DDS Thy-Mors sommerturnering Senior og Ung 3 runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
29014 Henning Christensen Sjørring Skytteforening V1 141.0 141.0 Mesterskab
29014 Henning Christensen Sjørring Skytteforening V1 144.0 144.0 Hovedskydning
28541 Jens Knudsen Sports skytterne Snedsted ÅK2 140.0 140.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 144.0 144.0 Mesterskab
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 144.0 144.0 Hovedskydning
94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U ÅK2 143.0 143.0 Hovedskydning
94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U ÅK2 142.0 142.0 Mesterskab
28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening V2 137.0 137.0 Mesterskab
28916 Knud Larsen Sjørring Skytteforening V2 134.0 134.0 Hovedskydning
28660 Villy Kristensen Sjørring Skytteforening V1 150.0 150.0 Mesterskab
28660 Villy Kristensen Sjørring Skytteforening V1 150.0 150.0 Hovedskydning
85376 Bjarne Dewett Weber Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 146.0 146.0 Mesterskab
85376 Bjarne Dewett Weber Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 148.0 148.0 Hovedskydning
88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U ÅK1 144.0 144.0 Hovedskydning
88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U ÅK1 145.0 145.0 Mesterskab
28414 Bent Erik Jensen Sjørring Skytteforening V2 143.0 143.0 Hovedskydning
28414 Bent Erik Jensen Sjørring Skytteforening V2 135.0 135.0 Mesterskab
28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Hovedskydning
28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Mesterskab
86395 Kaj Kirk Sports skytterne Snedsted V2 131.0 131.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 3 134.0 134.0 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 3 136.0 136.0 Hovedskydning
28224 May-Britt Hasager Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 146.0 146.0 Mesterskab
28224 May-Britt Hasager Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 147.0 147.0 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 2 137.0 137.0 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 2 136.0 136.0 Mesterskab
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening ÅK1 146.0 146.0 Hovedskydning
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening ÅK1 148.0 148.0 Mesterskab
26979 Stefanie Emilie Nielsen Karby Skyttekreds UNG 147.0 147.0 Hovedskydning
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U ÅK1 147.0 147.0 Hovedskydning
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U ÅK1 148.0 148.0 Mesterskab
26979 Stefanie Emilie Nielsen Karby Skyttekreds UNG 140.0 140.0 Mesterskab
28663 Verner Jørgensen Sjørring Skytteforening V1 144.0 144.0 Mesterskab
29143 Anna K Juul Lukassen Thisted Skyttekreds ÅK2 145.0 145.0 Hovedskydning
29143 Anna K Juul Lukassen Thisted Skyttekreds ÅK2 145.0 145.0 Mesterskab
28663 Verner Jørgensen Sjørring Skytteforening V1 141.0 141.0 Hovedskydning
83719 Jens Søgaard Sports skytterne Snedsted ÅK2 144.0 144.0 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 148.0 148.0 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 148.0 148.0 Mesterskab
29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening ÅK1 145.0 145.0 Mesterskab
29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening ÅK1 145.0 145.0 Hovedskydning
28312 Daniel Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening UNG 136.0 136.0 Hovedskydning
28312 Daniel Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening UNG 144.0 144.0 Mesterskab
26686 Martin Olesen Karby Skyttekreds 1 136.0 136.0 Mesterskab
26686 Martin Olesen Karby Skyttekreds 1 137.0 137.0 Hovedskydning
26939 Ejvind M. Jensen Bjergby SGI&U ÅK1 149.0 149.0 Hovedskydning
26939 Ejvind M. Jensen Bjergby SGI&U ÅK1 147.0 147.0 Mesterskab
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 1 150.0 150.0 Mesterskab
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 1 148.0 148.0 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening ÅK2 140.0 140.0 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening ÅK2 147.0 147.0 Mesterskab
27013 Morten K. Jørgensen Bjergby SGI&U ÅK1 150.0 150.0 Hovedskydning
27013 Morten K. Jørgensen Bjergby SGI&U ÅK1 148.0 148.0 Mesterskab
28811 Michael Juul Sørensen Thisted Skyttekreds UNG 145.0 145.0 Hovedskydning
28811 Michael Juul Sørensen Thisted Skyttekreds UNG 145.0 145.0 Mesterskab
28425 Thore P. Mejlholm Thisted Skyttekreds UNG 129.0 129.0 Mesterskab
28425 Thore P. Mejlholm Thisted Skyttekreds UNG 136.0 136.0 Hovedskydning
26899 Jonas Jensen Bjergby SGI&U ÅK1 148.0 148.0 Hovedskydning
26899 Jonas Jensen Bjergby SGI&U ÅK1 148.0 148.0 Mesterskab
28896 Lars Brandi Thisted Skyttekreds ÅK2 136.0 136.0 Mesterskab
28896 Lars Brandi Thisted Skyttekreds ÅK2 140.0 140.0 Hovedskydning
28851 Maren B. Pedersen Sjørring Skytteforening V2 146.0 146.0 Hovedskydning
28851 Maren B. Pedersen Sjørring Skytteforening V2 144.0 144.0 Mesterskab
88261 Tove Brix Korsgård Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Mesterskab
88261 Tove Brix Korsgård Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 148.0 148.0 Hovedskydning
88263 Claus Brix Korsgaard Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Hovedskydning
88263 Claus Brix Korsgaard Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 149.0 149.0 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V2 144.0 144.0 Mesterskab
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V2 143.0 143.0 Hovedskydning
93649 Helle M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 138.0 138.0 Mesterskab
93649 Helle M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 139.0 139.0 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V2 140.0 140.0 Mesterskab
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V2 139.0 139.0 Hovedskydning
80989 Jens Vækild Kristensen Sports skytterne Snedsted V2 138.0 138.0 Hovedskydning
29062 Dennis Jakobsen Karby Skyttekreds 2 145.0 145.0 Hovedskydning
29062 Dennis Jakobsen Karby Skyttekreds 2 144.0 144.0 Mesterskab
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 1 145.0 145.0 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 1 141.0 141.0 Mesterskab
90765 Peter Poulsen Bjergby SGI&U ÅK1 144.0 144.0 Mesterskab
90765 Peter Poulsen Bjergby SGI&U ÅK1 146.0 146.0 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 1 145.0 145.0 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 1 147.0 147.0 Mesterskab
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening V1 149.0 149.0 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening V1 146.0 146.0 Mesterskab
82605 Lise Schäffer Sjørring Skytteforening ÅK2 145.0 145.0 Mesterskab
82605 Lise Schäffer Sjørring Skytteforening ÅK2 148.0 148.0 Hovedskydning
28701 Svend Erik Klausen Sjørring Skytteforening V2 134.0 134.0 Hovedskydning
28701 Svend Erik Klausen Sjørring Skytteforening V2 135.0 135.0 Mesterskab
79996 Malene Boll Bjergby SGI&U ÅK2 146.0 146.0 Mesterskab
79996 Malene Boll Bjergby SGI&U ÅK2 142.0 142.0 Hovedskydning
28564 Elsebeth K. Pedersen Thisted Skyttekreds ÅK1 149.0 149.0 Hovedskydning
28564 Elsebeth K. Pedersen Thisted Skyttekreds ÅK1 147.0 147.0 Mesterskab
29136 Anni Brandi Thisted Skyttekreds ÅK1 145.0 145.0 Mesterskab
29136 Anni Brandi Thisted Skyttekreds ÅK1 146.0 146.0 Hovedskydning
28704 Steffen Juul Sørensen Thisted Skyttekreds UNG 138.0 138.0 Hovedskydning
28704 Steffen Juul Sørensen Thisted Skyttekreds UNG 134.0 134.0 Mesterskab
28187 Stephanie Heidi Villund Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 147.0 147.0 Mesterskab
28187 Stephanie Heidi Villund Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 150.0 150.0 Hovedskydning

Til toppen