12000 Runde 4 af holdturnering på 15 meter (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 184.0 184.0 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 198.0 198.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
113130 Alexander Bengtsen Ballerup Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
105047 Victor Raff Gundsølille Sg&if BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 181.0 181.0 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 160.0 160.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 194.0 194.0 Hovedskydning
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 178.0 178.0 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 185.0 185.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 194.0 194.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 181.0 181.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 182.0 182.0 Hovedskydning
90165 Trine Nielsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 186.0 186.0 Hovedskydning
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 186.0 186.0 Hovedskydning
25955 Nanna Westby Ballerup Skytteforening 2 193.0 193.0 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
110996 Thomas Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
113129 Louise Bengtsen Ballerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
114791 Milo Andersen Gundsølille Sg&if BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 3 169.0 169.0 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening J2 192.0 192.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 173.0 173.0 Hovedskydning
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
105106 Nima Romano Henriksen Ballerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 3 181.0 181.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
77940 Flemming Rudbeck Gundsølille Sg&if ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening UNG 184.0 184.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 195.0 195.0 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK2 198.0 198.0 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
109641 Karina Lassen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 199.0 199.0 Hovedskydning
113107 Mikkel Andersen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 152.0 152.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening V2 193.0 193.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 181.0 181.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
110249 David Lyngbye Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening UNG 191.0 191.0 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening 2 172.0 172.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 183.0 183.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 183.0 183.0 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 198.0 198.0 Hovedskydning
112113 Natasja Gilstrøm Karlslunde Skytteforening J2 178.0 178.0 Hovedskydning
111359 Mads Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen