12000 Runde 4 af holdturnering på 15 meter (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
62299 Karin Iversen Svinninge Skytteforening 1 189.0 189.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
58230 Hans Rubi Klausen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 192.0 192.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Gundsølille Sg&if ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
60818 Jørgen Jensen Roskilde Skytteforening V1 197.0 197.0 Hovedskydning
107610 Mathias Molin Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 184.0 184.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 169.0 169.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 2 185.0 185.0 Hovedskydning
95000 Jon Luckmann Hansen Greve Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
79092 Bjørn Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 197.0 197.0 Hovedskydning
69622 Peter B. Frandsen Ballerup Skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 176.0 176.0 Hovedskydning
60081 Søren Madsen Svinninge Skytteforening 1 186.0 186.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 193.0 193.0 Hovedskydning
73992 Nanna Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
100238 Henrik Albertsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
69398 Marianne Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
68035 Poul Kristensen Ballerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
113075 Thor Stampe Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
105106 Nima Romano Henriksen Ballerup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 165.0 165.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
68694 Svend Vahlgren Greve Skytteforening V2 190.0 190.0 Hovedskydning
69532 Ole Kjenner Greve Skytteforening V1 192.0 192.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 184.0 184.0 Hovedskydning
104195 Helle R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
58108 Mike Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 169.0 169.0 Hovedskydning
60621 Henrik Carlé Zabel Gundsølille Sg&if ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
77609 Helle Lundgreen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 173.0 173.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds UNG 185.0 185.0 Hovedskydning
60136 Lisbeth Iversen Svinninge Skytteforening 1 190.0 190.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 183.0 183.0 Hovedskydning
114281 Dennis Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK3 196.0 196.0 Hovedskydning
110723 Jakob Bjerager Roskilde Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
104200 Stephanie Grundsøe Gundsølille Sg&if BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Gundsølille Sg&if ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 183.0 183.0 Hovedskydning
75222 Mads Hansen Ballerup Skytteforening UNG 182.0 182.0 Hovedskydning
110414 Marius Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
101159 Mads Christoffersen Ballerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
68831 Kurt Nielsen Greve Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
111622 Andreas Jensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
81415 Stefan Dahl-Nielsen Ballerup Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
113130 Alexander Bengtsen Ballerup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
114282 Mikkel Thomsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 178.0 178.0 Hovedskydning
110092 Janne Bagge Larsen Roskilde Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
68861 Jan Bo Haag Greve Skytteforening 2 186.0 186.0 Hovedskydning
60402 Erik Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 181.0 181.0 Hovedskydning
69460 Inge Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 1 187.0 187.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
102816 Maria Hansen Greve Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
112527 Carmen Bograd Fløng-Hedehusene Skytteforening BK4 197.0 197.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening V1 192.0 192.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if 2 188.0 188.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening 1 188.0 188.0 Hovedskydning
58213 Anne Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
90165 Trine Nielsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
93371 Morten Bjerre Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J1 199.0 199.0 Hovedskydning
25955 Nanna Westby Ballerup Skytteforening 1 191.0 191.0 Hovedskydning
77940 Flemming Rudbeck Gundsølille Sg&if ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
114791 Milo Andersen Gundsølille Sg&if BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
105047 Victor Raff Gundsølille Sg&if BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
110720 Stefan A. Poulsen Roskilde Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
77610 Helle Espersen Ballerup Skytteforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening ÅK2 186.0 186.0 Hovedskydning
60886 Dan Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 195.0 195.0 Hovedskydning
107763 Miriam Ryttersgaard Gundsølille Sg&if BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
111728 Rasmus Bagger Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
110423 Emma Nielsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
112113 Natasja Gilstrøm Karlslunde Skytteforening J2 181.0 181.0 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
111561 August Brandt Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
100111 Asger Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 194.0 194.0 Hovedskydning
110996 Thomas Sonnenberg Jarner Ballerup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
105309 William Beierholm Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
100019 Patrick Schønberg Ballerup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK2 193.0 193.0 Hovedskydning
58163 Susanne Jørgensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
104568 Mads Edvardsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
110486 Joakim Marwood Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
60675 Søren Christiansen Roskilde Skytteforening V2 188.0 188.0 Hovedskydning
113109 Mohammed Salmon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
111339 Maria Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
102499 Lasse Andersen Reerslev Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
60731 Niels Jørgen Petersen Reerslev Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if 2 184.0 184.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
110249 David Lyngbye Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
111338 Silje Ubbesen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
94126 Søren Riis Andersen Roskilde Skytteforening ÅK2 187.0 187.0 Hovedskydning
103541 Erik Jensen Roskilde Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if 2 179.0 179.0 Hovedskydning
115421 Ken Kock Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. ÅK3 171.0 171.0 Hovedskydning
111359 Mads Christensen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
60678 Sv. Erik Rasmussen Reerslev Skytteforening V3 192.0 192.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening 2 185.0 185.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
97862 Nicolas Sørensen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 191.0 191.0 Hovedskydning
74614 Mette Nordsted Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
99943 Natasja R. Jacobsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
111638 Sejer Bennedsen Kirke Hyllinge Idrætsforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
111113 Andreas Rasmussen Roskilde Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
68760 Svend Thomsen Greve Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
113129 Louise Bengtsen Ballerup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
105104 Marius Hilding Petersen Ballerup Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
60859 Grete Jensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2 193.0 193.0 Hovedskydning
60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 3 172.0 172.0 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
85583 Jessica Nielsen Ballerup Skytteforening UNG 191.0 191.0 Hovedskydning
104199 Tommy Estrup Sørensen Gundsølille Sg&if BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
60775 Leif Gulholm Roskilde Skytteforening V2 196.0 196.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening V3 191.0 191.0 Hovedskydning
98043 Tobias Kock Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
96464 Anne Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
104570 Mikkel Kjær Hansen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
114280 Mathilde Kemp Sørensen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
69235 Flemming Vennike Greve Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
58160 Victor Straus Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 196.0 196.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Idrætsforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
83124 Jonas Iversen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds ÅK1 194.0 194.0 Hovedskydning
102545 Morten Falck Kirke Hyllinge Idrætsforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
109641 Karina Lassen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
60345 Casper Christensen Kirke Hyllinge Idrætsforening ÅK1 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen