01404 Jydestævne 2013 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 188.000 188.000 Mesterskab
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 192.000 192.000 Mesterskab
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 J2 194.000 194.000 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 1 185.000 185.000 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening V2 179.000 179.000 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening V2 179.000 179.000 Mesterskab
90512 Nicklas Bundgaard Vadum Skytteforening af 1970 BK3 197.000 197.000 Mesterskab
90512 Nicklas Bundgaard Vadum Skytteforening af 1970 BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds 2 192.000 192.000 Mesterskab
39563 Nicki Fabricius Aalborg Skyttekreds 2 190.000 190.000 Hovedskydning
106059 Andreas Erbs Frederikshavn Skyttekreds J2 178.000 178.000 Mesterskab
106059 Andreas Erbs Frederikshavn Skyttekreds J2 178.000 178.000 Hovedskydning
99850 Simon Pedersen Sæby og omegns skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
99850 Simon Pedersen Sæby og omegns skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
108955 Silja Francoise Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
111587 Andreas B. Christiansen Frederikshavn Skyttekreds BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
111587 Andreas B. Christiansen Frederikshavn Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.000 198.000 Mesterskab
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 193.000 193.000 Mesterskab
10514 Lars Rasmussen Frederikshavn Skyttekreds V2 187.000 187.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
82448 Sandra Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J2 189.000 189.000 Hovedskydning
82448 Sandra Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 197.000 197.000 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 195.000 195.000 Mesterskab
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 196.000 196.000 Mesterskab
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Mesterskab
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 194.000 194.000 Hovedskydning
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 J2 193.000 193.000 Hovedskydning
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 J2 191.000 191.000 Mesterskab
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 192.000 192.000 Mesterskab
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
109169 Sarah Rævdal Tuure Vadum Skytteforening af 1970 BK3 191.000 191.000 Mesterskab
111294 Nikoline Svendsen Vester Hassing Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
111294 Nikoline Svendsen Vester Hassing Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
108748 Kathrine Jakobsen Vester Hassing Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 196.000 196.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 197.000 197.000 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
104806 Daniel Fly Hadsund Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening J1 193.000 193.000 Mesterskab
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 193.000 193.000 Mesterskab
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
14845 Christian Ottesen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
105787 Niklas Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
105787 Niklas Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 179.000 179.000 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 200.000 200.000 Mesterskab
105786 Jonas Ø. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 193.000 193.000 Mesterskab
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 189.000 189.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds J1 198.000 198.000 Mesterskab
106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
110437 Victoria Severinsen Sæby og omegns skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
110437 Victoria Severinsen Sæby og omegns skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab

Til toppen