01000 Turnering 15m riffel 4. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
10911 Heinz Rolle Sindal Skyttekreds 2 186.000 186.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 196.000 196.000 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
97291 Per Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 174.000 174.000 Hovedskydning
13094 Rikke Jøker Skørping Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 3 173.000 173.000 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 193.000 193.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 199.000 199.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Løgstør Sportsskytteklub 1 188.000 188.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
15546 Marianne Vanggaard Asaa Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
15935 Henry Thomsen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
86764 Møller Larsen Ulsted Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
93377 Anders Høgh Vester Hassing Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
92558 Michael Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
14941 Lars Kruse Jørgensen Asaa Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
15551 Lise Mosegaard Asaa Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
15610 Kurt R. Jensen Asaa Skytteforening ÅK3 188.000 188.000 Hovedskydning
15622 Hjalte Kristensen Asaa Skytteforening ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
10295 Anita Larsen Ålbæk Skytteforening ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 199.000 199.000 Hovedskydning
83585 Jonas Klitgaard Hjørring Skytteforening UNG 173.000 173.000 Hovedskydning
13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
13697 Christo Botha Pandrup Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
12593 Birger Nielsen Skørping Skytteforening V2 194.000 194.000 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skørping Skytteforening V2 192.000 192.000 Hovedskydning
13177 Allan Bak Skørping Skytteforening ÅK3 181.000 181.000 Hovedskydning
16554 Poul Nørgaard Aalborg Skyttekreds 2 182.000 182.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
11767 Ruth Thorius Vilsted Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
11805 Palle Langgaard Vilsted Skytteforening ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
15653 Tina Madsen Aalborg Skyttekreds 1 190.000 190.000 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds V3 184.000 184.000 Hovedskydning
19711 Jacob Munk Aalborg Skyttekreds 2 190.000 190.000 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
88227 John Carlsen Aalborg Skyttekreds ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skørping Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 200.000 200.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
83519 Martin Sørensen Skørping Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
10751 Henning Jensen Sindal Skyttekreds 3 171.000 171.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V1 190.000 190.000 Hovedskydning
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V1 193.000 193.000 Hovedskydning
15220 Line Birkeholm Johansen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
93376 Birte Strøm Vester Hassing Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
15531 Søren Møller Asaa Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
15543 Morten Andreasen Asaa Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
15568 Camilla M Møller Asaa Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
15631 Frank Jensen Asaa Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
16102 David Gade Asaa Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
98879 Søren Rasmussen Ålbæk Skytteforening ÅK3 173.000 173.000 Hovedskydning
98881 Christian Jakobsen Ålbæk Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 184.000 184.000 Hovedskydning
11005 Thomas Harlund Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Hjørring Skytteforening UNG 186.000 186.000 Hovedskydning
10695 Mogens Sørensen Sindal Skyttekreds 3 180.000 180.000 Hovedskydning
13594 Mogens Skrøder Pandrup Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
13658 John Kjær Pandrup Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
13702 Chris Botha Pandrup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
12937 Jessica Lindqvist Skørping Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 198.000 198.000 Hovedskydning
88866 Matias Juellund Skørping Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
11032 Peter Ingstrup Olesen Løgstør Sportsskytteklub 2 191.000 191.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK2 199.000 199.000 Hovedskydning
12146 Søren Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening 1 186.000 186.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
98844 Preben Fragtrup Vilsted Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 196.000 196.000 Hovedskydning
15264 John A. Pedersen Ulsted Skytteforening V2 180.000 180.000 Hovedskydning
15306 Helge Svensson Ulsted Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
98052 Helle Kristensen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 175.000 175.000 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 194.000 194.000 Hovedskydning
16507 Elsebet Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK3 194.000 194.000 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds V2 195.000 195.000 Hovedskydning
86078 Vibeke Astrid Nielsen Aalborg Skyttekreds ÅK3 198.000 198.000 Hovedskydning
87247 Kasper Nørgaard Hansen Aalborg Skyttekreds UNG 192.000 192.000 Hovedskydning
98605 Anne Birgit Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
10457 Poul Erik Nielsen Frederikshavn Skyttekreds ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
83227 Nina B. Holm Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 199.000 199.000 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15364 Arne Jensen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
13710 Arne Rømming Pandrup Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
13917 Egon Østergaard Løgstør Sportsskytteklub 2 188.000 188.000 Hovedskydning
97725 Poul Bidstrup Aalborg Skyttekreds V3 184.000 184.000 Hovedskydning
98320 Stine Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
97826 Thomas Jørgensen Vilsted Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
12154 Morten Christensen Vilsted Skytteforening 2 179.000 179.000 Hovedskydning
11844 Mogens Dalsgaard Vilsted Skytteforening 3 176.000 176.000 Hovedskydning
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
98755 Michael Hemdrup Jensen Skørping Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
97833 Kim Madsen Skørping Skytteforening ÅK3 179.000 179.000 Hovedskydning
97314 Christoffer Skov Olsen Skørping Skytteforening ÅK3 190.000 190.000 Hovedskydning
88234 Mikael Bo Hansen Aalborg Skyttekreds 3 179.000 179.000 Hovedskydning
82916 Jarl Linde Vilsted Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
11813 Ole Nielsen Vilsted Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
11744 Søren Højgaard Andersen Vilsted Skytteforening 2 183.000 183.000 Hovedskydning
11687 Hanne Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
96650 Henrik Lundtoft Pandrup Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
92781 Frank Hrab Vilsted Skytteforening ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
87832 Carl-Jørgen Harlund Frederikshavn Skyttekreds V2 196.000 196.000 Hovedskydning
94153 Elona Bang Vestergård Frederikshavn Skyttekreds ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning

Til toppen