Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Turnering 15 meter runde 4 2011 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Bornholm
Alle foreninger
Klemensker IF, Skytteafdelingen
Nyvest Skytteforening
Rønne Skytteforening
Østerlars Skytteforening
Østermarie Skytteforening
Aakirkeby Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
61128
Frede Clausen
Østermarie Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
61553
Frank Kofoed
Nyvest Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
61287
Bent Nielsen
Aakirkeby Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
61298
Vilmer Jensen
Aakirkeby Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
61103
Alex Marcher
Østerlars Skytteforening
UNG
161.000
161.000
Hovedskydning
61120
Jørn Jørgensen
Østermarie Skytteforening
2
186.000
186.000
Hovedskydning
61034
Rikke Jørgensen
Østerlars Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
61062
Julie Jørgensen
Østerlars Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
90609
Martin Ipsen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
61544
Helge Dahl
Østerlars Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
61014
Kell Andersen
Østerlars Skytteforening
V2
187.000
187.000
Hovedskydning
61080
Erik Ager Höy
Østerlars Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
61133
Ejvind Dahl
Østerlars Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
61594
Benny Mathiesen
Rønne Skytteforening
2
176.000
176.000
Hovedskydning
61534
Irene Ipsen
Østermarie Skytteforening
1
187.000
187.000
Hovedskydning
76653
Jonas Ipsen
Østermarie Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
61028
Susanne Ager Höy
Østerlars Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
89808
Uffe Jensen
Østerlars Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
91002
James Mortensen
Østerlars Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
61417
Thomas Kofoed
Rønne Skytteforening
3
177.000
177.000
Hovedskydning
61558
Ernst Christoffersen
Rønne Skytteforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
61005
Thorbjørn Andersen
Østerlars Skytteforening
UNG
170.000
170.000
Hovedskydning
61017
Jørgen Jensen
Østerlars Skytteforening
V2
188.000
188.000
Hovedskydning
61098
Andreas Andersen
Østerlars Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
61102
Amanda Lund
Østerlars Skytteforening
ÅK1
195.000
195.000
Hovedskydning
61500
Kenn Ole Knudsen
Østerlars Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
61502
Keld Nielsen
Østerlars Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
61595
Bennet Hermansen
Østerlars Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
94512
Katrine Holm Jørgensen
Østerlars Skytteforening
BK2
187.000
187.000
Hovedskydning
95504
Jesper Køhlert
Østerlars Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
96815
Damian Daniel Jørgensen
Østerlars Skytteforening
UNG
158.000
158.000
Hovedskydning
98244
Emma Ryberg Koefoed
Østerlars Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
98245
Frederik Conrad Koefoed
Østerlars Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
98246
Sophie Birck Andersen
Østerlars Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
61132
Eli Andersen
Østermarie Skytteforening
V3
193.000
193.000
Hovedskydning
89128
Esben Koch Møller
Østermarie Skytteforening
J2
185.000
185.000
Hovedskydning
61302
Ulla Madsen
Nyvest Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
61310
Svend Erik Pihl
Nyvest Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
61335
Nikolaj Olsen
Aakirkeby Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
61510
Karl Dahl
Nyvest Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
61606
Albert Lund
Nyvest Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
61326
Preben Holm
Aakirkeby Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
82279
Rasmus Dam
Aakirkeby Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
95264
Trine Dam
Aakirkeby Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
95266
Andreas Kofod
Aakirkeby Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
71927
Tommy Ipsen
Østermarie Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
61048
Mikael Jørgensen
Østerlars Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
61058
Lars Peter Jensen
Østerlars Skytteforening
2
187.000
187.000
Hovedskydning
61409
Verner Nielsen
Rønne Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
61540
Henrik Stenby
Rønne Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
61057
Laura Jørgensen
Østerlars Skytteforening
UNG
141.000
141.000
Hovedskydning
61067
Jens O Maegård
Østerlars Skytteforening
V2
185.000
185.000
Hovedskydning
61341
Michael Jensen
Østerlars Skytteforening
3
173.000
173.000
Hovedskydning
61492
Knud A. Marcher
Østerlars Skytteforening
V1
192.000
192.000
Hovedskydning
85350
Frederik Nielsen
Østerlars Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
85498
Casper Dalsfledt
Østerlars Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
85892
Jens Svendsen
Østerlars Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
92318
Sebastian Oines
Østerlars Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
92383
Rasmus Hansen
Østerlars Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
99755
Daniel Andersen
Østerlars Skytteforening
BK2
183.000
183.000
Hovedskydning
61113
Mikkel Carlsen
Østermarie Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
61134
Dorthe Jørgensen
Østermarie Skytteforening
3
178.000
178.000
Hovedskydning
61144
Bent Clausen
Østermarie Skytteforening
2
185.000
185.000
Hovedskydning
61260
Jens Folkmann
Østermarie Skytteforening
V1
194.000
194.000
Hovedskydning
61550
Gunni Hansen
Østermarie Skytteforening
V1
189.000
189.000
Hovedskydning
93555
Frederik Kure Folkmann
Østermarie Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
98084
Emma H. W. Brandt
Østermarie Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
98085
Andrias Raith
Østermarie Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
61427
Svend Aage Ipsen
Nyvest Skytteforening
V2
193.000
193.000
Hovedskydning
61211
Bente K. Rasmussen
Aakirkeby Skytteforening
V1
199.000
199.000
Hovedskydning
91003
Jakob Kofoed-Dam
Aakirkeby Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
85593
Johan Jørgensen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
90607
Emil Jensen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
90608
Catriar Knudsen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
94047
Thorbjørn Boss
Klemensker IF, Skytteafdelingen
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
95262
Amanda Knudsen
Klemensker IF, Skytteafdelingen
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
Til toppen