01000 Nordjysk mesterskab 15m rffel ungdom (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
93820 Sebastian Thomsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Mesterskab
93820 Sebastian Thomsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
101924 Mathias Rosengren Ochsendorf Mou og Omegns Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
101924 Mathias Rosengren Ochsendorf Mou og Omegns Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
97543 Christian Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
97543 Christian Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
99346 Mathias Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
99346 Mathias Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
82448 Sandra Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
82448 Sandra Nielsen Frederikshavn Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
92563 Rasmus Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 198.000 198.000 Mesterskab
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
102935 Victor B. Nielsen Aalborg Skyttekreds BK4 190.000 190.000 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
103892 Kasper Schultz Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
86372 Christinna Herskind Vadum Skytteforening af 1970 BK1 200.000 200.000 Mesterskab
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
92807 Nikolaj Lund Nymann Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94453 Frederik Axelsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
95772 Jonas Worm-Larsen Vester Hassing Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
95772 Jonas Worm-Larsen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
97557 Nicklas Meldgaard Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
97557 Nicklas Meldgaard Pedersen Vester Hassing Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
98261 Mikkel D. Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
98261 Mikkel D. Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
99342 Josephine D. Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
99342 Josephine D. Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
99464 Joachim R. Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
99464 Joachim R. Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
103011 Gry Abildgaard Zaar Lassen Ulsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
103890 Hanna Houen Jensen Vester Hassing Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
92559 Nicolai Alex Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 186.000 186.000 Mesterskab
92559 Nicolai Alex Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J2 193.000 193.000 Hovedskydning
11533 Marcus K. Andersen Vester Han Herred Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
11533 Marcus K. Andersen Vester Han Herred Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
80504 Lucas Kragh Andersen Vester Han Herred Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
80504 Lucas Kragh Andersen Vester Han Herred Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
11021 Sara Harlund Frederikshavn Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
11021 Sara Harlund Frederikshavn Skyttekreds BK1 198.000 198.000 Mesterskab
80781 Casper Krogh Frydkjær Hjørring Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
80781 Casper Krogh Frydkjær Hjørring Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
87301 Martin B. Sørensen Hjørring Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
87301 Martin B. Sørensen Hjørring Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
100015 Laust Frydkjær Hjørring Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
100015 Laust Frydkjær Hjørring Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
102833 Mathias Østenkær Hjørring Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
102833 Mathias Østenkær Hjørring Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
102834 Malthe Nielsen Hjørring Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
102834 Malthe Nielsen Hjørring Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
99366 Mike R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
99366 Mike R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
99838 Nicki R. M. Jensen Hobro Egnens Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
102048 Matthias Marchall Hobro Egnens Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102048 Matthias Marchall Hobro Egnens Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
11721 Tobias Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11763 Signe Christiansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
11763 Signe Christiansen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Mesterskab
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
90082 Emil Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK1 196.000 196.000 Mesterskab
100090 Nikolai Bøjer Løgstør Sportsskytteklub BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 198.000 198.000 Mesterskab
100092 Frederik B. Sørensen Løgstør Sportsskytteklub BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
12201 Benjamin Laursen Vilsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
12201 Benjamin Laursen Vilsted Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
88370 Mathias Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
89277 Ulf Aldal Vilsted Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
89277 Ulf Aldal Vilsted Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
93536 Mike Lien Larsen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
93536 Mike Lien Larsen Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
96541 Christian S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
96541 Christian S. Nielsen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
97827 Christian Bagger Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97827 Christian Bagger Vilsted Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
102453 Andreas Mejdahl Vilsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
102453 Andreas Mejdahl Vilsted Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
102690 Mathias Krogh Jensen Vilsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
102690 Mathias Krogh Jensen Vilsted Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
103065 Mathilde Weje Vilsted Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
103065 Mathilde Weje Vilsted Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
104213 Kirstine Dybdal Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
104213 Kirstine Dybdal Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
93143 Adam Søltoft Aalborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
93143 Adam Søltoft Aalborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Hovedskydning
97890 Eva Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
97890 Eva Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
97891 Anna Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
97891 Anna Sloth Borregaard Mou og Omegns Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
101838 Kenneth Warming Nielsen Mou og Omegns Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
101838 Kenneth Warming Nielsen Mou og Omegns Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne BK3 196.000 196.000 Mesterskab
96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK2 196.000 196.000 Mesterskab
98920 Frederik Rubæk Skytteforening Kimbrerne BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne BK3 194.000 194.000 Mesterskab
102178 Bastian Stenmo Skytteforening Kimbrerne BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
87248 Rune Bergmann Aalborg Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
87248 Rune Bergmann Aalborg Skyttekreds BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
87491 Lasse E. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 191.000 191.000 Hovedskydning
87491 Lasse E. Nielsen Aalborg Skyttekreds J1 192.000 192.000 Mesterskab
88231 Marcus Edelbo Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
88231 Marcus Edelbo Aalborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
93374 Simon Brix Aalborg Skyttekreds J2 194.000 194.000 Hovedskydning
93374 Simon Brix Aalborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
104214 Pernille Nielsen Vilsted Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
97315 Markus Rask Skørping Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
97315 Markus Rask Skørping Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK4 178.000 178.000 Mesterskab
104385 Jacob Schultz Vester Hassing Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
99925 Gert A. Bedsted Vester Han Herred Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
82447 Christian Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
82447 Christian Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK1 199.000 199.000 Mesterskab
95234 Mikkel Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 J1 199.000 199.000 Mesterskab
95234 Mikkel Bertelsen Vadum Skytteforening af 1970 J1 199.000 199.000 Hovedskydning
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
87498 Benjamin Schou Thomsen Hobro Egnens Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
87580 Daniel Mørk Hobro Egnens Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
95829 Gitte Bertelsen Hobro Egnens Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
95829 Gitte Bertelsen Hobro Egnens Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
96575 Mads Flyvholm Olsen Hjørring Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
96575 Mads Flyvholm Olsen Hjørring Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
99850 Simon Pedersen Sæby og omegns skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
93031 Simon Andersen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
93031 Simon Andersen Vilsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
93142 Andreas Vølker Aalborg Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
11765 Sebastian Andersen Løgstør Sportsskytteklub J2 198.000 198.000 Hovedskydning
11765 Sebastian Andersen Løgstør Sportsskytteklub J2 196.000 196.000 Mesterskab
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
92905 Kaj Mørk Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
93828 Magnus Dahl Vester Hassing Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
97824 Tobias E. Sørensen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
97825 Frederik Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
98051 Jonas Brix Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J1 199.000 199.000 Hovedskydning
92345 Daniel H. Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 J1 199.000 199.000 Mesterskab
104375 Freja Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 196.000 196.000 Mesterskab
104375 Freja Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
95631 Mathias Haugaard Mikkelsen Hjørring Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
11019 Simon Vissing Hjørring Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
92034 Rasmus Klitgaard Hjørring Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
92034 Rasmus Klitgaard Hjørring Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
93258 Mads T. Nielsen Hjørring Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
93258 Mads T. Nielsen Hjørring Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
99238 Mathias Stevn Hjørring Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
99238 Mathias Stevn Hjørring Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
101606 Filip Friberg Nielsen Hjørring Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
101606 Filip Friberg Nielsen Hjørring Skytteforening BK4 182.000 182.000 Mesterskab
102835 Nikolai Vinter Mørk Hjørring Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
102835 Nikolai Vinter Mørk Hjørring Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
97074 Frederik Moth Postborg Hobro Egnens Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
97074 Frederik Moth Postborg Hobro Egnens Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub J2 200.000 200.000 Mesterskab
85492 Martin Jensen Løgstør Sportsskytteklub J2 199.000 199.000 Hovedskydning
100088 Emma Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
100088 Emma Myrup Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 196.000 196.000 Mesterskab
11977 Jonas Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
11977 Jonas Engberg Hansen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
89944 Mathilde Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
89944 Mathilde Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
92783 Katrine Anderson Vilsted Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
92783 Katrine Anderson Vilsted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
92787 Magnus Anderson Vilsted Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
92787 Magnus Anderson Vilsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
93530 Jon Christoffersen Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
102461 Simon Mejdahl Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
102461 Simon Mejdahl Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
103618 Anders Riisgaard Vilsted Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
103618 Anders Riisgaard Vilsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
103619 Samanth Pschiedt Vilsted Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
103619 Samanth Pschiedt Vilsted Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
98049 Emili H. Sørensen Mou og Omegns Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
98049 Emili H. Sørensen Mou og Omegns Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
16510 David Maas Vølker Aalborg Skyttekreds J1 196.000 196.000 Hovedskydning
16510 David Maas Vølker Aalborg Skyttekreds J1 195.000 195.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Vester Hassing Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 195.000 195.000 Mesterskab
97292 Jonas Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
89280 Kaare Jacobsen Vilsted Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
89280 Kaare Jacobsen Vilsted Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
11697 Asbjørn Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
11697 Asbjørn Risgård Nielsen Vilsted Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
102936 Marco Kruse Trans Aalborg Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Mesterskab
102936 Marco Kruse Trans Aalborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
104376 Sofie Christensen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
104376 Sofie Christensen Vadum Skytteforening af 1970 BK3 190.000 190.000 Mesterskab
104926 Sandra Pedersen Sæby og omegns skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
94717 Thomas Serup Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
94717 Thomas Serup Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 BK2 191.000 191.000 Mesterskab
97544 Esben Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
97544 Esben Pallisgaard Mou og Omegns Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
103590 Oliver Bokelund Ulsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
103590 Oliver Bokelund Ulsted Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
13097 Rasmus Ræbild Vilsted Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
13097 Rasmus Ræbild Vilsted Skytteforening J1 192.000 192.000 Mesterskab
92162 Kristian Svendsen Sportsskytterne Frederikshavn BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
91502 Christian Gundersen Vester Han Herred Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
91502 Christian Gundersen Vester Han Herred Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne BK3 192.000 192.000 Mesterskab
102021 Mads Bruun Nielsen Sæby og omegns skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
101023 Oliver Munk Vester Hassing Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
101023 Oliver Munk Vester Hassing Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
85581 Nina Nielsen Frederikshavn Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Mesterskab
98923 Annemette Mejlvang Guldbæk Mou og Omegns Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
98923 Annemette Mejlvang Guldbæk Mou og Omegns Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
99345 Mads Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
99345 Mads Meulengracht Mou og Omegns Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
103375 Niels Løjengaard Hermansen Mou og Omegns Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
103375 Niels Løjengaard Hermansen Mou og Omegns Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
83440 Daniel Sørensen Skytteforening Kimbrerne J1 196.000 196.000 Hovedskydning
83440 Daniel Sørensen Skytteforening Kimbrerne J1 200.000 200.000 Mesterskab
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK4 180.000 180.000 Mesterskab
101585 Jonas N. Rasmussen Skytteforening Kimbrerne BK4 169.000 169.000 Hovedskydning

Til toppen