01000 50m turnering 1. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
10911 Heinz Rolle Sindal Skyttekreds 2 186.000 186.000 Hovedskydning
104490 Flemming Kokholm Sæby og omegns skytteforening ÅK2 176.000 176.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 197.000 197.000 Hovedskydning
99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97291 Per Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 3 152.000 152.000 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 194.000 194.000 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 196.000 196.000 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
13379 Karsten Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 184.000 184.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
96844 Christian Nedergaard Skytteforening Kimbrerne BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102422 Magnus Andersen Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
102042 Alexander Staal Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 184.000 184.000 Hovedskydning
82448 Sandra Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 3 173.000 173.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
106053 Jonathan Larsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
13139 Henning Jensen Skytteforening Kimbrerne V2 183.000 183.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 174.000 174.000 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
1 193.000 193.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
95639 Mathias Thomsen Vester Hassing Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
101023 Oliver Munk Vester Hassing Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
90512 Nicklas Bundgaard Vadum Skytteforening af 1970 BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
104373 Mikela Kristensen Vadum Skytteforening af 1970 BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
110042 Frederik Christensen Hjallerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
111666 Michael Løth Hjallerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
111476 Casper Brovn Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
111478 Martin Tychsen Sæby og omegns skytteforening ÅK2 115.000 115.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning
80781 Casper Krogh Frydkjær Hjørring Skytteforening UNG 189.000 189.000 Hovedskydning
102833 Mathias Østenkær Hjørring Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
102834 Malthe Nielsen Hjørring Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
104139 Morten Lindberg Larsen Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
106442 Andreas Flyvholm Olsen Hjørring Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
108749 Frederik Holst Konrup Hjørring Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
108752 Mikkel H. Vestergaard Hjørring Skytteforening BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
106408 Tue Winther Bartholomæussen Sindal Skyttekreds BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
109488 Erik Bundgaard Christensen Sindal Skyttekreds 3 137.000 137.000 Hovedskydning
111626 Mads Elneff Sindal Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V2 194.000 194.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V2 192.000 192.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
110435 Tonny Nielsen Vodskov Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
104849 Laura Svavarsdottir Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
105715 Rasmus M. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
106370 Emil Walther Pedersen Skytteforening Kimbrerne BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
107984 Natalie Dahl Skytteforening Kimbrerne BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
108608 Niels Peter Bro Skytteforening Kimbrerne ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
109041 Mikkel Weinkouff Skytteforening Kimbrerne BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
110080 Kristoffer Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
110309 Jeppe Dahlgaard Skytteforening Kimbrerne BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
100947 Joakim Helm Hjallerup Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
111294 Nikoline Svendsen Vester Hassing Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
102021 Mads Bruun Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
95772 Jonas Worm-Larsen Vester Hassing Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening V2 183.000 183.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
111032 Frederikke Juul Skytteforening Kimbrerne BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
15317 Gitte Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V2 195.000 195.000 Hovedskydning
15818 Nicoline Jensen Vodskov Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 171.000 171.000 Hovedskydning
94800 Trine Herskind Vodskov Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 2 188.000 188.000 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds V2 188.000 188.000 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds 2 188.000 188.000 Hovedskydning
87248 Rune Bergmann Aalborg Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
88227 John Carlsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 186.000 186.000 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
93374 Simon Brix Aalborg Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
106592 David Larsen Aalborg Skyttekreds BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
106593 Paulo Larsen Aalborg Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
107520 Tor Lund Poulsen Aalborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
111743 Rasmus Jakobsen Aalborg Skyttekreds BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 199.000 199.000 Hovedskydning
106711 Daniel S. Thomsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 189.000 189.000 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Hjørring Skytteforening 2 193.000 193.000 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
82447 Christian Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening UNG 188.000 188.000 Hovedskydning
104786 Anders Jeppesen Vodskov Skytteforening UNG 183.000 183.000 Hovedskydning
15832 Michael Herskind Vodskov Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
100451 Carl Erik Pedersen Sæby og omegns skytteforening ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 1 182.000 182.000 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
96575 Mads Flyvholm Olsen Hjørring Skytteforening J1 191.000 191.000 Hovedskydning
99850 Simon Pedersen Sæby og omegns skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
86371 Thomas Herskind Aalborg Skyttekreds ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 195.000 195.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 189.000 189.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
10751 Henning Jensen Sindal Skyttekreds 3 160.000 160.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 2 193.000 193.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 192.000 192.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
106567 Adam Wermelin Frederikshavn Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
111104 Martin Brovn Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
104375 Freja Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
109168 Lasse Dybdal Møller Vadum Skytteforening af 1970 BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
109170 Simon Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
15726 Hanne S. Knudsen Hjallerup Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Hovedskydning
139433 Rasmus Purup Kristensen Hjallerup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
109414 Steen Spicniger Hjallerup Skytteforening J2 171.000 171.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V2 169.000 169.000 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening UNG 194.000 194.000 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening 2 192.000 192.000 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds 2 187.000 187.000 Hovedskydning
101606 Filip Friberg Nielsen Hjørring Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
102835 Nikolai Vinter Mørk Hjørring Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
102836 Rasmus S. Frederiksen Hjørring Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
106444 Patrick Bundgaard Hjørring Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
107512 Jonas Christian Larsen Hjørring Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
108514 Amalie Vinther Mørk Hjørring Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
111667 Sebastian Nielsen Hjørring Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
106568 Nicklas Olesen Sindal Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
111625 Mikkel Elneff Sindal Skyttekreds BK3 159.000 159.000 Hovedskydning
111627 Julian Olesen Sindal Skyttekreds BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
13594 Mogens Skrøder Pandrup Skytteforening 3 167.000 167.000 Hovedskydning
106858 May Jensen Hobro Egnens Skytteforening ÅK2 178.000 178.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V2 191.000 191.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
102175 Arne Schiönning Aalborg Skyttekreds V2 192.000 192.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 195.000 195.000 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
107945 Frederik Wasard Thomsen Skytteforening Kimbrerne BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
111030 Ida Juul Skytteforening Kimbrerne BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
111031 Lars Juul Skytteforening Kimbrerne ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
109401 Frederik Kirk Ulsted Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
109547 Christian Kirk Ulsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 3 181.000 181.000 Hovedskydning
15882 Klaus Pedersen Vodskov Skytteforening 3 183.000 183.000 Hovedskydning
103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
109982 Christine Svindborg Vodskov Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
111109 Bastian Boldt Vodskov Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 198.000 198.000 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 194.000 194.000 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 189.000 189.000 Hovedskydning
98605 Anne Birgit Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK2 180.000 180.000 Hovedskydning
106581 Bjarke Hebsgaard Aalborg Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
108280 Nikolaj Damsgaard Aalborg Skyttekreds BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
111133 Mads Wolf Kjærsgaard Aalborg Skyttekreds J2 172.000 172.000 Hovedskydning
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 194.000 194.000 Hovedskydning
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
106710 Mads Morratz Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen