01505 Nørresundby skf. dobbeltstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
14158 Svenning Aanundsen Hougaard Vodskov Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
14158 Svenning Aanundsen Hougaard Vodskov Skytteforening V3 190.000 190.000 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
84033 Simon Pedersen Pandrup Skytteforening J1 186.000 186.000 Hovedskydning
89388 Frederik Nørgaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
89388 Frederik Nørgaard Pedersen St. Restrup Idrætsforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
101293 Pernille Parup Kristensen Hjallerup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
105785 Brian Ravn Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 186.000 186.000 Mesterskab
105785 Brian Ravn Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 185.000 185.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
14658 Louise Pedersen Vodskov Skytteforening ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
14658 Louise Pedersen Vodskov Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Mesterskab
16821 Frej Czapkowski Thrane St. Restrup Idrætsforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
16821 Frej Czapkowski Thrane St. Restrup Idrætsforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening 2 176.000 176.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK3 186.000 186.000 Mesterskab
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 192.000 192.000 Mesterskab
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 193.000 193.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
78400 Daniel Olsen Nørresundby Skytteforening UNG 152.000 152.000 Mesterskab
78400 Daniel Olsen Nørresundby Skytteforening UNG 156.000 156.000 Hovedskydning
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 192.000 192.000 Mesterskab
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
92558 Michael Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
92559 Nicolai Alex Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 192.000 192.000 Mesterskab
92559 Nicolai Alex Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
104373 Mikela Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 200.000 200.000 Mesterskab
104373 Mikela Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
104374 Kim Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Mesterskab
104374 Kim Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
102042 Alexander Staal Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
102042 Alexander Staal Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 190.000 190.000 Mesterskab
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
92558 Michael Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 193.000 193.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 193.000 193.000 Mesterskab
105787 Niklas Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 185.000 185.000 Mesterskab
104217 Joshua Rømer Nørresundby Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
104217 Joshua Rømer Nørresundby Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Mesterskab
83972 Hans Hansen Vilsted Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
93536 Mike Lien Larsen Vilsted Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
93536 Mike Lien Larsen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen St. Restrup Idrætsforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen St. Restrup Idrætsforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK1 198.000 198.000 Mesterskab
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 V3 179.000 179.000 Hovedskydning
14525 Svend Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 V3 186.000 186.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 183.000 183.000 Mesterskab
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 2 180.000 180.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 168.000 168.000 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 J2 193.000 193.000 Mesterskab
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 J2 190.000 190.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
15882 Klaus Pedersen Vodskov Skytteforening 3 175.000 175.000 Mesterskab
15882 Klaus Pedersen Vodskov Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
99492 Andreas Lennø Vadum Skytteforening af 1970 J2 190.000 190.000 Mesterskab
99492 Andreas Lennø Vadum Skytteforening af 1970 J2 186.000 186.000 Hovedskydning
11977 Jonas Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
104375 Freja Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 195.000 195.000 Mesterskab
104375 Freja Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
11977 Jonas Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 182.000 182.000 Mesterskab
17184 Flemming B. Frederiksen Postens Skyttelaug, Ålborg 2 183.000 183.000 Hovedskydning
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
107511 Brian Rovsing Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
107511 Brian Rovsing Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
108848 Johnas Ørbæk Nørresundby Skytteforening J2 172.000 172.000 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 171.000 171.000 Hovedskydning
108848 Johnas Ørbæk Nørresundby Skytteforening J2 170.000 170.000 Mesterskab
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening V3 184.000 184.000 Mesterskab
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
13917 Egon Østergaard Vester Han Herred Skytteforening 2 182.000 182.000 Mesterskab
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK2 189.000 189.000 Mesterskab
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK2 198.000 198.000 Mesterskab
11767 Ruth Thorius Vilsted Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
11767 Ruth Thorius Vilsted Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V2 185.000 185.000 Mesterskab
14060 Jens Justenlund Åbybro Skytteforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
104216 Esther Rømer Nørresundby Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
104216 Esther Rømer Nørresundby Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 177.000 177.000 Mesterskab
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 172.000 172.000 Mesterskab
13917 Egon Østergaard Vester Han Herred Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
23275 Kjeld Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening 2 187.000 187.000 Mesterskab
23275 Kjeld Holm Skanderborg-Stilling Skytteforening 2 186.000 186.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 190.000 190.000 Mesterskab
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning

Til toppen