Omegnsturnering Hinnerup 2014 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
105686 Axel Jarland Odder Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
107187 Max Rørbæk Odder Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
107332 Oliver Færk Guldbæk Skanderborg-Stilling Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
108127 Theis Norre Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
115214 Mads Adrian Staack Krab Skytteklubben DSB/ASF BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
115141 Andreas Fensten Kvist Postens Skytteforening BK4 191.000 191.000 Hovedskydning
91792 Andreas Borup Jørgensen Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 168.000 168.000 Hovedskydning
107022 Stinna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
110556 Frederik Holst Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
108870 Nikolaj K.E. Waldstrøm Postens Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
99922 Viola Røjel Postens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
97090 Frederikke Halgreen Baand Postens Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
112718 Jens Victor Hannibal Skytteklubben DSB/ASF BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
108125 Matias Rechnitzer Eriksen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 195.000 195.000 Hovedskydning
115494 Alexander Stæhr Tønder Galten Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
113164 Niels Fensten Kvist Postens Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
112804 Rasmus Nyby Elgaard Postens Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
104775 Simon Outzen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 192.000 192.000 Hovedskydning
97491 Emilie Rasmussen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
21559 Sune Krøyer Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
88049 David Bech Piihl Galten Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
112803 Mikkel Nyby Elgaard Postens Skytteforening J2 177.000 177.000 Hovedskydning
79949 Mathias Nielsen VBF's Skyttelaug Hinnerup UNG 181.000 181.000 Hovedskydning
82516 Mads Lillelund Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
112717 Victor Sloth Sværdborg Skytteklubben DSB/ASF BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
114220 Sebastian Elbinger Pedersen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
104604 Casper Woetmann Galten Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
95583 Markus Bech Piihl Galten Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
107340 Daniel Kruse Pedersen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 194.000 194.000 Hovedskydning
78926 Carina Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
104273 Mikkel Vendelbo VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
112715 Ask Krause-Jensen Skytteklubben DSB/ASF BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
108635 Nanna Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
115255 Rasmus Sandberg Blomgren Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
J2 189.000 189.000 Hovedskydning
115516 Mathias Kjærgaard Larsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
112720 Oliver Kohiciz Christensen Skytteklubben DSB/ASF BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
81546 Nanna Stege Skanderborg-Stilling Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
108871 Kristian Holde Postens Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
106832 Martin Juel Brøndum Odder Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
23929 Mai Munk Sørensen VBF's Skyttelaug Hinnerup J2 194.000 194.000 Hovedskydning
94720 Thomas Slavensky Postens Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
115282 Mark Birkeslund Galten Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
104261 Bjørn Voigt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
102102 Magnus Mikkelsen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
104262 Marcus Skødt VBF's Skyttelaug Hinnerup BK1 182.000 182.000 Hovedskydning
104454 Andrea Marie Sørensen Odder Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
110204 Mathias Pedersen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
114052 Thomas Høgh Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
115125 Emilie Holde Postens Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
26538 Mathias Kruse Petersen Skytteklubben DSB/ASF J2 192.000 192.000 Hovedskydning
83162 Valentin Røjel Postens Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
107245 Tobias Nørlund Hernvig Postens Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
96549 Anders Søballe Vej Skanderborg-Stilling Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
108130 Mads Jensen VBF's Skyttelaug Hinnerup BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
115495 Patrick Stæhr Tønder Galten Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
112713 Anton Brun Bugge Skytteklubben DSB/ASF BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
113774 Jakob Høgh Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning

Til toppen