01000 hjemmebaneturnering 4. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
10885 Karsten Juul Jensen Hirtshals Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
82785 Poul Ligaard Sørensen Brønderslev Skytteforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
15546 Marianne Vanggaard Asaa Skytteforening ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
11260 Lisbeth Sørensen Brønderslev Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
10192 Arne Jensen Ålbæk Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 200.000 200.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
104212 Thomas Bærentsen Hirtshals Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
96303 Nicolaj Lundtoft Andersen Hirtshals Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
95626 Mads Rasmussen Hirtshals Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
105445 Mathias Kjær Thastum Brønderslev Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
102400 Claus Rabech Brønderslev Skytteforening 3 150.000 150.000 Hovedskydning
102399 Marcus Pretzman Brønderslev Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
93030 Magnus Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
102215 Thomas Hansen Pinstrup Brønderslev Skytteforening J2 181.000 181.000 Hovedskydning
102213 Rasmus Jensen Brønderslev Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
102212 Ole Jensen Brønderslev Skytteforening 3 156.000 156.000 Hovedskydning
87175 Mikkel Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
10783 Arne Nielsen Tolne Skytteforening V3 181.000 181.000 Hovedskydning
83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
10724 Kirsten Skovsmose Nielsen Tolne Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
104077 Emil Kirk Nielsen Hirtshals Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
100401 Preben Toftelund Hirtshals Skytteforening V3 179.000 179.000 Hovedskydning
96408 Jørgen Nielsen Hirtshals Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
84033 Simon Pedersen Pandrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
103071 Oliver Rytter Jensen Pandrup Skytteforening BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
12598 Andre Beck Andersen Hadsund Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
88405 Flemming Christoffersen Hadsund Skytteforening 3 172.000 172.000 Hovedskydning
100601 Ninna Krieger Boll Hadsund Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
104836 Mette Louise Abildgaard Hansen Hadsund Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 191.000 191.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V2 196.000 196.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
11435 Erik Dahl Toft Jensen Brønderslev Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
103693 Casper Hansen Vodskov Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
12552 Jens Lund Hadsund Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
89277 Ulf Aldal Vilsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
93536 Mike Lien Larsen Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
104373 Mikela Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
104760 Sigurd Bendix Vadum Skytteforening af 1970 BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
93256 Danny Thomsen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
16631 Verner Laursen Skytteforening Kimbrerne V3 184.000 184.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
93820 Sebastian Thomsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
105715 Rasmus M. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 165.000 165.000 Hovedskydning
86150 Simon K. Mütze Vodskov Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
94717 Thomas Serup Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
102942 Mads Jakobsen Asaa Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
103010 Jakob Bruun Pedersen Asaa Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
10207 Thomas Hjorth Ålbæk Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
10772 Charlie Jensen Tolne Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
99447 Freddy Andersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
15669 Peter B. Johansen Asaa Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 3 186.000 186.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening 2 184.000 184.000 Hovedskydning
95005 Viggo Pedersen Ålbæk Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
88233 Jan Kristian Nielsen Hadsund Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
17236 Bjarne Heidelbach Lindholm Sports Skytte Klub V2 189.000 189.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
97283 Finn Redke Vodskov Skytteforening V3 159.000 159.000 Hovedskydning
102045 Henrik Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
11400 Kjeld Lyngø Brønderslev Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
103655 Gitte Christoffersen Hadsund Skytteforening ÅK3 174.000 174.000 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
105785 Brian Ravn Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
102939 Anders Knudsen Asaa Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
15364 Arne Jensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
10261 Jette Jensen Ålbæk Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
101333 Torben Faurholdt Brønderslev Skytteforening 3 153.000 153.000 Hovedskydning
10295 Anita Larsen Ålbæk Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
95009 Linea Thomsen Ålbæk Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
10848 Mathias Rasmussen Hirtshals Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102043 Kristina Skøt Vadum Skytteforening af 1970 BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
15581 Svend E. Nielsen Ulsted Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
10253 Jørgen Buus Ålbæk Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V1 195.000 195.000 Hovedskydning
15220 Line Birkeholm Johansen Ulsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
13516 Malthe Larsen Brønderslev Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
13594 Mogens Skrøder Pandrup Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
99382 Niels Hyldgård Nielsen Brønderslev Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
100702 Simon Hansen Pandrup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
100703 Patrick Hansen Pandrup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
103072 Patrick Campbell Pandrup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
101024 Anton Madsen Brønderslev Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
103583 Patrick Hougaard Nielsen Brønderslev Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
99220 Rasmus Pedersen Asaa Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
98446 Ditte Jakobsen Ålbæk Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
92558 Michael Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
92559 Nicolai Alex Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 187.000 187.000 Hovedskydning
105344 Chris Bagger Vodskov Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
102044 Monica Matthes Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
102470 Bjørn Funke Lindholm Sports Skytte Klub V3 186.000 186.000 Hovedskydning
12070 Daniel Christoffersen Vilsted Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
104078 Brian Simonsen Hirtshals Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
15622 Hjalte Kristensen Asaa Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
99217 David B. V. Johansen Asaa Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
11318 Jan Haugård Brønderslev Skytteforening 3 172.000 172.000 Hovedskydning
93032 Thorkild Svendsen Vilsted Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
81850 Patrick Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
17459 Eli Christoffersen Hadsund Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
102402 Kasper Sejersen Christoffersen Hadsund Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
102403 Tobias Sejersen Christoffersen Hadsund Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 199.000 199.000 Hovedskydning
75269 Mads Nielsen Asaa Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
98881 Christian Jakobsen Ålbæk Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
10872 Lars Larsen Hirtshals Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
11687 Hanne Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
88328 Birger Rasmussen Hirtshals Skytteforening ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
12184 Diana Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
95630 Christian Nielsen Hirtshals Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
104079 Per Dietz Kristensen Hirtshals Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
104080 Ingrid Frøjd Hirtshals Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
101270 Tordur Freyr Haftorsson Skytteforening Kimbrerne BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
10578 Esben Westmark Tolne Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
102412 Sebastian Nielsen Vodskov Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
102414 Malene Brandi Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
102453 Andreas Mejdahl Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
102690 Mathias Krogh Jensen Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
16618 Charlotte Steen Johansen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
102419 Janos Kristensen Vodskov Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
99219 Emil Pedersen Asaa Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
97303 Marie S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
89944 Mathilde Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
92783 Katrine Anderson Vilsted Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
92787 Magnus Anderson Vilsted Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
93821 Bianca Thomsen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
93027 Elisabeth Bisgaard Larsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97827 Christian Bagger Vilsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
105311 Reidun Rasmussen Skytteforening Kimbrerne V3 182.000 182.000 Hovedskydning
15264 John A. Pedersen Ulsted Skytteforening V3 189.000 189.000 Hovedskydning
15306 Helge Svensson Ulsted Skytteforening V2 186.000 186.000 Hovedskydning
16102 David Gade Asaa Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
104807 Ida Hjelm Hansen Hadsund Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
103065 Mathilde Weje Vilsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
104213 Kirstine Dybdal Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
85255 Jonas Johansen Asaa Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
99218 Frederik Pedersen Asaa Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
99843 Christian Nielsen Asaa Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
15543 Morten Andreasen Asaa Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
83440 Daniel Sørensen Skytteforening Kimbrerne J1 199.000 199.000 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
102176 Bertram Mangaard Skytteforening Kimbrerne BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
104848 Svavar Sigurkarlsson Skytteforening Kimbrerne ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
13578 Ove Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
10247 Knud E. Søndergaard Ålbæk Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
10281 Finn Rasmussen Ålbæk Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
86371 Thomas Herskind Vadum Skytteforening af 1970 3 179.000 179.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
105042 Martin Thorsen Vodskov Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
105739 Mads Bagger Vodskov Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
82910 Leon Bojer Vilsted Skytteforening V3 191.000 191.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 200.000 200.000 Hovedskydning
99184 Natasha Hansen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
10210 Steen Larsen Ålbæk Skytteforening 3 177.000 177.000 Hovedskydning
10269 Henrik Thomsen Ålbæk Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
11977 Jonas Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
16754 Mogens K. Pedersen Lindholm Sports Skytte Klub V3 180.000 180.000 Hovedskydning
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 J1 200.000 200.000 Hovedskydning
104376 Sofie Christensen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
98845 Jørgen Bagger Vilsted Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
102410 Mikkel Gjøderum Jørgensen Vodskov Skytteforening BK4 150.000 150.000 Hovedskydning
102461 Simon Mejdahl Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103066 Mikkel Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
103618 Anders Riisgaard Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V3 182.000 182.000 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
11697 Asbjørn Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
14791 Helle K. Mortensen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
99970 Jesper S. Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 176.000 176.000 Hovedskydning
16947 Per H. Nielsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 178.000 178.000 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 2 181.000 181.000 Hovedskydning
15882 Klaus Pedersen Vodskov Skytteforening 3 182.000 182.000 Hovedskydning
15897 Jørgen Høgh Sørensen Vodskov Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102046 Emil Ott Lauridsen Vadum Skytteforening af 1970 BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
15988 Bjarne Larsen Vodskov Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
104215 Dennis M. Villumsen Vilsted Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
102408 Oskar Lund Kloster Vodskov Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
102413 Nicklas Cardel Vodskov Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
102421 Frederik Andersen Vodskov Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
103620 Anne Maria Jensen Vilsted Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
103694 Peter Sudergaard Vodskov Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
90231 Allan Pedersen Pandrup Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
14158 Svenning Aanundsen Hougaard Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
90514 Jørgen E. A. Skov Vadum Skytteforening af 1970 V3 178.000 178.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J1 192.000 192.000 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
103619 Samanth Pschiedt Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
14090 Ejmund Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen