12000 Runde 2 af holdturnering på 15 meter (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Gundsølille Sg&if ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 190.000 190.000 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
V2 193.000 193.000 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
61751 Christer Marnæs Ballerup Skytteforening UNG 182.000 182.000 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 166.000 166.000 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
57805 Søren Øst Hansen Tuse Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 191.000 191.000 Hovedskydning
96690 Hans Fabricius-Rahbek Tuse Skytteforening UNG 166.000 166.000 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening UNG 193.000 193.000 Hovedskydning
104678 Nickolai Malte Kristensen Tuse Skytteforening UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 161.000 161.000 Hovedskydning
69462 Henrik Pangel Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 190.000 190.000 Hovedskydning
113130 Alexander Bengtsen Ballerup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
57295 Poul Kristensen Tuse Skytteforening 1 192.000 192.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening V1 200.000 200.000 Hovedskydning
94117 Mads Faarborg Tuse Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
101459 Mikkel Larsen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
106544 Silas Nielsen Tuse Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
110397 Signe Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
75460 Line Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 194.000 194.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 188.000 188.000 Hovedskydning
90165 Trine Nielsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 193.000 193.000 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
105106 Nima Romano Henriksen Ballerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
109060 Jonathan Aagesen Ballerup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
83204 Julie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
85611 Sofie Bruun-Jensen Tuse Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 188.000 188.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
107472 Michael Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
113129 Louise Bengtsen Ballerup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
113359 Simon Pilsgaard Hansen Ballerup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
111359 Mads Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
96699 Noah Marck Kristensen Tuse Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 3 174.000 174.000 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 161.000 161.000 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 179.000 179.000 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
109619 Stella Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
110249 David Lyngbye Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
84531 Jesper Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
109641 Karina Lassen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
113107 Mikkel Andersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning

Til toppen