01000 Hjemmebaneturnering 15 riffel 3. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
95009 Linea Thomsen Ålbæk Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
99377 Niels Juul Brønderslev Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
12967 Grete L. Bach Støvring Skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
12938 Jess Østergaard Støvring Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
92559 Nicolai Alex Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 189.0 189.0 Hovedskydning
92558 Michael Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
97291 Per Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 182.0 182.0 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
11034 Per Bach Levorsen Hjørring Skytteforening V1 189.0 189.0 Hovedskydning
98452 Hans Arenfeldt Sæby og omegns skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
98449 Julie Rasmussen Ålbæk Skytteforening BK4 165.0 165.0 Hovedskydning
98447 Anders Jensen Ålbæk Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
98444 Signe Mathiesen Ålbæk Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
15238 Kim Malik Kreutzmann Ulsted Skytteforening 3 162.0 162.0 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 197.0 197.0 Hovedskydning
99830 Magnus Villadsen Brønderslev Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
10772 Charlie Jensen Tolne Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
100499 Malu Severinsen Ålbæk Skytteforening BK4 185.0 185.0 Hovedskydning
95005 Viggo Pedersen Ålbæk Skytteforening V3 175.0 175.0 Hovedskydning
99447 Freddy Andersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
14410 Erik Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub V1 182.0 182.0 Hovedskydning
10295 Anita Larsen Ålbæk Skytteforening ÅK3 185.0 185.0 Hovedskydning
100052 Pia Heby Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 177.0 177.0 Hovedskydning
11260 Lisbeth Sørensen Brønderslev Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
82785 Poul Ligaard Sørensen Brønderslev Skytteforening V3 193.0 193.0 Hovedskydning
82785 Poul Ligaard Sørensen Løkken og Omegns Skytteforening V3 193.0 193.0 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 200.0 200.0 Hovedskydning
99217 David B. V. Johansen Asaa Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
93964 Annika Emborg Sæby og omegns skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
92173 Aase Nielsen Hjørring Skytteforening V3 195.0 195.0 Hovedskydning
90812 Dorthe Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK2 189.0 189.0 Hovedskydning
10192 Arne Jensen Ålbæk Skytteforening V2 192.0 192.0 Hovedskydning
11260 Lisbeth Sørensen Løkken og Omegns Skytteforening V2 189.0 189.0 Hovedskydning
12126 Anita Fragtrup Vilsted Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
12751 Søren Conradsen Støvring Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
16018 Villy Bruun Sæby og omegns skytteforening ÅK3 192.0 192.0 Hovedskydning
16044 Per Olsen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
86764 Møller Larsen Ulsted Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
99220 Rasmus Pedersen Asaa Skytteforening BK4 181.0 181.0 Hovedskydning
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 194.0 194.0 Hovedskydning
10261 Jette Jensen Ålbæk Skytteforening V1 195.0 195.0 Hovedskydning
10748 Herdis Nielsen Tolne Skytteforening V3 182.0 182.0 Hovedskydning
10783 Arne Nielsen Tolne Skytteforening V3 184.0 184.0 Hovedskydning
94918 Emil Malmkjær Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
87175 Mikkel Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
96541 Christian S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
89277 Ulf Aldal Vilsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
99376 Jane Christensen Brønderslev Skytteforening ÅK3 180.0 180.0 Hovedskydning
93026 Daniel Frøstrup Vilsted Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
97486 Marcus Junker Meincke Vilsted Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
97827 Christian Bagger Vilsted Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
93966 Anton Franksen Sæby og omegns skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
97828 Casper Svendsen Vilsted Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
10724 Kirsten Skovsmose Nielsen Tolne Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
99839 Marcus Sørensen Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
13097 Rasmus Ræbild Skørping Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
10207 Thomas Hjorth Ålbæk Skytteforening ÅK3 185.0 185.0 Hovedskydning
15581 Svend E. Nielsen Ulsted Skytteforening V3 186.0 186.0 Hovedskydning
17236 Bjarne Heidelbach Lindholm Sports Skytte Klub V2 191.0 191.0 Hovedskydning
99185 Rasmus Serup Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
11767 Ruth Thorius Vilsted Skytteforening ÅK3 190.0 190.0 Hovedskydning
11805 Palle Langgaard Vilsted Skytteforening ÅK3 197.0 197.0 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK2 197.0 197.0 Hovedskydning
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK2 196.0 196.0 Hovedskydning
12201 Benjamin Laursen Vilsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
80035 Lasse Radmer Vilsted Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
16618 Charlotte Steen Johansen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK1 196.0 196.0 Hovedskydning
12078 Christina Fragtrup Vilsted Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
13097 Rasmus Ræbild Vilsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
12659 Rene Mølholm Støvring Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
12920 Kaj Petersen Støvring Skytteforening V2 195.0 195.0 Hovedskydning
13030 Brian Pedersen Støvring Skytteforening 3 178.0 178.0 Hovedskydning
82584 Jes Max Nielsen Støvring Skytteforening 3 165.0 165.0 Hovedskydning
97878 Mogens Kornbæck Johannesen Støvring Skytteforening ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
12154 Morten Christensen Vilsted Skytteforening 2 179.0 179.0 Hovedskydning
94035 Emil Christensen Brønderslev Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
82906 Nikita Kristensen Vilsted Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
99843 Christian Nielsen Asaa Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Ulsted Skytteforening 2 188.0 188.0 Hovedskydning
11411 Jørgen Sørensen Brønderslev Skytteforening V2 187.0 187.0 Hovedskydning
99970 Jesper S. Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 185.0 185.0 Hovedskydning
17163 Hans Jørgen Madsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 181.0 181.0 Hovedskydning
15587 Patrick Rosendahl Thorsen Asaa Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
11844 Mogens Dalsgaard Vilsted Skytteforening 3 168.0 168.0 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 191.0 191.0 Hovedskydning
90669 Anders Krog Nielsen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V3 185.0 185.0 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 199.0 199.0 Hovedskydning
98949 Casper Kunuunnguaq Kreutzmann Ulsted Skytteforening BK4 160.0 160.0 Hovedskydning
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 191.0 191.0 Hovedskydning
15669 Peter B. Johansen Asaa Skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
94717 Thomas Serup Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
98451 Filipa Arenfeldt Sæby og omegns skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
98453 Preben Andersen Sæby og omegns skytteforening V3 187.0 187.0 Hovedskydning
95125 Marcus Søndergaard Ålbæk Skytteforening BK4 191.0 191.0 Hovedskydning
11400 Kjeld Lyngø Brønderslev Skytteforening V3 183.0 183.0 Hovedskydning
99850 Simon Pedersen Sæby og omegns skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
13516 Malthe Larsen Brønderslev Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
10281 Finn Rasmussen Ålbæk Skytteforening 3 172.0 172.0 Hovedskydning
99186 Lone Serup Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 177.0 177.0 Hovedskydning
93031 Simon Andersen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
98137 Mikkel Warding Farsø Skytteforening BK4 155.0 155.0 Hovedskydning
86371 Thomas Herskind Vadum Skytteforening af 1970 3 175.0 175.0 Hovedskydning
11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening V1 196.0 196.0 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
98446 Ditte Jakobsen Ålbæk Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
16027 Simon Olsen Sæby og omegns skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
15567 Chris Sallander Asaa Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
85255 Jonas Johansen Asaa Skytteforening BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
99219 Emil Pedersen Asaa Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V1 194.0 194.0 Hovedskydning
98443 Mie Jensen Ålbæk Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
15220 Line Birkeholm Johansen Ulsted Skytteforening ÅK1 199.0 199.0 Hovedskydning
15364 Arne Jensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.0 200.0 Hovedskydning
11977 Jonas Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
100138 Christian Frænde Jensen Ålbæk Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
99218 Frederik Pedersen Asaa Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
11697 Asbjørn Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
92781 Frank Hrab Vilsted Skytteforening ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
92783 Katrine Anderson Vilsted Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
92784 Lene Nielsen Vilsted Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
16042 Peter Kristensen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 188.0 188.0 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 193.0 193.0 Hovedskydning
16109 Carl Olesen Sæby og omegns skytteforening ÅK1 195.0 195.0 Hovedskydning
80962 Hans Knudsen Sæby og omegns skytteforening ÅK3 191.0 191.0 Hovedskydning
11687 Hanne Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.0 198.0 Hovedskydning
98881 Christian Jakobsen Ålbæk Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
11706 Vibeke Fragtrup Vilsted Skytteforening BK4 173.0 173.0 Hovedskydning
12977 Esben Boll Støvring Skytteforening 3 164.0 164.0 Hovedskydning
12146 Søren Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK2 190.0 190.0 Hovedskydning
87055 Steen Erikstrup Sæby og omegns skytteforening ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 2 182.0 182.0 Hovedskydning
12184 Diana Jakobsen Vilsted Skytteforening J1 190.0 190.0 Hovedskydning
82916 Jarl Linde Vilsted Skytteforening 3 168.0 168.0 Hovedskydning
89280 Kaare Jacobsen Vilsted Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK3 192.0 192.0 Hovedskydning
87487 Mikkel Erikstrup Sæby og omegns skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
99851 Faris Paldum Sæby og omegns skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
100450 Henning Bering Sæby og omegns skytteforening V3 182.0 182.0 Hovedskydning
10222 Morten Thomsen Ålbæk Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
98448 Theis Rasmussen Ålbæk Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
89944 Mathilde Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
98879 Søren Rasmussen Ålbæk Skytteforening ÅK3 173.0 173.0 Hovedskydning
16947 Per H. Nielsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 184.0 184.0 Hovedskydning
90670 Jan Laursen Lindholm Sports Skytte Klub V3 191.0 191.0 Hovedskydning
11813 Ole Nielsen Vilsted Skytteforening V3 181.0 181.0 Hovedskydning
11910 Lucas Wahlgreen Vilsted Skytteforening BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 186.0 186.0 Hovedskydning
95150 Peter Vissing Hjørring Skytteforening ÅK3 186.0 186.0 Hovedskydning
10578 Esben Westmark Tolne Skytteforening ÅK2 188.0 188.0 Hovedskydning
12802 Ove Søndergaard Støvring Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
12894 Kristian Mølgaard Støvring Skytteforening ÅK3 192.0 192.0 Hovedskydning
12919 Kaja Pedersen Støvring Skytteforening ÅK3 184.0 184.0 Hovedskydning
12978 Erik Larsen Støvring Skytteforening 3 171.0 171.0 Hovedskydning
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 195.0 195.0 Hovedskydning
98050 Claus Svendsen Vilsted Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
98054 Silas Karsson Vilsted Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
98322 Jakob Højfeldt Jensen Vilsted Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
15264 John A. Pedersen Ulsted Skytteforening V2 186.0 186.0 Hovedskydning
98801 Niclas Linnemann Vilsted Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
97881 Dennis Johannesen Støvring Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
92787 Magnus Anderson Vilsted Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
15306 Helge Svensson Ulsted Skytteforening V3 192.0 192.0 Hovedskydning
15444 Kirsten Kvistgaard Ulsted Skytteforening V2 194.0 194.0 Hovedskydning
15472 Inger Pedersen Ulsted Skytteforening V3 190.0 190.0 Hovedskydning
98135 Maria Aagensen Farsø Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
93032 Thorkild Svendsen Vilsted Skytteforening ÅK3 189.0 189.0 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 196.0 196.0 Hovedskydning
96703 Anni Andreasen Farsø Skytteforening J2 175.0 175.0 Hovedskydning
97068 Morten Mølgaard Hansen Støvring Skytteforening ÅK3 183.0 183.0 Hovedskydning
98134 Torben Aagensen Farsø Skytteforening ÅK3 187.0 187.0 Hovedskydning

Til toppen