Videbækstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening ÅK1 193.000 193.000 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
98926 Tobias Thesbjerg Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
98926 Tobias Thesbjerg Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 181.000 181.000 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
102248 Simon Vad Videbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening ÅK3 180.000 180.000 Hovedskydning
103212 Kristian Graakjær Videbæk Skytteforening BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
98899 Glen Jørgensen Højmark Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
98899 Glen Jørgensen Højmark Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Mesterskab
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 188.000 188.000 Mesterskab
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
98616 Frederik Kaasgaard Videbæk Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
98616 Frederik Kaasgaard Videbæk Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
94264 Anders Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
94670 Thea Korsholm Højmark Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
37420 Lars Poulsen Videbæk Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
37420 Lars Poulsen Videbæk Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
90576 Poul Petersen Holstebro Skytteforening ÅK3 189.000 189.000 Mesterskab
90576 Poul Petersen Holstebro Skytteforening ÅK3 196.000 196.000 Hovedskydning
96180 Thea Kær Lauritzen Holstebro Skytteforening J2 189.000 189.000 Mesterskab
96180 Thea Kær Lauritzen Holstebro Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
98933 Søren Hedegaard Trehøje Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
98933 Søren Hedegaard Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
37330 Poul Erik Nielsen Videbæk Skytteforening ÅK2 187.000 187.000 Mesterskab
37330 Poul Erik Nielsen Videbæk Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
98883 Lars Andersen Videbæk Skytteforening BK1 191.000 191.000 Mesterskab
98927 Emil Ebbensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
98927 Emil Ebbensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
100050 Sidsel Jørgensen Højmark Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
100050 Sidsel Jørgensen Højmark Skytteforening BK3 185.000 185.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Holstebro Skytteforening UNG 189.000 189.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Holstebro Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
30787 Mikkel Madsen Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
30787 Mikkel Madsen Trehøje Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening V2 190.000 190.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening V2 190.000 190.000 Mesterskab
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening ÅK1 192.000 192.000 Hovedskydning
38118 Annette Nielsen Skjern Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab
37388 Martin Graversgaard Videbæk Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
37388 Martin Graversgaard Videbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
94104 Anders Therkildsen Videbæk Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
94104 Anders Therkildsen Videbæk Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
98615 Rasmus Meinert Karstensen Skjern Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
98615 Rasmus Meinert Karstensen Skjern Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V2 196.000 196.000 Mesterskab
36319 Helge Møller Skjern Skytteforening V2 193.000 193.000 Hovedskydning
98902 William Jørgensen Højmark Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
98902 William Jørgensen Højmark Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
98622 Jonas N. Nielsen Højmark Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
98622 Jonas N. Nielsen Højmark Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
89423 Christian Hostrup Lysgård Trehøje Skytteforening BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
89423 Christian Hostrup Lysgård Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
101452 Julie Jensen Skjern Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
101452 Julie Jensen Skjern Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Mesterskab
35895 Lene F. Høegsberg Holstebro Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Hovedskydning
J1 194.000 194.000 Hovedskydning
J1 197.000 197.000 Mesterskab
36044 Morten Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
36044 Morten Christensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 188.000 188.000 Hovedskydning
82791 Henriette Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 182.000 182.000 Mesterskab
98930 Klaus Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
98930 Klaus Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
102140 Jakob Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 172.000 172.000 Mesterskab
102140 Jakob Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
95434 Rune Toft Bjerg Sædding Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
95434 Rune Toft Bjerg Sædding Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
98713 Malene Paibjerg Sædding Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
98713 Malene Paibjerg Sædding Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
22146 Andreas Røhr Lauritzen Holstebro Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
22146 Andreas Røhr Lauritzen Holstebro Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
98316 Emil Meiner Karstensen Skjern Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
98316 Emil Meiner Karstensen Skjern Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
97781 Martin Vad Videbæk Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
94671 Mia Meldgård Højmark Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
88487 Rune Christensen Højmark Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
99765 Lasse Meiner Karstensen Skjern Skytteforening BK3 172.000 172.000 Mesterskab
99765 Lasse Meiner Karstensen Skjern Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
98945 Camilla Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
98945 Camilla Stougaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
88742 Morten Smed Skjern Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
88088 Marie Bæk Pagaard Skjern Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
87132 Freja Østerbøg Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
87132 Freja Østerbøg Trehøje Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
37553 Camilla Nielsen Videbæk Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
37553 Camilla Nielsen Videbæk Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 191.000 191.000 Mesterskab
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 186.000 186.000 Hovedskydning
35938 Jeanette Trillingsgaard Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Hovedskydning
35938 Jeanette Trillingsgaard Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening V2 189.000 189.000 Hovedskydning
29754 Jesper A. Vestergaard Trehøje Skytteforening BK3 166.000 166.000 Mesterskab
29754 Jesper A. Vestergaard Trehøje Skytteforening BK3 162.000 162.000 Hovedskydning
30968 Anders Stræde Trehøje Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
30968 Anders Stræde Trehøje Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
105312 Mathias Gammelager Smith Trehøje Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
105312 Mathias Gammelager Smith Trehøje Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
102368 Daniel Steen Rasmussen Skjern Skytteforening BK4 167.000 167.000 Hovedskydning
100172 Kim Rasmussen Skjern Skytteforening 3 157.000 157.000 Hovedskydning
36798 Lærke Lauridsen Højmark Skytteforening ÅK1 198.000 198.000 Hovedskydning
36798 Lærke Lauridsen Højmark Skytteforening ÅK1 197.000 197.000 Mesterskab
103015 Rune Højgaard Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
103015 Rune Højgaard Trehøje Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
36689 Bianca Helene Nielsen Kirkeby Stadil-Vedersø Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
88031 Danni Ahlers Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 184.000 184.000 Hovedskydning
88031 Danni Ahlers Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
93379 Aage Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 193.000 193.000 Hovedskydning
93379 Aage Mortensgaard Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK2 185.000 185.000 Mesterskab
94373 Lenni Fauerholt Stadil-Vedersø Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
94373 Lenni Fauerholt Stadil-Vedersø Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening ÅK1 195.000 195.000 Hovedskydning
89757 Jacob Thøger Jensen Holstebro Skytteforening UNG 182.000 182.000 Mesterskab
89757 Jacob Thøger Jensen Holstebro Skytteforening UNG 187.000 187.000 Hovedskydning
94684 Nikolaj Madum Bertelsen Holstebro Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
94684 Nikolaj Madum Bertelsen Holstebro Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
97391 Jonas Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
97392 Karina Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 189.000 189.000 Mesterskab
97392 Karina Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
98715 Lise LotteLøger Pedersen Sædding Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
98715 Lise LotteLøger Pedersen Sædding Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
98619 Line A. Gramhart Videbæk Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
98619 Line A. Gramhart Videbæk Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
102243 Jens Bjerre Videbæk Skytteforening ÅK2 195.000 195.000 Mesterskab
102243 Jens Bjerre Videbæk Skytteforening ÅK2 194.000 194.000 Hovedskydning
103216 Michael Æ. Jensen Videbæk Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
103216 Michael Æ. Jensen Videbæk Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
85107 Dennis Skovgaard Kristiansen Ulfborg Bys Skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
85107 Dennis Skovgaard Kristiansen Ulfborg Bys Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
90300 Camilla Marhauer Lauritsen Ulfborg Bys Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
97456 Joan Von Hage Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 189.000 189.000 Mesterskab
97456 Joan Von Hage Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening ÅK2 190.000 190.000 Hovedskydning
101412 Jacob Larsen Ulfborg Bys Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
101412 Jacob Larsen Ulfborg Bys Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
22152 Anders Røhr Lauritzen Holstebro Skytteforening ÅK1 194.000 194.000 Hovedskydning
22152 Anders Røhr Lauritzen Holstebro Skytteforening ÅK1 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen