DDS Thy-Mors inddlednde runde senior turnering (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
28851 Maren B. Pedersen Sjørring Skytteforening V2 142.000 142.000 Hovedskydning
94199 Inge Merete Kristensen Bjergby SGI&U ÅK2 149.000 149.000 Hovedskydning
26979 Stefanie Emilie Nielsen Karby Skyttekreds UNG 142.000 142.000 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 3 136.000 136.000 Hovedskydning
28224 May-Britt Hasager Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 2 139.000 139.000 Hovedskydning
90765 Peter Poulsen Bjergby SGI&U ÅK1 143.000 143.000 Hovedskydning
29044 Erik Lund Østerild Skytteforening ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
26686 Martin Olesen Karby Skyttekreds 1 146.000 146.000 Hovedskydning
26939 Ejvind M. Jensen Bjergby SGI&U ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
87864 Frans Jensen Sports skytterne Snedsted ÅK2 142.000 142.000 Hovedskydning
26798 Bodil Møller Poulsen Karby Skyttekreds ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
26902 Jette Mikkelsen Karby Skyttekreds V2 135.000 135.000 Hovedskydning
28206 Peder K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 2 139.000 139.000 Hovedskydning
28660 Villy Kristensen Sjørring Skytteforening V1 148.000 148.000 Hovedskydning
28896 Lars Brandi Thisted Skyttekreds ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
88263 Claus Brix Korsgaard Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
26899 Jonas Jensen Bjergby SGI&U ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
28425 Thore P. Mejlholm Thisted Skyttekreds UNG 135.000 135.000 Hovedskydning
28811 Michael Juul Sørensen Thisted Skyttekreds UNG 141.000 141.000 Hovedskydning
26791 Hans Christensen Karby Skyttekreds V2 138.000 138.000 Hovedskydning
26777 Knud Søndergård Karby Skyttekreds V2 142.000 142.000 Hovedskydning
101367 Flemming Rohr Pedersen Sports skytterne Snedsted V2 143.000 143.000 Hovedskydning
29014 Henning Christensen Sjørring Skytteforening V1 145.000 145.000 Hovedskydning
29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 145.000 145.000 Hovedskydning
88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
85376 Bjarne Dewett Weber Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 146.000 146.000 Hovedskydning
29062 Dennis Jakobsen Karby Skyttekreds 2 140.000 140.000 Hovedskydning
28312 Daniel Thomsen Boddum-Ydby Skytteforening UNG 142.000 142.000 Hovedskydning
28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U ÅK1 146.000 146.000 Hovedskydning
88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
83719 Jens Søgaard Sports skytterne Snedsted ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
28748 Pia Jensen Østerild Skytteforening ÅK1 143.000 143.000 Hovedskydning
79996 Malene Boll Bjergby SGI&U ÅK2 149.000 149.000 Hovedskydning
88261 Tove Brix Korsgård Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 147.000 147.000 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V2 143.000 143.000 Hovedskydning
93649 Helle M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening ÅK2 143.000 143.000 Hovedskydning
28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening ÅK1 149.000 149.000 Hovedskydning
28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening 3 138.000 138.000 Hovedskydning
80989 Jens Vækild Kristensen Sports skytterne Snedsted V2 137.000 137.000 Hovedskydning
28414 Bent Erik Jensen Sjørring Skytteforening V2 135.000 135.000 Hovedskydning
28912 Knud Erik Sørensen Sjørring Skytteforening V2 131.000 131.000 Hovedskydning
28179 Tommy Hasager Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
29143 Anna K Juul Lukassen Thisted Skyttekreds ÅK2 144.000 144.000 Hovedskydning
29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening ÅK2 148.000 148.000 Hovedskydning
29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening V1 150.000 150.000 Hovedskydning
82605 Lise Schäffer Sjørring Skytteforening ÅK2 147.000 147.000 Hovedskydning
28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 1 149.000 149.000 Hovedskydning
27013 Morten K. Jørgensen Bjergby SGI&U ÅK1 150.000 150.000 Hovedskydning
28258 Lars Fabricius Boddum-Ydby Skytteforening 3 142.000 142.000 Hovedskydning
28564 Elsebeth K. Pedersen Thisted Skyttekreds ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
28704 Steffen Juul Sørensen Thisted Skyttekreds UNG 132.000 132.000 Hovedskydning
28906 Kristian Brandi Thisted Skyttekreds UNG 144.000 144.000 Hovedskydning
29136 Anni Brandi Thisted Skyttekreds ÅK1 145.000 145.000 Hovedskydning
28187 Stephanie Heidi Villund Boddum-Ydby Skytteforening ÅK1 143.000 143.000 Hovedskydning
29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 1 145.000 145.000 Hovedskydning
97081 Arne Andersen Sjørring Skytteforening ÅK2 141.000 141.000 Hovedskydning
101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening V2 131.000 131.000 Hovedskydning
81786 Hans Nystrup Østerild Skytteforening ÅK1 148.000 148.000 Hovedskydning
84215 Egon Andersen Østerild Skytteforening V2 132.000 132.000 Hovedskydning

Til toppen