1 190.0 190.0 Hovedskydning
95424 René Emil B. Andersen Nykøbing F. Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 184.0 184.0 Mesterskab
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Mesterskab
54928 Erik Andrè Væggerløse Skytteforening V2 177.0 177.0 Hovedskydning
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 199.0 199.0 Hovedskydning
54547 Jette Skov Pedersen Vestfalster Skytteforening V2 194.0 194.0 Mesterskab
102458 Henrik Hansen Faxe Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Mesterskab
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
99427 Bent Christensen Kongsted Skytteforening V2 186.0 186.0 Mesterskab
90286 Tor Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 193.0 193.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
54168 Allan Bruun Væggerløse Skytteforening V1 195.0 195.0 Mesterskab
90286 Tor Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
92857 Kristian Jensen Nykøbing F. Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
92857 Kristian Jensen Nykøbing F. Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
93345 Christian Hagemann Vestfalster Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V1 197.0 197.0 Mesterskab
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening 3 173.0 173.0 Hovedskydning
56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening 3 185.0 185.0 Mesterskab
88406 Andrè Kappe Larsen Tingsted Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
88406 Andrè Kappe Larsen Tingsted Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
94703 Henrik Johansen Tingsted Skytteforening 3 182.0 182.0 Mesterskab
94703 Henrik Johansen Tingsted Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
54860 Jette Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Hovedskydning
54860 Jette Madsen Nykøbing F. Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Mesterskab
104467 Lasse Friis Fuglsang Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
104467 Lasse Friis Fuglsang Nykøbing F. Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
56284 Benny Christiansen Kongsted Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
102298 Palle Reimer Frejlev-Vantore Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Mesterskab
102298 Palle Reimer Frejlev-Vantore Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
83818 Andreas Raae Tingsted Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
83818 Andreas Raae Tingsted Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 3 185.0 185.0 Mesterskab
55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening 3 186.0 186.0 Hovedskydning
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 2 183.0 183.0 Mesterskab
90251 Jens. V. Henriksen Holmegaard Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning

Til toppen