OMEGNSTURNERING 2013/14 4 OMG. POSTEN (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
95583 Markus Bech Piihl Galten Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
105686 Axel Jarland Odder Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
107187 Max Rørbæk Odder Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
108873 Mads Engelstad Postens Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
88296 Rasmus Petersen Odder Skytteforening UNG 172.000 172.000 Hovedskydning
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
88049 David Bech Piihl Galten Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
113164 Niels Fensten Kvist Postens Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
113167 Mikkel Graff Postens Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
113860 Sebastian Friis Bugge Postens Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
108127 Theis Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
107154 Bjarke Balters Hermann Beder-Malling Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
108129 Sebastian Steensgaard Frandsen Beder-Malling Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
113932 Christian B Nielsen Odder Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
94726 Magnus Lund Gøttler Postens Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
97090 Frederikke Halgreen Baand Postens Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
113166 Jonas Graabæk Jakobsen Postens Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
115141 Andreas Fensten Kvist Postens Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
110556 Frederik Holst Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
115251 Daniel Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
115255 Rasmus Sandberg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
115142 Johan Nielsen Postens Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
108635 Nanna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
112715 Ask Krause-Jensen Skytteklubben DSB/ASF BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102102 Magnus Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
113859 Valdermar Pagter Postens Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
105813 Arpad Lenart Skytteklubben DSB/ASF BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
112713 Anton Brun Bugge Skytteklubben DSB/ASF BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
114366 Cecilie Arnesen Mathtowe Skytteklubben DSB/ASF BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
96549 Anders Søballe Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
107026 Johan Salling Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
115282 Mark Birkeslund Galten Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
94720 Thomas Slavensky Postens Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 197.000 197.000 Hovedskydning
106832 Martin Juel Brøndum Odder Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
108871 Kristian Holde Postens Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
112720 Oliver Kohiciz Christensen Skytteklubben DSB/ASF BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
J2 191.000 191.000 Hovedskydning
112718 Jens Victor Hannibal Skytteklubben DSB/ASF BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
105887 Rasmus Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
83287 Therese Schøler VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 192.000 192.000 Hovedskydning
112804 Rasmus Nyby Elgaard Postens Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
107332 Oliver Færk Guldbæk Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 189.000 189.000 Hovedskydning
115225 Tomas Hagenau Andersen Odder Skytteforening J2 170.000 170.000 Hovedskydning
115125 Emilie Holde Postens Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
112803 Mikkel Nyby Elgaard Postens Skytteforening J2 177.000 177.000 Hovedskydning
110204 Mathias Pedersen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
104454 Andrea Marie Sørensen Odder Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
104262 Marcus Skødt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
26538 Mathias Kruse Petersen Skytteklubben DSB/ASF J2 195.000 195.000 Hovedskydning
108128 Mathias Bille VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen