landsdelsmesterskab 15 meter ungdom 2013 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
106757 Lene Skov Aakirkeby Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
106757 Lene Skov Aakirkeby Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
104662 Ofelia Jørgensen Nyvest Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
104662 Ofelia Jørgensen Nyvest Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
89808 Uffe Jensen Østerlars Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
89808 Uffe Jensen Østerlars Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
106494 Victor Gross Rønne Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
106494 Victor Gross Rønne Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
100998 Maria Andersen Svaneke Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
100998 Maria Andersen Svaneke Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
95504 Jesper Køhlert Østerlars Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
95504 Jesper Køhlert Østerlars Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
99919 William Mortensen Østerlars Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
99919 William Mortensen Østerlars Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
100433 Siw Kert Østerlars Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
100433 Siw Kert Østerlars Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
110699 Malou Hintze Klemensker IF, Skytteafdelingen BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
110699 Malou Hintze Klemensker IF, Skytteafdelingen BK4 191.000 191.000 Mesterskab
104970 Lucas Christiansen Aakirkeby Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
104970 Lucas Christiansen Aakirkeby Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
110724 Jacob S. Kirkeby Aakirkeby Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
110724 Jacob S. Kirkeby Aakirkeby Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
90610 Theis Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
90610 Theis Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 199.000 199.000 Mesterskab
94048 Kristoffer Hjort Jensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 192.000 192.000 Mesterskab
94048 Kristoffer Hjort Jensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 185.000 185.000 Mesterskab
101757 Jim Pedersen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 185.000 185.000 Hovedskydning
101758 Joachim Svendsen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
101758 Joachim Svendsen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 192.000 192.000 Mesterskab
101761 Mark Berg Kofod Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 191.000 191.000 Mesterskab
101761 Mark Berg Kofod Klemensker IF, Skytteafdelingen BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
110700 Remy Marcher Klemensker IF, Skytteafdelingen BK4 187.000 187.000 Mesterskab
110700 Remy Marcher Klemensker IF, Skytteafdelingen BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
89803 Vicki Andersen Østerlars Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
89803 Vicki Andersen Østerlars Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
71927 Tommy Ipsen Østermarie Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
71927 Tommy Ipsen Østermarie Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
110946 Nicholei Hansen Rønne Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
110946 Nicholei Hansen Rønne Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
110826 Carl Jordt Petersen Svaneke Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
110826 Carl Jordt Petersen Svaneke Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
109260 Natasja Thorsøe Jensen Østerlars Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
109260 Natasja Thorsøe Jensen Østerlars Skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
87049 Isabella Kofoed Nyvest Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
87049 Isabella Kofoed Nyvest Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
103999 Jeppe Anker Pedersen Aakirkeby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
103999 Jeppe Anker Pedersen Aakirkeby Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
110725 Anders Rasmussen Aakirkeby Skytteforening BK4 194.000 194.000 Mesterskab
110725 Anders Rasmussen Aakirkeby Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
85593 Johan Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
85593 Johan Jørgensen Klemensker IF, Skytteafdelingen BK1 196.000 196.000 Mesterskab
101759 Joakim Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 183.000 183.000 Hovedskydning
101759 Joakim Ipsen Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 176.000 176.000 Mesterskab
103441 Jonas Jæger Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 186.000 186.000 Mesterskab
103441 Jonas Jæger Klemensker IF, Skytteafdelingen J2 183.000 183.000 Hovedskydning

Til toppen