DM Ungdom 15 meter 2012 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
100030 Carl Emil Hartvig Kjellerup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
100030 Carl Emil Hartvig Kjellerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
43970 Tanja Christiansen Sundeved Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
43970 Tanja Christiansen Sundeved Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
20598 Nicklas Højfeldt Kildehøj Horsens Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
20598 Nicklas Højfeldt Kildehøj Horsens Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
61652 Rasmus Bossen Tryk Stenløse Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
98508 William Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
98508 William Linde Bentzen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
99689 Per Øster Samsø Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
50342 Simone Christiansen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
50342 Simone Christiansen Særslev Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
49637 Henriette Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
84906 Rene Frederiksen Horne Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
91277 Simone Berg Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
92230 Mikkel Kurtzweil Højby Skytteforening, Sjælland J1 195.000 195.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
83030 Oliver Nord Jørlunde Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK1 200.000 200.000 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
28735 Rikke Sandal Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
28735 Rikke Sandal Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
94264 anders stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94264 anders stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
34571 Thomas Johansen Jelling fS J1 199.000 199.000 Hovedskydning
34571 Thomas Johansen Jelling fS J1 197.000 197.000 Mesterskab
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
88697 Kasper Danielsen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
88697 Kasper Danielsen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
83199 Mia Oldengaard Jelling fS J2 198.000 198.000 Hovedskydning
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
50797 Oliver Møller Hansen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
81644 Jens Holmgaard Nissen Esbjerg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
81644 Jens Holmgaard Nissen Esbjerg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
91114 Marco Damtoft Heimose Thomsen Haderup Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
83038 Simon Wallentin Nielsen Ølgod Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
96041 Louise K. B. Andersen Grænseegnens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
96041 Louise K. B. Andersen Grænseegnens Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
97491 Emilie Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 196.000 196.000 Mesterskab
97491 Emilie Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97916 Patrick Tano Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97916 Patrick Tano Jørlunde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
98261 Mikkel D. Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
99464 Joachim R. Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
99550 Julie Vagn Jensen Hvidovre Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
91720 Simon Buhl Carstensen Viborg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
83038 Simon Wallentin Nielsen Ølgod Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
89170 Alexander Larsen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
89170 Alexander Larsen Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
99342 Josephine D. Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
99342 Josephine D. Nielsen Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
93567 Sara Hansen Ravnsborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
102509 Alexander Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
42838 Nikolaj Dall Sønderborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
87248 Rune Bergmann Aalborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
42838 Nikolaj Dall Sønderborg Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
87090 Mette Sønderstgård Samsø Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 197.000 197.000 Mesterskab
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup J1 198.000 198.000 Hovedskydning
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup J1 197.000 197.000 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11763 Signe Christiansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100090 Nikolai Bøjer Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Mesterskab
100090 Nikolai Bøjer Løgstør Sportsskytteklub BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102365 Christian Straube Elbek VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
87090 Mette Sønderstgård Samsø Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
21559 Sune Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
99497 Ivan Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
99497 Ivan Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
104678 Nickolai Malte Kristensen Tuse Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
104678 Nickolai Malte Kristensen Tuse Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
21559 Sune Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
89277 Ulf Aldal Vilsted Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
89277 Ulf Aldal Vilsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
96541 Christian S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
96541 Christian S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
87491 Lasse E. Nielsen Aalborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
88231 Marcus Edelbo Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
88231 Marcus Edelbo Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
98041 Anne-Sophie Ibsen Fredericia Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
103967 Kasper Larsen Kjellerup Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS J1 197.000 197.000 Hovedskydning
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
86192 Denis Kraft Horne Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
86192 Denis Kraft Horne Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
93146 Rune Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
93640 Rasmus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
93640 Rasmus Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
87195 Andreas Havmøller Johnsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J1 198.000 198.000 Hovedskydning
87195 Andreas Havmøller Johnsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J1 199.000 199.000 Mesterskab
61062 Julie Jørgensen Østerlars Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
88127 Janich Marnæs Ballerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
83110 Anders Qvist Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
83110 Anders Qvist Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Samsø Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
47955 Signe Steffensen Samsø Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
61818 Nicklas Emil Buchholdt Ølstykke Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
61818 Nicklas Emil Buchholdt Ølstykke Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
72629 Simon Færregaard Ornebjerg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
93374 Simon Brix Aalborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
103298 Morten Schmidt Sundeved Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
103298 Morten Schmidt Sundeved Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
94552 Nikolaj Eliasen Jørlunde Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
105107 Erik Poulsen Skytteklubben DSB/ASF J2 180.000 180.000 Hovedskydning
103207 Anders Rostbøll Ulfborg Bys Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
103207 Anders Rostbøll Ulfborg Bys Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
92763 Lars Søby Jensen Gjellerup Sdr. S G & I BK1 199.000 199.000 Mesterskab
100380 Rasmus Oreskov Hvidovre Skyttekreds J2 162.000 162.000 Hovedskydning
100620 Emilie Ida G. Rasmussen Gundsølille Sg&if BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
104206 Mads Larsen Gundsølille Sg&if BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
99535 Trine Vester Midtdjurs skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
99535 Trine Vester Midtdjurs skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
102521 Mads Lysdal Hedegaard Midtdjurs skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
102521 Mads Lysdal Hedegaard Midtdjurs skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
94778 Mihriann Vester Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94778 Mihriann Vester Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102224 Malthe Dalsgaard Haderup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
102224 Malthe Dalsgaard Haderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
87091 Tanja R. Wriedt Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
69094 Naja Helene Nielsen Hvidovre Skyttekreds BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
82311 Joakim Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
88120 Løkke Pedersen Næstved Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
102510 Andreas Siigaard Henriksen Hvidovre Skyttekreds BK3 148.000 148.000 Hovedskydning
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
101150 Mathias Jensen Nykøbing F. Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
92722 Mathilde Rosenkrans Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
75842 Kristian Kremmer Samsø Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
90273 Henrik Kock Samsø Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
90273 Henrik Kock Samsø Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
102255 Johanna Harmsen Gundsølille Sg&if BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
28262 Kristian Amby Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
25340 Hanne Kristensen Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
93613 Simon Kvist Pedersen Karup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
103433 Anne Maria Christensen Karup Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
103433 Anne Maria Christensen Karup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
101749 Mikkel Holm Simonsen Aalborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
93453 Natasha Ibsen Martens Fredericia Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93453 Natasha Ibsen Martens Fredericia Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
102101 Frederik Dyrberg Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
102101 Frederik Dyrberg Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 188.000 188.000 Mesterskab
84485 Therese Skrødstrup Vogt Kjellerup Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
88296 Rasmus Petersen Odder Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
88296 Rasmus Petersen Odder Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
101109 Marc Nygaard Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
101109 Marc Nygaard Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
102110 Jesper Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
105017 Casper Weinholt Pedersen Århus Riffelskytte klub BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
12045 Freja Lund Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
12045 Freja Lund Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
92694 Patrick Pedersen Midtdjurs skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
91826 Aksel Birkø Beder-Malling Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
91826 Aksel Birkø Beder-Malling Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94766 Emil Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
94766 Emil Hviid Sørensen Midtdjurs skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
86956 Frederik Bagger Greve Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
102397 Jacob Moos Christensen Randers Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
88024 Nanna Lynggaard Kristensen Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
89588 Isabella Nissen Jørlunde Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
102397 Jacob Moos Christensen Randers Skyttekreds J2 180.000 180.000 Mesterskab
92695 Lucas Pedersen Midtdjurs skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
92695 Lucas Pedersen Midtdjurs skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
87669 Tobias Wendelbo Otterup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
87669 Tobias Wendelbo Otterup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
104962 Jonas Møller Mikkelsen Randers Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
104962 Jonas Møller Mikkelsen Randers Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Mesterskab
92694 Patrick Pedersen Midtdjurs skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
28188 Steffan Hasager Boddum-Ydby Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
28225 Mattias Thomsen Samsø Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
28304 Emma Hasager Boddum-Ydby Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
84550 Benjamin Pedersen Herrested Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
84550 Benjamin Pedersen Herrested Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
25332 Inge Kleis Samsø Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
25332 Inge Kleis Samsø Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
48273 Cathrine S Jensen Horne Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
48273 Cathrine S Jensen Horne Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
101452 Julie Jensen Skjern Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
102112 Ludvig Porsbjerg Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
85377 Niels Christensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
83791 Nicolai Pedersen Brande Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
83791 Nicolai Pedersen Brande Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
88017 Pernille Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
95349 Kristian Gyldenløv Århus Riffelskytte klub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
89808 Uffe Jensen Østerlars Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
88017 Pernille Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
91295 Kewin Nissen Jørlunde Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
92976 Kenneth Bang Langvang Boddum-Ydby Skytteforening J1 192.000 192.000 Hovedskydning
94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
93482 Mille Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
93482 Mille Thrane Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
93098 Jens Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
91423 Mads Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
98902 William Jørgensen Højmark Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98902 William Jørgensen Højmark Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
91693 Niels Frederik Andreasen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103883 Julie Hilding Thomsen Glud Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
103883 Julie Hilding Thomsen Glud Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
83790 Stephanie Pedersen Brande Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
91694 Kasper Buhl Carstensen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
86084 Anna Katrine Madsen Bullerup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
51287 Simon Møller Thuesen Særslev Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
51287 Simon Møller Thuesen Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
86498 Kristian Iversen Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
71969 Tjalfe Christian Kramer Jensen Skytteklubben DSB/ASF J2 189.000 189.000 Hovedskydning
92528 Alexander Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
79497 Andreas Knudsen Skytteklubben DSB/ASF J1 193.000 193.000 Hovedskydning
92800 Line Thisgaard Skytteklubben DSB/ASF J2 196.000 196.000 Hovedskydning
99923 Magnus Østraat Skytteklubben DSB/ASF BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
104898 Iben Trolle Skytteklubben DSB/ASF BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
88301 Michael Poulsen Odder Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
97481 Kristina Møller Jensen Odder Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
52196 Chris Jensen Bullerup Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
93561 Mogens Kappel Boddum-Ydby Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
84370 Christina Bukalo Aulum Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
84370 Christina Bukalo Aulum Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
90543 Jesper Nielsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
101131 Aleksander Andreasen Viborg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
73754 Niels Burlund VBF's Skyttelaug Hinnerup J1 196.000 196.000 Hovedskydning
98903 Troels Nielsen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
98903 Troels Nielsen Helle Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97253 Jakob Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
40286 Anders Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
99266 Magnus Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
33987 Christoffer F. Johansen Sdr. Omme Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
33987 Christoffer F. Johansen Sdr. Omme Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
89512 Casper Rahbæk Sdr. Omme Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
93897 Patrick Sortkjær Jensen Glud Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
82541 Kristian Beider Andersen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
82541 Kristian Beider Andersen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
89691 Martin Færch Hansen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
89734 Malene Møller Ølgod Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
89734 Malene Møller Ølgod Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
104436 Sophia Børre Horne Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
104436 Sophia Børre Horne Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
90288 Signe Gade Horne Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
90288 Signe Gade Horne Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
82985 Lars Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
74342 Mie Larsen Højby Skytteforening, Sjælland J2 196.000 196.000 Hovedskydning
102377 Nikolaj Starup Sdr. Omme Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
83333 Roman Damm Sundeved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
83333 Roman Damm Sundeved Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
95991 Mathilde Frisk Lindholm Horne Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
95991 Mathilde Frisk Lindholm Horne Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
40594 Mads H. Henriksen Esbjerg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
82753 Amalie Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
82753 Amalie Teslak Pedersen Ølgod Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
87879 Mathias Mortensen Ølgod Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
87879 Mathias Mortensen Ølgod Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
86787 Frede Sørensen Søborg SG&I BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
86787 Frede Sørensen Søborg SG&I BK1 200.000 200.000 Mesterskab
93527 Jakob Munk Søborg SG&I BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
98762 Cecilie Marie Patshe Stenløse Skytteforening BK1 189.000 189.000 Mesterskab
98762 Cecilie Marie Patshe Stenløse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
39702 Mathias Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
39702 Mathias Christensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
80077 Martin L. Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland J1 185.000 185.000 Hovedskydning
105637 Oliver Rose Højby Skytteforening, Sjælland J2 189.000 189.000 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
40594 Mads H. Henriksen Esbjerg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
25303 Kirstine Bissø Svoboda Samsø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
96257 Kasper Søndergaard Værløse Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
96257 Kasper Søndergaard Værløse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
96330 Sebastian Wallin Pedersen Værløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
96330 Sebastian Wallin Pedersen Værløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
101936 Jonas Hviid Skov Sønderborg Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Mesterskab
101936 Jonas Hviid Skov Sønderborg Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
53047 Rasmus Løje Nykøbing F. Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
105294 William Andersen Næstved Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
105294 William Andersen Næstved Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
53047 Rasmus Løje Nykøbing F. Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
79922 Didde Pedersen Nykøbing F. Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
85869 Jesper Sachs Værløse Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
85869 Jesper Sachs Værløse Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
79922 Didde Pedersen Nykøbing F. Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
101279 Benjamin Lahn Pedersen Randers Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100395 Frederik Hansen Randers Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
25303 Kirstine Bissø Svoboda Samsø Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Ravnsborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
99341 Julie Schæffer Ravnsborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
99341 Julie Schæffer Ravnsborg Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
101748 Robert Petersen Ravnsborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
105495 Oliver V. Larsen Nykøbing F. Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
101748 Robert Petersen Ravnsborg Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
89994 Victor Mortensen Tingsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
95984 Amalie Frisk Lindholm Horne Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
95984 Amalie Frisk Lindholm Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
103310 Magnus Kølle Skov Tingsted Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 195.000 195.000 Mesterskab
95234 Mikkel Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 192.000 192.000 Hovedskydning
90163 Jonas Jørgensen Ornebjerg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
105495 Oliver V. Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
99434 Kristian N. Koch Nykøbing F. Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
83679 Sabine Madsen Ravnsborg Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
90666 Magnus Vesterlund Gustafsen Ravnsborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
96675 Regitze Harslund Sancoeur Næstved Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
90168 Joshua Ersgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
61833 Mathias Rosengaard Sørensen Ølstykke Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
61833 Mathias Rosengaard Sørensen Ølstykke Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
104431 Tim Løve Nielsen Næstved Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
55447 Mads Tu Ornebjerg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
55447 Mads Tu Ornebjerg Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
95177 Hans Byager Jelling fS J2 190.000 190.000 Mesterskab
95177 Hans Byager Jelling fS J2 190.000 190.000 Hovedskydning
88524 Bo Sønderstgård Næstved Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
97439 Christoffer Kjerside Vinther Gundsølille Sg&if BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
99731 Jonas Hemmingsen Samsø Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
99731 Jonas Hemmingsen Samsø Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
88173 Jacob Laursen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
86426 Frederikke Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
86426 Frederikke Frederiksen Stege Ndr. Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 198.000 198.000 Mesterskab
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
93031 Simon Andersen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95004 Ida Skriver Holmegaard Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds BK2 200.000 200.000 Mesterskab
19532 Simon Nørgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
19532 Simon Nørgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
103557 Kristian Nørgaard Jensen Kjellerup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
103557 Kristian Nørgaard Jensen Kjellerup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 BK1 197.000 197.000 Mesterskab
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
95504 Jesper Køhlert Østerlars Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
100433 Siw Kert Østerlars Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
95266 Andreas Kofod Aakirkeby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
95266 Andreas Kofod Aakirkeby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
95233 Simone Thistrup Larsen Otterup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
93367 Asger W. Bertelsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
93367 Asger W. Bertelsen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
104970 Lucas Christiansen Aakirkeby Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
97778 Jannick W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
97778 Jannick W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
104970 Lucas Christiansen Aakirkeby Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
105463 Jacob H. Hansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 J2 178.000 178.000 Hovedskydning
98141 Kristine Petersen Sundeved Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
98141 Kristine Petersen Sundeved Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
103885 Julie Frandsen Glud Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
103885 Julie Frandsen Glud Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
101813 Michael Føns Bendix Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
101813 Michael Føns Bendix Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 185.000 185.000 Mesterskab
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11765 Sebastian Andersen Løgstør Sportsskytteklub J2 194.000 194.000 Hovedskydning
62160 Sune Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 186.000 186.000 Mesterskab
62160 Sune Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
101867 Jacob Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
101867 Jacob Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK3 195.000 195.000 Mesterskab
92515 Rikke Lindegaard Faxe Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
92515 Rikke Lindegaard Faxe Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
98522 Stefan Olsen Jørlunde Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening J1 194.000 194.000 Mesterskab
84054 Camilla Anna Kristiansen Næstved Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
104100 Magnus Rønholt Kongsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104100 Magnus Rønholt Kongsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
87465 Sebastian Holmer Stenløse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
96575 Mads Flyvholm Olsen Hjørring Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
103971 Mathias Høiland Alslev Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
103971 Mathias Høiland Alslev Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
96851 Pernille Nielsen Alslev Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
96851 Pernille Nielsen Alslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
94411 Mathias Nielsen Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
96396 Jacob Durand Særslev Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
96396 Jacob Durand Særslev Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
105418 Nanna Pors Jensen Kjellerup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
105418 Nanna Pors Jensen Kjellerup Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
96824 Nathali Holmes Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
96824 Nathali Holmes Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 192.000 192.000 Mesterskab
11977 Jonas Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
92931 Anne Sofie Madsen Ølgod Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
92931 Anne Sofie Madsen Ølgod Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
93027 Elisabeth Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
93027 Elisabeth Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Viborg Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
93388 Jonas Holm Lindholm Sports Skytte Klub BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Viborg Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
31062 Matias Faurbye Pedersen Viborg Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
100140 Mette Hansen Kongsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
104721 Peter H. Nielsen Kongsted Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub J2 199.000 199.000 Hovedskydning
100088 Emma Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Mesterskab
100088 Emma Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104547 Lasse Biisgaard Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
104547 Lasse Biisgaard Christensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 195.000 195.000 Mesterskab
11697 Asbjørn Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening J1 194.000 194.000 Mesterskab
11697 Asbjørn Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
89944 Mathilde Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
89944 Mathilde Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
103618 Anders Riisgaard Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
103618 Anders Riisgaard Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
51371 Louise Keinicke Freytag Bullerup Skyttekreds J1 200.000 200.000 Mesterskab
51371 Louise Keinicke Freytag Bullerup Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
92034 Rasmus Klitgaard Hjørring Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
92034 Rasmus Klitgaard Hjørring Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Mesterskab
42805 Rasmus Dall Sønderborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub J2 196.000 196.000 Mesterskab
95656 Michelle Ley Stokholm Alslev Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
95656 Michelle Ley Stokholm Alslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
61878 Jonas Rytter Ottosen Ølstykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
61878 Jonas Rytter Ottosen Ølstykke Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
80548 Louise Bendix Ølstykke Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
99548 Joakim Vagn Jensen Hvidovre Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
87305 Nicklas Roust Wind Ribe Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
83014 Casper Kjeldsen Skjern Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
96240 Celina Ravnsgaard Dejan Hvidovre Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
91087 Sixten Franke Søllerød Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
89803 Vicki Andersen Østerlars Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
97834 Kasper Boysen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
97834 Kasper Boysen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
99290 Mathias Petersen Otterup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
101866 Peter Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
101866 Peter Erholt Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
102364 Viktor Peter Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 191.000 191.000 Hovedskydning
88271 Mia Meyer Jensen Østerild Skytteforening BK1 188.000 188.000 Hovedskydning
104695 Sebastian Kristensen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
85107 Dennis Skovgaard Kristiansen Ulfborg Bys Skytteforening J2 170.000 170.000 Hovedskydning
88775 Nicklas Lauridsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
88775 Nicklas Lauridsen Ulfborg Bys Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
103204 Thomas Andersen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
103204 Thomas Andersen Ulfborg Bys Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
65216 Jonas Holm-Larsen Dauglykke Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
65216 Jonas Holm-Larsen Dauglykke Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
98290 Connie Valentin Sundeved Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
17990 Marcus Ranch Rasmussen Randers Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
104681 Victoria Wirenfeldt Hvidovre Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
21571 Rolf Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
21571 Rolf Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 192.000 192.000 Hovedskydning
103783 Jens Lysdal Hedegaard Midtdjurs skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
103783 Jens Lysdal Hedegaard Midtdjurs skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
75355 Louise L. Rasmussen Beder-Malling Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
75355 Louise L. Rasmussen Beder-Malling Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
93602 Amalie Nørebæk Dürr Karup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
93602 Amalie Nørebæk Dürr Karup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
83290 Morten E. K. Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 182.000 182.000 Hovedskydning
102948 Benjamin Andersen Bak Viborg Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
102948 Benjamin Andersen Bak Viborg Skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
98290 Connie Valentin Sundeved Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
94783 Britt Øster Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
94783 Britt Øster Samsø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
90691 Sara Poulsen Skytteklubben DSB/ASF J1 190.000 190.000 Hovedskydning
99238 Mathias Stevn Hjørring Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
93574 Jonas Nymand Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
37638 Simon Bæk Pagaard Skjern Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
99412 Sandra Ibsø Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
99412 Sandra Ibsø Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK1 199.000 199.000 Mesterskab
81474 Rasmus H Bach-Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
81474 Rasmus H Bach-Lauritsen Hvidovre Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
25209 Søren Kleis Samsø Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
84314 Magnus Holm Samsø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
84314 Magnus Holm Samsø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
90190 Mikkel Adam Warrer Værløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
90190 Mikkel Adam Warrer Værløse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
87304 Sanne Knudsen Ribe Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
87304 Sanne Knudsen Ribe Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
97440 William Hanger Gundsølille Sg&if BK1 197.000 197.000 Mesterskab
97440 William Hanger Gundsølille Sg&if BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97685 Tobias Mogensen Varde Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
96549 Anders Søballe Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
96549 Anders Søballe Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
80499 Mathias Frost Thisted Skyttekreds J1 196.000 196.000 Mesterskab
80499 Mathias Frost Thisted Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
101995 Nikolai Højland Alslev Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
102352 Rasmus Hoffmann Sørensen Gundsølille Sg&if BK2 192.000 192.000 Mesterskab
92369 Sebastian Pedersen Korsør Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
102352 Rasmus Hoffmann Sørensen Gundsølille Sg&if BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
92962 Kristoffer Paulin Petersen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
92962 Kristoffer Paulin Petersen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95444 Mathias Cramon Christensen Jørlunde Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
95444 Mathias Cramon Christensen Jørlunde Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
103732 Jonas Strange VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds J2 198.000 198.000 Mesterskab
87623 Daniel Filtenborg Binder Randers Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
104564 Max Franke Søllerød Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
105128 Milena Metz Hvidovre Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 196.000 196.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 198.000 198.000 Mesterskab
101549 Simon Holm Simonsen Aalborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
91753 Peter Foght Christiansen Glud Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
80941 Jakob Krog Sloth Thisted Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
80941 Jakob Krog Sloth Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Mesterskab
102102 Magnus Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
101835 Vilma Bejer Kristiansen Viborg Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
103096 Rasmus Hultquist Jørlunde Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
103732 Jonas Strange VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 195.000 195.000 Mesterskab
84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
100376 Casper Zean Rauff Hvidovre Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
87622 Alexander Svenningsen Randers Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
87622 Alexander Svenningsen Randers Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
48123 Kasper Kisholt Andersen Horne Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
48123 Kasper Kisholt Andersen Horne Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
88023 Simone Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
88023 Simone Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97734 Kristian Overbeck Gregersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
97734 Kristian Overbeck Gregersen Boddum-Ydby Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
103302 Dennis Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
103302 Dennis Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
82670 Simon Rose Jensen Østerild Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
84371 Laura Bukalo Aulum Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
90858 Lise Munter Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
87592 Peter Falck Grony Særslev Skytteforening J1 195.000 195.000 Mesterskab
87592 Peter Falck Grony Særslev Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
105197 Maiken Elisabeth Jensen Randers Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
105197 Maiken Elisabeth Jensen Randers Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
21896 Christopher Hjerresen Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
21896 Christopher Hjerresen Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
92860 Martin Krarup Hede Haderup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
50905 Tobias E. Hansen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Mesterskab
50905 Tobias E. Hansen Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
99619 Sanne Lundby Kristensen Østerild Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97512 Karoline Henriksen Grenå Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97512 Karoline Henriksen Grenå Skyttekreds BK1 196.000 196.000 Mesterskab
90858 Lise Munter Særslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
91985 Patrick Graversen Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
92426 Frederik Fill Brems Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
92426 Frederik Fill Brems Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
93583 Nicklas Chr. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
93583 Nicklas Chr. Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
74031 Morten Clausen Beder-Malling Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
97899 Jacob Roland Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
102526 Andreas Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
97259 Lasse Rahbek Holsted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
97259 Lasse Rahbek Holsted Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
74031 Morten Clausen Beder-Malling Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
85726 Markus Brøgger Skytteklubben DSB/ASF J2 193.000 193.000 Hovedskydning
100184 Silviu Andrei Badelita Århus Riffelskytte klub J2 195.000 195.000 Hovedskydning
100248 Lene Øster Samsø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
100249 Line Olsen Samsø Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
100249 Line Olsen Samsø Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
35314 Søren Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
42806 Rasmus Østergård Sundeved Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
42806 Rasmus Østergård Sundeved Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
35314 Søren Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
91985 Patrick Graversen Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
93208 Malene Ottobrøker Sundeved Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
93208 Malene Ottobrøker Sundeved Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
102426 Magnus Stampe Rask Viborg Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
88117 Jens Riisgaard Christiansen Møldrup Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
102428 Casper Dam Larsen Viborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
81234 Mads Rasmussen Bullerup Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
81234 Mads Rasmussen Bullerup Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
97262 Lucas Botteleth Holsted Skyttekreds BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
19743 Esben Nehmdahl Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
19743 Esben Nehmdahl Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
89493 Steffen Flarup Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
39996 Tobias Kristensen Gørding-Vejrup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
89493 Steffen Flarup Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
95592 Mads Van Elzelingen Særslev Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
33948 Michael Hansen Sdr. Omme Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
33948 Michael Hansen Sdr. Omme Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
91210 Victor Duedahl Brande Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
91210 Victor Duedahl Brande Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
93209 Cecilie Nielsen Sundeved Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
102593 Marsel Kästel Sundeved Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
102593 Marsel Kästel Sundeved Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
42411 Mikkel Sørensen Sønderborg Skyttekreds J1 192.000 192.000 Hovedskydning
42799 Rune Baun Jensen Sønderborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
42799 Rune Baun Jensen Sønderborg Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
89012 Mathias A. Jensen Sønderborg Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
93697 Daniel Pedersen Sønderborg Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
93697 Daniel Pedersen Sønderborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Horsens Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
20564 Silas Højfeldt Kildehøj Horsens Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
89516 Per Tronborg Sdr. Omme Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
86381 Julie Christensen Sundeved Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
86381 Julie Christensen Sundeved Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
93209 Cecilie Nielsen Sundeved Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97156 Jonas Mølgaard Christensen Særslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
97156 Jonas Mølgaard Christensen Særslev Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
91996 Christian Schäffer Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
91996 Christian Schäffer Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
93626 Casper Becker Højby Skytteforening, Sjælland BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
94146 Michal Høgsted Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
94146 Michal Høgsted Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.000 199.000 Mesterskab
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
89186 Christian Kjær Glud Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
101273 Niklas Christiansen Glud Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
101273 Niklas Christiansen Glud Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
97271 Thomas Erik Andersen Sønderborg Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Mesterskab
97271 Thomas Erik Andersen Sønderborg Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
103731 Victoria Børre Horne Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
103731 Victoria Børre Horne Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
95037 Jacob H. Jørgensen Helle Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
95037 Jacob H. Jørgensen Helle Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
91130 Maria T. Heiden Bullerup Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
94554 Elisabeth Eliasen Jørlunde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
80142 Ali Iskender Ølstykke Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
80142 Ali Iskender Ølstykke Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
98384 Frederik Agathon Ølstykke Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
98384 Frederik Agathon Ølstykke Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
100303 Aia Sophia Vikkelsø Wimo Ølstykke Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
100303 Aia Sophia Vikkelsø Wimo Ølstykke Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
102849 Markus Elgsås Ølstykke Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
102849 Markus Elgsås Ølstykke Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
98213 Martin Sachs Værløse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
59218 Chevy Hansen Korsør Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
98213 Martin Sachs Værløse Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
105044 Daniel Rasmussen Værløse Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
105044 Daniel Rasmussen Værløse Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
104203 Laurits Brok Gundsølille Sg&if BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
85447 Ditte Skov Korsør Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102350 Morten Sørensen Stenløse Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
94554 Elisabeth Eliasen Jørlunde Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
90073 Martin Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
94595 Danielle Ley Stokholm Alslev Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
94595 Danielle Ley Stokholm Alslev Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104845 Andreas Smidt Horne Skytteforening BK2 178.000 178.000 Hovedskydning
50959 Lise Poulsen Bullerup Skyttekreds J2 200.000 200.000 Hovedskydning
50959 Lise Poulsen Bullerup Skyttekreds J2 198.000 198.000 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
104566 Sara Karll Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
104566 Sara Karll Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
104569 Maria Vejsmose Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
104569 Maria Vejsmose Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
102603 Sebastian Müller Gundsølille Sg&if BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK2 200.000 200.000 Mesterskab
93097 Ole Bjørnskov Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102830 Sofie Høj Pedersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 200.000 200.000 Mesterskab
102830 Sofie Høj Pedersen Vallensbæk Riffelskytter af VI39 BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
91772 Rihard Kipans Ballerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
101144 Jonas Fuglsang Greve Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
101144 Jonas Fuglsang Greve Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
104287 Mie Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
104287 Mie Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 199.000 199.000 Mesterskab
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
56352 Line Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
100193 Frederik Iversen Hvidovre Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 195.000 195.000 Mesterskab
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
93363 Christian Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97779 Jennifer W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
97779 Jennifer W. Nielsen Ballerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
53644 Miriam K. Nielsen Ravnsborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
53738 Martin Villadsen Ravnsborg Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
53738 Martin Villadsen Ravnsborg Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
102545 Morten Falck Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
96370 Emma Bjergbakke Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
96370 Emma Bjergbakke Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
88694 Jesper Bo Nielsen Næstved Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
100119 Morten Skov Aakirkeby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
100119 Morten Skov Aakirkeby Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
95748 Cecilie Opfermann Næstved Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
94695 Mikkel Kaup Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94695 Mikkel Kaup Nykøbing F. Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102820 Alexander Erik Meulengracht Næstved Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104432 Annika Løve Nielsen Næstved Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
86057 Emil E. Foged Nykøbing F. Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
86057 Emil E. Foged Nykøbing F. Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
102819 Oliver Zanno Lassen Stege Ndr. Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
90155 Mikkel Pedersen Næstved Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
103378 Martin Nielsen Ornebjerg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
92857 Kristian Jensen Nykøbing F. Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
92857 Kristian Jensen Nykøbing F. Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
99756 Rebecca Ellehave Frejlev-Vantore Skytteforening J1 191.000 191.000 Mesterskab
102546 Nicolai Vedel Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
99756 Rebecca Ellehave Frejlev-Vantore Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
103999 Jeppe Anker Pedersen Aakirkeby Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
103999 Jeppe Anker Pedersen Aakirkeby Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
105149 Thea Pedersen Aakirkeby Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
103958 Tobias Nielsen Næstved Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
85490 Sabrina Sjølund Nykøbing F. Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
85490 Sabrina Sjølund Nykøbing F. Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
102819 Oliver Zanno Lassen Stege Ndr. Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
96316 Michala Worm Bjørnestad Frederikssund Skytteforening, IF1864 J1 199.000 199.000 Hovedskydning
96316 Michala Worm Bjørnestad Frederikssund Skytteforening, IF1864 J1 200.000 200.000 Mesterskab
85350 Frederik Nielsen Østerlars Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
85498 Casper Dalsfledt Østerlars Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
105229 Birk søgaard Povlsen Østerlars Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning

Til toppen