12000 Runde 2 af holdturnering på 15 meter (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 176.0 176.0 Hovedskydning
69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 192.0 192.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
107353 Alexander Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
110247 Rasmus Hansen Greve Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V2 193.0 193.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 199.0 199.0 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
77940 Flemming Rudbeck Gundsølille Sg&if ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107771 Jonas V. Pedersen Greve Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
104487 Marcus Hansen Greve Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening 3 182.0 182.0 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113066 Lucas Frederiksen Gundsølille Sg&if BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
108569 Simon Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
106405 Simon Christiansen Greve Skytteforening J2 176.0 176.0 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if V2 193.0 193.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 184.0 184.0 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
105047 Victor Raff Gundsølille Sg&if BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 3 183.0 183.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
113069 Asta Holm Gundsølille Sg&if BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
102817 Magnus Matthisen Greve Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Hovedskydning

Til toppen