Turnering 15 meter runde 4 2011 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61128 Frede Clausen Østermarie Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
61553 Frank Kofoed Nyvest Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
61287 Bent Nielsen Aakirkeby Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
61103 Alex Marcher Østerlars Skytteforening UNG 161.000 161.000 Hovedskydning
61120 Jørn Jørgensen Østermarie Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
61034 Rikke Jørgensen Østerlars Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
90609 Martin Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
61544 Helge Dahl Østerlars Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
61014 Kell Andersen Østerlars Skytteforening V2 187.000 187.000 Hovedskydning
61080 Erik Ager Höy Østerlars Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
89128 Esben Koch Møller Østermarie Skytteforening J2 185.000 185.000 Hovedskydning
61132 Eli Andersen Østermarie Skytteforening V3 193.000 193.000 Hovedskydning
61102 Amanda Lund Østerlars Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
61098 Andreas Andersen Østerlars Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
61417 Thomas Kofoed Rønne Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
91002 James Mortensen Østerlars Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
89808 Uffe Jensen Østerlars Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
76653 Jonas Ipsen Østermarie Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
61534 Irene Ipsen Østermarie Skytteforening 1 187.000 187.000 Hovedskydning
61594 Benny Mathiesen Rønne Skytteforening 2 176.000 176.000 Hovedskydning
61133 Ejvind Dahl Østerlars Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
61302 Ulla Madsen Nyvest Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
61310 Svend Erik Pihl Nyvest Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
98246 Sophie Birck Andersen Østerlars Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
98245 Frederik Conrad Koefoed Østerlars Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
98244 Emma Ryberg Koefoed Østerlars Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
96815 Damian Daniel Jørgensen Østerlars Skytteforening UNG 158.000 158.000 Hovedskydning
95504 Jesper Køhlert Østerlars Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
94512 Katrine Holm Jørgensen Østerlars Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
61595 Bennet Hermansen Østerlars Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
61502 Keld Nielsen Østerlars Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
61500 Kenn Ole Knudsen Østerlars Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
61335 Nikolaj Olsen Aakirkeby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
61510 Karl Dahl Nyvest Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
61037 Poul Bloch Østerlars Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61017 Jørgen Jensen Østerlars Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
61005 Thorbjørn Andersen Østerlars Skytteforening UNG 170.000 170.000 Hovedskydning
61558 Ernst Christoffersen Rønne Skytteforening 2 188.000 188.000 Hovedskydning
61606 Albert Lund Nyvest Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
61326 Preben Holm Aakirkeby Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
82279 Rasmus Dam Aakirkeby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
87194 Oliver Vesth Aakirkeby Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
95264 Trine Dam Aakirkeby Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
95266 Andreas Kofod Aakirkeby Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
90610 Theis Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
61058 Lars Peter jensen Østerlars Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
61409 Verner Nielsen Rønne Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
61540 Henrik Stenby Rønne Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
61057 Laura Jørgensen Østerlars Skytteforening UNG 141.000 141.000 Hovedskydning
61067 Jens O Maegård Østerlars Skytteforening V2 185.000 185.000 Hovedskydning
61341 Michael Jensen Østerlars Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
61492 Knud A. Marcher Østerlars Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
85350 Frederik Nielsen Østerlars Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
85498 Casper Dalsfledt Østerlars Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
85892 Jens Svendsen Østerlars Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
99755 Daniel Andersen Østerlars Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
61113 Mikkel Carlsen Østermarie Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
61134 Dorthe Jørgensen Østermarie Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
61260 Jens Folkmann Østermarie Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
61550 Gunni Hansen Østermarie Skytteforening V1 189.000 189.000 Hovedskydning
93555 Frederik Kure Folkmann Østermarie Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
98084 Emma H. W. Brandt Østermarie Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
98085 Andrias Raith Østermarie Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
61427 Svend Aage Ipsen Nyvest Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
61211 Bente K. Rasmussen Aakirkeby Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
91003 Jakob Kofoed-Dam Aakirkeby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
71927 Tommy Ipsen Østermarie Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
85593 Johan Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
90607 Emil Jensen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 189.000 189.000 Hovedskydning
90608 Catriar Knudsen Klemensker IF, Skytteafdelingen J1 198.000 198.000 Hovedskydning
94047 Thorbjørn Boss Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 187.000 187.000 Hovedskydning
95262 Amanda Knudsen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen