12000 Runde 2 af holdturnering på 15 meter (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
V2 192.0 192.0 Hovedskydning
104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening 3 158.0 158.0 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 191.0 191.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if V1 190.0 190.0 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
110563 Olivia Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
111605 Daniel Larholm Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
106405 Simon Christiansen Greve Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening ÅK2 199.0 199.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
V3 172.0 172.0 Hovedskydning
98047 Jakob Hoffmann Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 J2 185.0 185.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V3 192.0 192.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 191.0 191.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 195.0 195.0 Hovedskydning
92598 Steen Rasmussen Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V3 184.0 184.0 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 179.0 179.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 174.0 174.0 Hovedskydning
69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 198.0 198.0 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening 2 187.0 187.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 182.0 182.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Gundsølille Sg&if V1 196.0 196.0 Hovedskydning
102256 Kalle Preisler Mathiesen Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 183.0 183.0 Hovedskydning
85450 Ib Morell Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
108569 Simon Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
113075 Thor Stampe Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
102817 Magnus Matthisen Greve Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening V3 188.0 188.0 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 197.0 197.0 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
100565 Oliver Schjørring Greve Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108318 Helena Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
60281 Ole Berggren Jørgensen Tuse Skytteforening 2 176.0 176.0 Hovedskydning
105309 William Beierholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
113069 Asta Holm Gundsølille Sg&if BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
110487 Cecilie Larholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
113109 Mohammed Salmon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
56508 Svend Erik Sjøtlow Køge Og Omegns Garderf. Skyttelaug V2 189.0 189.0 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
105047 Victor Raff Gundsølille Sg&if BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
108389 Otto Nielforss Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
107771 Jonas V. Pedersen Greve Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113066 Lucas Frederiksen Gundsølille Sg&if BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
110247 Rasmus Hansen Greve Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
107353 Alexander Bagge Veirum Greve Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
77940 Flemming Rudbeck Gundsølille Sg&if ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V3 188.0 188.0 Hovedskydning
99942 Nicolai R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 191.0 191.0 Hovedskydning
108388 Jørgen Larsen-Ledet Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 193.0 193.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 190.0 190.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning

Til toppen