DM Pistolterræn 2013 (Grovpistol cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
56143 Steffen Kristensen Holmegaard Skytteforening GP 40.0 32.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 53.0 42.0 Hovedskydning
56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening GP 47.0 37.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GP 61.0 48.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Esbjerg Skyttekreds GP 57.0 45.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GP 62.0 49.0 Hovedskydning
57506 Uffe Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening GP 24.0 19.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening GP 50.0 40.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening GP 51.0 40.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GP 58.0 46.0 Hovedskydning
GP 30.0 24.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Trelde Gymnastik- Og Idrætsforening GP 57.0 45.0 Hovedskydning
97223 Mads Dallerup Vissenbjerg Skytteforening GP 40.0 32.0 Hovedskydning
56412 Bent Holm Holmegaard Skytteforening GP 38.0 30.0 Hovedskydning
56737 René Kelberg Holmegaard Skytteforening GP 50.0 40.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GP 54.0 43.0 Hovedskydning
21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening GP 39.0 31.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GP 48.0 38.0 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening GP 44.0 35.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana Bellahøj Skytteforening GP 48.0 38.0 Hovedskydning
27337 Mogens Berthelsen Lind Skytteforening GP 35.0 28.0 Hovedskydning
37911 Henrik Johansen Videbæk Skytteforening GP 45.0 36.0 Hovedskydning
18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub GP 28.0 22.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GP 51.0 40.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GP 49.0 39.0 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening GP 50.0 40.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GP 47.0 37.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GP 59.0 47.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GP 39.0 31.0 Hovedskydning
68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug GP 41.0 33.0 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF GP 40.0 32.0 Hovedskydning
57562 John Bønnicke Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening GP 40.0 32.0 Hovedskydning
56241 Jeanette Kristensen Holmegaard Skytteforening GP 43.0 34.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GP 45.0 36.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GP 50.0 40.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Vejen/Skibelund Skf. GP 32.0 25.0 Hovedskydning
59374 Carsten Samuelsen Korsør Skytteforening GP 52.0 41.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GP 54.0 43.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GP 31.0 25.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GP 26.0 21.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GP 63.0 50.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GP 66.0 52.0 Hovedskydning
GP 55.0 44.0 Hovedskydning
GP 38.0 30.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GP 56.0 44.0 Hovedskydning
111586 Kell Thomas RI 98 Skytteforening GP 34.0 27.0 Hovedskydning
99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening GP 37.0 29.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GP 48.0 38.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening GP 49.0 39.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GP 49.0 39.0 Hovedskydning
38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening GP 51.0 40.0 Hovedskydning
68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening GP 43.0 34.0 Hovedskydning
56420 Alf Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening GP 29.0 23.0 Hovedskydning
57577 Gert Hansen Nykøbing Sj. Skytteforening GP 58.0 46.0 Hovedskydning
21143 John Walker Vejle Skytteforening GP 53.0 42.0 Hovedskydning
19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GP 37.0 29.0 Hovedskydning
16843 Bendt Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 47.0 37.0 Hovedskydning
93587 Søren Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening GP 46.0 37.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GP 59.0 47.0 Hovedskydning
70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug GP 43.0 34.0 Hovedskydning
32224 Martin Erni Lind Skytteforening GP 48.0 38.0 Hovedskydning
21620 Michael Skot Skytteklubben DSB/ASF GP 25.0 20.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening GP 44.0 35.0 Hovedskydning
31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening GP 42.0 33.0 Hovedskydning
82465 Merete Grønhøj Knudsen Struer Skyttekreds GP 35.0 28.0 Hovedskydning
37347 Ole Iversen Videbæk Skytteforening GP 55.0 44.0 Hovedskydning
36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening GP 24.0 19.0 Hovedskydning
36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening GP 36.0 29.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GP 43.0 34.0 Hovedskydning
17450 Henrik Hjelm Hansen Hadsund Skytteforening GP 56.0 44.0 Hovedskydning
109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening GP 17.0 13.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GP 65.0 52.0 Hovedskydning
96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening GP 34.0 27.0 Hovedskydning
22786 Michael Strøm Århus Pistolklub GP 42.0 33.0 Hovedskydning
86383 Ralf Køhler Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening GP 44.0 35.0 Hovedskydning
17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening GP 43.0 34.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug GP 34.0 27.0 Hovedskydning
80786 Mads Seier Ahlgren Nielsen Holmegaard Skytteforening GP 38.0 30.0 Hovedskydning
11094 Lars Peter Høgh Hjørring Skytteforening GP 54.0 43.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Idrætsforening GP 42.0 33.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening GP 56.0 44.0 Hovedskydning
32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GP 21.0 17.0 Hovedskydning
37684 Niels Åge Vastrup Skjern Skytteforening GP 39.0 31.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GP 44.0 35.0 Hovedskydning
59102 Torben Emcken Korsør Skytteforening GP 40.0 32.0 Hovedskydning
26061 Martin Fuglsang Jensen Skytteklubben DSB/ASF GP 37.0 29.0 Hovedskydning
32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling GP 41.0 33.0 Hovedskydning
34941 Laurits Herløv Vejle Skytteforening GP 37.0 29.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GP 57.0 45.0 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GP 56.0 44.0 Hovedskydning
23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds GP 52.0 41.0 Hovedskydning
32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening GP 39.0 31.0 Hovedskydning
31855 Thomas Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GP 66.0 52.0 Hovedskydning
20256 Anna Lis Nybo Østbirk Pistol Skytter GP 51.0 40.0 Hovedskydning
81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening GP 33.0 26.0 Hovedskydning
12731 Torben B. Schmidt St. Restrup Idrætsforening GP 32.0 25.0 Hovedskydning
32017 Poul Nykjær Lind Skytteforening GP 25.0 20.0 Hovedskydning
101163 John Andreasen Ballerup Skytteforening GP 49.0 39.0 Hovedskydning
44041 Freddy Paulsen Aabenraa Skytteforening GP 38.0 30.0 Hovedskydning
92827 Poul Ognew Aabenraa Skytteforening GP 39.0 31.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GP 38.0 30.0 Hovedskydning
24686 Jan Nielsen Skytteklubben DSB/ASF GP 41.0 33.0 Hovedskydning
49401 Asger Thomsen Vissenbjerg Skytteforening GP 56.0 44.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GP 68.0 54.0 Hovedskydning
29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds GP 51.0 40.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening GP 38.0 30.0 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GP 44.0 35.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GP 43.0 34.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GP 48.0 38.0 Hovedskydning
68657 Niels Dalhoff Andersen Karlslunde Skytteforening GP 51.0 40.0 Hovedskydning
44014 Kay-Werner Jacobsen Aabenraa Skytteforening GP 32.0 25.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GP 48.0 38.0 Hovedskydning
79968 Rene Mortensen Korsør Skytteforening GP 62.0 49.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GP 44.0 35.0 Hovedskydning
81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening GP 45.0 36.0 Hovedskydning
50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening GP 37.0 29.0 Hovedskydning
32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening GP 45.0 36.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GP 64.0 51.0 Hovedskydning
90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening GP 40.0 32.0 Hovedskydning
59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening GP 42.0 33.0 Hovedskydning
63341 Flemming Rask Hørsholm Pistolforening GP 40.0 32.0 Hovedskydning
56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening GP 53.0 42.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening GP 44.0 35.0 Hovedskydning
78290 David Dam Olsson Skytteklubben DSB/ASF GP 47.0 37.0 Hovedskydning
43591 Bjørn Tarzarni Aabenraa Skytteforening GP 52.0 41.0 Hovedskydning
45489 David Larsen Svendborg Skyttekreds GP 70.0 56.0 Hovedskydning

Til toppen