01000 15m riffelturnering 4. runde (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
10911 Heinz Rolle Sindal Skyttekreds 2 183.000 183.000 Hovedskydning
14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne V1 192.000 192.000 Hovedskydning
11768 Ruby Larsen Vilsted Skytteforening V2 188.000 188.000 Hovedskydning
15852 Mariann H. Weinreich Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
97291 Per Barsted Christensen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 187.000 187.000 Hovedskydning
13094 Rikke Jøker Skørping Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
10649 Bjarne Nielsen Sindal Skyttekreds 3 169.000 169.000 Hovedskydning
16005 Ann Olsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
15917 Jes Højen Olsen Aalborg Skyttekreds 1 191.000 191.000 Hovedskydning
15879 Kristinna Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 184.000 184.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
15402 Per Schultz Vester Hassing Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
17287 Allan Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 195.000 195.000 Hovedskydning
99180 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
14410 Erik Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub V3 185.000 185.000 Hovedskydning
99447 Freddy Andersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
17244 Birgit Prior Lindholm Sports Skytte Klub V1 199.000 199.000 Hovedskydning
10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
11260 Lisbeth Sørensen Brønderslev Skytteforening V3 183.000 183.000 Hovedskydning
13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 3 175.000 175.000 Hovedskydning
15237 Kirsten Weinreich Ulsted Skytteforening V1 191.000 191.000 Hovedskydning
15368 Anna-Maria Thierry Andersen Vester Hassing Skytteforening 3 185.000 185.000 Hovedskydning
15479 Frits Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
15546 Marianne Vanggaard Asaa Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Hovedskydning
1 187.000 187.000 Hovedskydning
15890 Karsten Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
15925 Janne de Rosche Jørgensen Vester Hassing Skytteforening ÅK3 191.000 191.000 Hovedskydning
93377 Anders Høgh Vester Hassing Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
92558 Michael Bagi Pedersen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
97294 Annette Herskind Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 179.000 179.000 Hovedskydning
98948 Lise Kjær Skørping Skytteforening ÅK2 198.000 198.000 Hovedskydning
14941 Lars Kruse Jørgensen Asaa Skytteforening ÅK3 192.000 192.000 Hovedskydning
15610 Kurt R. Jensen Asaa Skytteforening ÅK3 174.000 174.000 Hovedskydning
15622 Hjalte Kristensen Asaa Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
82785 Poul Ligaard Sørensen Brønderslev Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
13694 Dan Pedersen Pandrup Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
13697 Christo Botha Pandrup Skytteforening ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
99489 Brian Larsen Pandrup Skytteforening ÅK3 175.000 175.000 Hovedskydning
97397 Lars Kjær Skørping Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 193.000 193.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skørping Skytteforening V3 194.000 194.000 Hovedskydning
15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne V3 194.000 194.000 Hovedskydning
16554 Poul Nørgaard Aalborg Skyttekreds 3 180.000 180.000 Hovedskydning
11933 Lars P M Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
11767 Ruth Thorius Vilsted Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
11805 Palle Langgaard Vilsted Skytteforening ÅK2 200.000 200.000 Hovedskydning
11820 Nicolai Wahlgreen Vilsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
11841 Morten Aagaard Christensen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
12120 Arne Larsen Vilsted Skytteforening V3 187.000 187.000 Hovedskydning
82915 Anita Máck Zack Vilsted Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
83973 Nikolaj Møller Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
17236 Bjarne Heidelbach Lindholm Sports Skytte Klub V2 193.000 193.000 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
93256 Danny Thomsen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
15365 Arne Larsen Ulsted Skytteforening V3 180.000 180.000 Hovedskydning
15581 Svend E. Nielsen Ulsted Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
93957 Viggo Kristensen Ulsted Skytteforening V1 197.000 197.000 Hovedskydning
14785 Henrik Frankfurth Aalborg Skyttekreds 1 193.000 193.000 Hovedskydning
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
17108 John Lichon Aalborg Skyttekreds V3 187.000 187.000 Hovedskydning
19711 Jacob Munk Aalborg Skyttekreds 1 188.000 188.000 Hovedskydning
28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 1 196.000 196.000 Hovedskydning
88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
97725 Poul Bidstrup Aalborg Skyttekreds V3 186.000 186.000 Hovedskydning
103685 Torben Tvede Gøttler Aalborg Skyttekreds ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds V1 198.000 198.000 Hovedskydning
82910 Leon Bojer Vilsted Skytteforening V3 185.000 185.000 Hovedskydning
13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne V1 189.000 189.000 Hovedskydning
15501 Birgith Bendtsen Ulsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
11400 Kjeld Lyngø Brønderslev Skytteforening V3 184.000 184.000 Hovedskydning
98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
101584 Leif Rasmussen Skytteforening Kimbrerne ÅK3 189.000 189.000 Hovedskydning
13710 Arne Rømming Pandrup Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
15906 John Thomsen Vester Hassing Skytteforening 3 170.000 170.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds V1 199.000 199.000 Hovedskydning
13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 2 185.000 185.000 Hovedskydning
10751 Henning Jensen Sindal Skyttekreds 3 170.000 170.000 Hovedskydning
11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening V2 191.000 191.000 Hovedskydning
13578 Ove Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening ÅK2 192.000 192.000 Hovedskydning
14750 Jesper Sandal Vester Hassing Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
14878 Andy Petersen Vester Hassing Skytteforening 1 186.000 186.000 Hovedskydning
15133 Svenne H. Weinreich Ulsted Skytteforening V1 196.000 196.000 Hovedskydning
15404 Ole M. Nielsen Ulsted Skytteforening V1 198.000 198.000 Hovedskydning
15437 Kristine Rasmussen Ulsted Skytteforening ÅK1 200.000 200.000 Hovedskydning
15448 Kenneth Schultz Vester Hassing Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
15738 Claus Nielsen Aalborg Skyttekreds 2 183.000 183.000 Hovedskydning
93376 Birte Strøm Vester Hassing Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
92566 Søren Mikkelsen Vadum Skytteforening af 1970 ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
99970 Jesper S. Hautopp Vadum Skytteforening af 1970 ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
100087 Henrik Skøt Skørping Skytteforening ÅK2 196.000 196.000 Hovedskydning
15531 Søren Møller Asaa Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
15543 Morten Andreasen Asaa Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
15567 Chris Sallander Asaa Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Hovedskydning
15631 Frank Jensen Asaa Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
16102 David Gade Asaa Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
83422 Michael Bertelsen Asaa Skytteforening ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
11411 Jørgen Sørensen Brønderslev Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 2 182.000 182.000 Hovedskydning
10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening V3 186.000 186.000 Hovedskydning
11005 Thomas Harlund Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening 2 187.000 187.000 Hovedskydning
11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening 1 187.000 187.000 Hovedskydning
87889 Camilla K. Frydkjær Aalborg Skyttekreds UNG 190.000 190.000 Hovedskydning
13555 Suzette Sønderstrup Pandrup Skytteforening ÅK1 189.000 189.000 Hovedskydning
13594 Mogens Skrøder Pandrup Skytteforening 3 178.000 178.000 Hovedskydning
13702 Chris Botha Pandrup Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
16312 Ole Stefansen Skytteforening Kimbrerne V1 198.000 198.000 Hovedskydning
12117 Bent Godiksen Vilsted Skytteforening ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
12077 Christine Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK3 169.000 169.000 Hovedskydning
12102 Brian Jensen Vilsted Skytteforening ÅK1 199.000 199.000 Hovedskydning
12146 Søren Nielsen Vilsted Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
12184 Diana Jakobsen Vilsted Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
98845 Jørgen Bagger Vilsted Skytteforening V3 188.000 188.000 Hovedskydning
13380 Karl Jacobsen Lindholm Sports Skytte Klub V3 185.000 185.000 Hovedskydning
14490 Winnie Rabech Lindholm Sports Skytte Klub V1 198.000 198.000 Hovedskydning
17095 Jørgen Aaen Lindholm Sports Skytte Klub V2 193.000 193.000 Hovedskydning
102175 Arne Schiönning Lindholm Sports Skytte Klub V3 192.000 192.000 Hovedskydning
102468 Bo Christensen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 186.000 186.000 Hovedskydning
102469 Knud G. Pedersen Lindholm Sports Skytte Klub ÅK3 183.000 183.000 Hovedskydning
16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne V1 192.000 192.000 Hovedskydning
16875 Tinna Laursen Skytteforening Kimbrerne ÅK2 197.000 197.000 Hovedskydning
15264 John A. Pedersen Ulsted Skytteforening V3 190.000 190.000 Hovedskydning
15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds UNG 193.000 193.000 Hovedskydning
16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 1 189.000 189.000 Hovedskydning
16507 Elsebet Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
16533 Asger Kristensen Aalborg Skyttekreds V1 193.000 193.000 Hovedskydning
86078 Vibeke Astrid Nielsen Aalborg Skyttekreds ÅK1 190.000 190.000 Hovedskydning
98605 Anne Birgit Kristensen Aalborg Skyttekreds ÅK3 184.000 184.000 Hovedskydning
103683 Alex Trans Aalborg Skyttekreds V2 183.000 183.000 Hovedskydning
105237 Mark Szeker Aalborg Skyttekreds 3 166.000 166.000 Hovedskydning
10312 Bent Jensen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 191.000 191.000 Hovedskydning
87036 Christian Frederiksen Frederikshavn Skyttekreds ÅK1 197.000 197.000 Hovedskydning
87832 Carl-Jørgen Harlund Frederikshavn Skyttekreds V1 196.000 196.000 Hovedskydning
10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds V1 197.000 197.000 Hovedskydning
14090 Ejmund Larsen Skytteforening Kimbrerne V1 198.000 198.000 Hovedskydning

Til toppen