Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Landsdelsmesterskab 15 m 2014, Korsør (Luftriffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
Alle foreninger
Ballerup Skytteforening
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Greve Skytteforening
Gundsølille Sg&if
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Højby Skytteforening, Sjælland
Høng Skytteforening
Kirke Hyllinge Idrætsforening
Korsør Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Ringsted Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tuse Skytteforening
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
89170
Alexander Larsen
Tuse Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
89170
Alexander Larsen
Tuse Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
108564
Gustav Andersen
Tuse Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
108564
Gustav Andersen
Tuse Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
87993
Bente Hansen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
V2
197.000
197.000
Hovedskydning
V2
192.000
192.000
Mesterskab
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
1
186.000
186.000
Mesterskab
57411
Sigurd Bohl Jensen
Tuse Skytteforening
1
189.000
189.000
Hovedskydning
V2
189.000
189.000
Hovedskydning
V2
188.000
188.000
Mesterskab
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
69524
Sanne Kjær
Gundsølille Sg&if
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69409
Leif Bay
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
196.000
196.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
196.000
196.000
Mesterskab
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
57419
Lars Lund Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
58326
Kjeld Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
58326
Kjeld Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
188.000
188.000
Mesterskab
61612
Poul Lamhauge
Gundsølille Sg&if
2
184.000
184.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
2
188.000
188.000
Hovedskydning
59536
Johnny Olsen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
2
186.000
186.000
Mesterskab
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
198.000
198.000
Mesterskab
69461
Inge Rusbjerg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
100238
Henrik Albertsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
196.000
196.000
Mesterskab
100238
Henrik Albertsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
ÅK2
192.000
192.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
3
169.000
169.000
Hovedskydning
95000
Jon Luckmann Meulengracht
Greve Skytteforening
3
182.000
182.000
Mesterskab
69477
Gert Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
175.000
175.000
Hovedskydning
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Mesterskab
79092
Bjørn Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK2
198.000
198.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
198.000
198.000
Hovedskydning
57407
Susanne Frederiksen
Tuse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
192.000
192.000
Mesterskab
28084
Bjarne Veile
Fløng-Hedehusene Skytteforening
1
190.000
190.000
Hovedskydning
96690
Hans Fabricius-Rahbek
Tuse Skytteforening
UNG
175.000
175.000
Hovedskydning
96690
Hans Fabricius-Rahbek
Tuse Skytteforening
UNG
175.000
175.000
Mesterskab
79138
Bitten Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
79138
Bitten Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
2
191.000
191.000
Hovedskydning
60025
Morten Kleffel Petersen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
2
184.000
184.000
Mesterskab
92230
Mikkel Kurtzweil
Højby Skytteforening, Sjælland
J1
192.000
192.000
Mesterskab
92230
Mikkel Kurtzweil
Højby Skytteforening, Sjælland
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
60716
Pernille Lohmann Mikkelsen
Greve Skytteforening
1
186.000
186.000
Mesterskab
100565
Oliver Schjørring
Greve Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
100565
Oliver Schjørring
Greve Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
104200
Stephanie Laura Scurrah Grundsøe
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
104200
Stephanie Laura Scurrah Grundsøe
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104678
Nickolai Malte Kristensen
Tuse Skytteforening
UNG
194.000
194.000
Hovedskydning
104678
Nickolai Malte Kristensen
Tuse Skytteforening
UNG
191.000
191.000
Mesterskab
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
69365
Paul Groesmeyer
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
194.000
194.000
Mesterskab
93330
Cecilie Rasmussen
Korsør Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
93330
Cecilie Rasmussen
Korsør Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
69622
Peter B. Frandsen
Ballerup Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
69622
Peter B. Frandsen
Ballerup Skytteforening
1
191.000
191.000
Hovedskydning
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
96807
Sara Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
112155
Andreas Andersen
Korsør Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
112155
Andreas Andersen
Korsør Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Mesterskab
65332
Jens Mikkelsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
153.000
153.000
Hovedskydning
65332
Jens Mikkelsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
165.000
165.000
Mesterskab
58805
Inge Nielsen
Korsør Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
58805
Inge Nielsen
Korsør Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
V2
195.000
195.000
Hovedskydning
V2
192.000
192.000
Mesterskab
100620
Emilie Ida G. Rasmussen
Gundsølille Sg&if
J2
197.000
197.000
Mesterskab
100620
Emilie Ida G. Rasmussen
Gundsølille Sg&if
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
107763
Miriam Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
113069
Asta Holm
Gundsølille Sg&if
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
113069
Asta Holm
Gundsølille Sg&if
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
113130
Alexander Bengtsen
Ballerup Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
113130
Alexander Bengtsen
Ballerup Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
93433
Sebastian Nielsen
Korsør Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
102816
Maria Hansen
Greve Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
102816
Maria Hansen
Greve Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
57295
Poul Kristensen
Tuse Skytteforening
1
188.000
188.000
Mesterskab
57295
Poul Kristensen
Tuse Skytteforening
1
194.000
194.000
Hovedskydning
57325
Kenneth Pedersen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
57325
Kenneth Pedersen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
90839
Vicky Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
90839
Vicky Nielsen
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
87202
Jack Lessow
Høng Skytteforening
2
167.000
167.000
Hovedskydning
101457
Rasmus Nielsen
Høng Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Mesterskab
101457
Rasmus Nielsen
Høng Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
199.000
199.000
Mesterskab
58322
Kurt Petersen
Tuse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
60281
Ole Berggren Jørgensen
Tuse Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
101459
Mikkel Larsen
Tuse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
110397
Signe Vangsgaard
Tuse Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
110397
Signe Vangsgaard
Tuse Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
58926
Mie Findsen Vestergaard Pedersen
Korsør Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
58926
Mie Findsen Vestergaard Pedersen
Korsør Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
75460
Line Sørensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
75460
Line Sørensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
108368
Søren Nissen
Ringsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
108368
Søren Nissen
Ringsted Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
110302
Emil Andersen
Ringsted Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
110302
Emil Andersen
Ringsted Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
198.000
198.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V2
200.000
200.000
Mesterskab
112527
Carmen Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Mesterskab
112527
Carmen Bograd
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
180.000
180.000
Hovedskydning
115732
Kristian Fauerbo Valsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK3
176.000
176.000
Hovedskydning
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
58227
Johannes Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V2
192.000
192.000
Mesterskab
25955
Nanna Westby
Ballerup Skytteforening
2
189.000
189.000
Hovedskydning
25955
Nanna Westby
Ballerup Skytteforening
2
188.000
188.000
Mesterskab
93371
Morten Bjerre Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
77610
Helle Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
77610
Helle Espersen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
194.000
194.000
Hovedskydning
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
105104
Marius Hilding Petersen
Ballerup Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
106625
Alexander Petersen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
106625
Alexander Petersen
Vallensbæk Riffelskytter af VI39
BK1
192.000
192.000
Hovedskydning
68035
Poul Kristensen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
69303
Anders Sode
Ballerup Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Hovedskydning
81415
Stefan Dahl-Nielsen
Ballerup Skytteforening
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
94220
Frederik Pedersen
Høng Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
112037
Cecilie Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
3
182.000
182.000
Mesterskab
61619
Marianne Lamhauge
Gundsølille Sg&if
3
179.000
179.000
Hovedskydning
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
60856
Helle Lindorff Jensen
Gundsølille Sg&if
ÅK1
196.000
196.000
Hovedskydning
83204
Julie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
UNG
190.000
190.000
Hovedskydning
83204
Julie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
UNG
187.000
187.000
Mesterskab
85611
Sofie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
85611
Sofie Bruun-Jensen
Tuse Skytteforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
194.000
194.000
Hovedskydning
68747
Tove Rasmussen
Greve Skytteforening
V2
187.000
187.000
Mesterskab
BK3
190.000
190.000
Mesterskab
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
68845
Kaj Hansen
Greve Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
184.000
184.000
Mesterskab
69460
Inge Larsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
95589
Morten Jespersen
Ringsted Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
88707
Kevin Friboulet Sørensen
Korsør Skytteforening
UNG
178.000
178.000
Hovedskydning
88707
Kevin Friboulet Sørensen
Korsør Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Mesterskab
69532
Ole Kjenner
Greve Skytteforening
V1
197.000
197.000
Hovedskydning
69532
Ole Kjenner
Greve Skytteforening
V1
195.000
195.000
Mesterskab
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
190.000
190.000
Mesterskab
68928
Peter Hvidberg
Fløng-Hedehusene Skytteforening
2
184.000
184.000
Hovedskydning
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
103952
Mads Jespersen
Ringsted Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
94206
Matias B. Larsen
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
BK2
197.000
197.000
Mesterskab
111209
Louis Brühl Wamsler
Ballerup Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
111952
Tobias Andersen
Ringsted Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
111952
Tobias Andersen
Ringsted Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
93946
Jan Oppermann
Korsør Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
93946
Jan Oppermann
Korsør Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
94117
Mads Faarborg
Tuse Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
94117
Mads Faarborg
Tuse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
2
184.000
184.000
Hovedskydning
60854
Helle Østergaard Mark
Gundsølille Sg&if
2
186.000
186.000
Mesterskab
69127
Lis Sode
Ballerup Skytteforening
V1
196.000
196.000
Hovedskydning
69127
Lis Sode
Ballerup Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
108569
Simon Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
108569
Simon Ryttersgaard
Gundsølille Sg&if
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
113129
Louise Bengtsen
Ballerup Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
113129
Louise Bengtsen
Ballerup Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
113359
Simon Pilsgaard Hansen
Ballerup Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
111359
Mads Christensen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
194.000
194.000
Mesterskab
59650
Allan Knud Hansen
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
1
197.000
197.000
Hovedskydning
57183
Rikke Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
199.000
199.000
Hovedskydning
57183
Rikke Larsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
200.000
200.000
Mesterskab
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
197.000
197.000
Mesterskab
57588
Dennis Mikkelsen
Højby Skytteforening, Sjælland
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
93626
Casper Becker
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
93626
Casper Becker
Højby Skytteforening, Sjælland
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
89175
Gert Lessow
Høng Skytteforening
ÅK2
186.000
186.000
Hovedskydning
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
2
183.000
183.000
Hovedskydning
57543
Leif Nielsen
Svinninge Skytteforening
2
181.000
181.000
Mesterskab
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Hovedskydning
57255
Kurt Møller Pedersen
Tuse Skytteforening
V1
200.000
200.000
Mesterskab
96699
Noah Marck Kristensen
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
96699
Noah Marck Kristensen
Tuse Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
58809
Hanne Hesselberg
Korsør Skytteforening
ÅK1
199.000
199.000
Mesterskab
58809
Hanne Hesselberg
Korsør Skytteforening
ÅK1
200.000
200.000
Hovedskydning
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
85447
Ditte Skov
Korsør Skytteforening
J2
198.000
198.000
Mesterskab
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
3
172.000
172.000
Hovedskydning
60330
Henning Sørensen
Gundsølille Sg&if
3
165.000
165.000
Mesterskab
100019
Patrick Schønberg
Ballerup Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
104199
Tommy Estrup Sørensen
Gundsølille Sg&if
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
104199
Tommy Estrup Sørensen
Gundsølille Sg&if
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
104568
Mads Edvardsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
104568
Mads Edvardsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
192.000
192.000
Mesterskab
107612
Mathias Nørgaard
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
69333
Susanne Poulsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
3
181.000
181.000
Hovedskydning
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Mesterskab
69376
Morten Remsted
Fløng-Hedehusene Skytteforening
ÅK1
198.000
198.000
Hovedskydning
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
96464
Anne Rasmussen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
104566
Sara Karll
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
104566
Sara Karll
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
188.000
188.000
Mesterskab
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
104570
Mikkel Kjær Hansen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
111338
Silje Ubbesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
111338
Silje Ubbesen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
111339
Maria Andersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
111339
Maria Andersen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
J1
197.000
197.000
Mesterskab
76771
Joachim Espersen
Ballerup Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
96610
Flemming Stig Sode
Ballerup Skytteforening
V2
192.000
192.000
Hovedskydning
96610
Flemming Stig Sode
Ballerup Skytteforening
V2
190.000
190.000
Mesterskab
110396
Frida Vangsgaard
Tuse Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
110396
Frida Vangsgaard
Tuse Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
96351
Louise Petersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
J2
197.000
197.000
Mesterskab
109641
Karina Lassen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
193.000
193.000
Mesterskab
109641
Karina Lassen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
ÅK2
194.000
194.000
Hovedskydning
113107
Mikkel Andersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
181.000
181.000
Mesterskab
113107
Mikkel Andersen
Kirke Hyllinge Idrætsforening
BK2
188.000
188.000
Hovedskydning
83921
Kenneth Sieck
Korsør Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Mesterskab
83921
Kenneth Sieck
Korsør Skytteforening
UNG
188.000
188.000
Hovedskydning
Til toppen